Keystone logo
Barry University Adrian Dominican School of Education MANŽELSKÉ, PÁROVÉ A RODINNÉ PORADENSTVÍ, MS
Barry University Adrian Dominican School of Education

MANŽELSKÉ, PÁROVÉ A RODINNÉ PORADENSTVÍ, MS

Miami Shores, Spojené státy americké

66 Hours

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Rodinné, párové a rodinné poradenství poskytuje studentům úvod do systémových teorií a postupů pro budoucí terapeutickou práci s páry a rodinami. Klinické dovednosti se rozvíjejí, aby pomohly párům a rodinám řešit problémy vztahů, životní cyklus a vývojové krize a další problémy ovlivňující život a život rodiny a páru. Učební osnovy této specializace splňují akademické požadavky na udělení licence v oblasti manželského a rodinného poradenství ve státě Florida.

Poradenský program Barry University má dlouhou historii přípravy studentů na profesionální poradce, vědce a vedoucí. Naše MS v poradenských programech integrují teorii, výzkum a praxi, takže absolventi jsou připraveni jako poradci a vedoucí v oboru.

Inkluzivní akademická komunita je podporována spoluprací, vědeckou a kritickou analýzou a respektem. Protože si vážíme rozmanitosti, zavázali jsme se podporovat multikulturní kompetence a citlivost studentů a systémů. Školíme studenty, aby se stali poradci, kteří pomáhají jednotlivcům, párům a rodinám najít řešení a nevyužité zdroje k řešení problémů, které je přivádějí k poradenství.

Rada akredituje poradenský program Barry University pro akreditaci poradenských a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP), který nejen splňuje licenční požadavky na Floridě, ale může vám poskytnout přenositelnost při využívání příležitostí v jiných státech.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Magistr v klinické psychologii
  • Los Angeles, Spojené státy americké
 • Online Master of Science v manželské a rodinné terapii
  • Online USA
  • Evanston, Spojené státy americké
 • Master of Science: Možnost rodinného poradenství
  • Livingston, Spojené státy americké