Keystone logo
Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Úvod

Společnost Accademia Costume & Moda, založená v roce 1964 v Římě, je dnes oceněna zprávou BoF „4 odznaky excelence“ - maximum možné - pro kategorie bakalářského módního návrhářství (bakalářské kurzy BA) i absolventského módního návrhářství (magisterské kurzy MA) :

Nabízí kurzy BA a Master, které jsou právně uznávány italským ministerstvem školství, vysokých škol a výzkumu v rámci orgánu, který řídí umělecké vysokoškolské vzdělávání.

Kultura, design a řemeslné dovednosti spojené s laboratorním přístupem jsou klíčovými body vzdělávacího poslání školy. Cílem je pomoci studentům začít svou kariéru, podporovat je v utváření a upevňování jejich tvůrčí identity.

Kultura a experimenty sloučené s Designem a Craftmanship jsou naším cílem nabídnout módnímu systému a zábavnímu průmyslu mladé designéry schopné reagovat na jejich potřeby.

Mezi absolventy dnes patří kreativní ředitel Gucci, Alessandro Michele, jeho předchůdce Frida Giannini, Albino D'Amato, Maurizio Galante, Marco Mastroianni, Responsible Création Matières Chez Louis Vuitton, Fendi - Dior, Aldo Maria Camillo a mnoho z nejvýznamnějších profesionálů globálního módního průmyslu. Accademia má poměr umístění nad 85% na celkové populaci v nejprestižnějších mezinárodních módních domech a zábavních produkcích

Accademia je pouze výchozí mřížkou.

Místa

  • Rome

    Via della Rondinella, 2 , 00186, Rome

  • Milan

    Milan, Itálie

    Otázky