Keystone logo
Abilene Christian University College of Education and Human Services MAJSTER VĚDY V OBLASTI LÉČBY
Abilene Christian University College of Education and Human Services

MAJSTER VĚDY V OBLASTI LÉČBY

Abilene, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Terapeutická práce ergoterapeuta umožňuje samostatnost v každodenních životních činnostech jednotlivcům s fyzickými omezeními v důsledku nemoci, úrazu, postižení nebo stárnutí. Program Master of Science in Occupational Therapy (MSOT) Abilene Christian University vás připraví na transformaci životů pacientů porozuměním lidskému tělu a lidskému prostředí.

Master of Science in Occupational Therapy Mission je připravit studenty ergoterapie na kritické, misijní a celosvětové myšlení a jednání v křesťanské službě a vedení v jejich příslušných komunitách.

Věříme, že učíme studenty, aby poznali, že zaměstnání v nejširším slova smyslu je velkým darem od Boha, a proto vyžaduje velkou odpovědnost. Této odpovědnosti se učí naše základní hodnoty víry, služeb, autenticity, inovací a kompetencí.

Ergoterapeuti hrají zásadní roli v různých veřejných i soukromých profesionálních prostředích, včetně péče o starší, klinik fyzického a duševního zdraví, služeb a mladých lidí ve školách a pediatrických zařízeních.

Absolventi programu budou způsobilí účastnit se národní certifikační zkoušky pro ergoterapeuta, kterou bude spravovat Národní rada pro certifikaci ergoterapie (NBCOT). Po absolvování této zkoušky bude jednotlivec registrovaným ergoterapeutem (OTR). Kromě toho všechny státy vyžadují povolení k praxi; státní licence jsou však obvykle založeny na výsledcích certifikační zkoušky NBCOT. Pamatujte, že přesvědčení o těžkém zločinu může mít vliv na schopnost absolventa absolvovat certifikační zkoušku NBCOT nebo získat státní licenci.

O Škole

Otázky