We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Abilene Christian University College of Education and Human Services

Abilene Christian University College of Education and Human Services

Abilene Christian University College of Education and Human Services

Úvod

Abilene Christian University (ACU) je pulzující, inovativní komunita zaměřená na Krista, která zapojuje studenty do autentického duchovního a intelektuálního růstu a vybavuje je, aby ve světě skutečně změnili.

Abilene Christian University College of Education and Human Services vybavuje studenty tak, aby napodobovali Kristovo dílo ve světě prostřednictvím výuky, výcviku fyzického těla a služby bez oprávnění.

Posláním College of Education and Human Services je vybavit studenty pro globální služby a vedení prostřednictvím příkladné praxe ve vzdělávání a lidských službách, informované křesťanskou perspektivou.

Vysoká škola se skládá z pěti oddělení, z nichž většina má jak vysokoškolské, tak postgraduální programy. Patří mezi ně vzdělávání učitelů, komunikační vědy a poruchy, kineziologie a výživa, sociální práce a postgraduální program ergoterapie.

Vysoká škola školství a sociálních služeb je zvláštní místo zaměřené na poskytování vynikajících programů, které vás naučí využívat své silné stránky a vášně ke službě světu.

Místa

  • Abilene

    Campus Court,1600, 79601, Abilene

    Otázky