Keystone logo
ADG Business School

ADG Business School

ADG Business School

Úvod

ADG Business School je škola Fakulty podnikatelské a ekonomie na univerzitě Steinbeis. Jako takový, nabízíme pracovní integrované a prakticky orientované kurzy s důrazem průmyslu, jakož i praxe relevantní výzkum. Zda bakalářském nebo magisterském - za ADG Business School poskytuje přesné kvalifikaci pro výzvy budoucnosti a poskytuje školení pro zodpovědné úlohy správy.

Jako univerzita pro ekonomiku hodnotou orientované, budeme spoléhat na megatrendů pro naše kurzy, tedy tématech, jako je transformace, inovace, změna digitalizace - a vždy s důrazem na hodnotách družstva a s pochopením ekonomiky založené na financování. To zahrnuje otázky, jako je celková společenská odpovědnost, udržitelnost a inovace.

Naše kurzy jsou průmysl-soustředěný, profesionální, integrované a praktické - a zanedbávání bez akademického nároku. Přítomnosti se střídají s fázemi samoučení . Abychom zajistili, že naši studenti mají navrhnout úspěšný navzdory vysokému zatížení v pružnosti dostatek pracovních příležitostí k jejich studiu. Všechny kurzy jsou nabízené programy na Steinbeis University a prováděny v souladu s usneseními Steinbeis univerzity.

Vynikající schopnost, státní uznání a akreditace, jakož i pověst jedné z největších soukromých vysokých škol v Německu - na Steinbeis univerzita - mluví za nás.

Místa

  • Montabaur

    Schlossweg, 56410, Montabaur

    Otázky