Keystone logo
© TESS
Academie Charpentier

Academie Charpentier

Academie Charpentier

Úvod

Proč si vybrat Charpentier Academy?

Protože Charpentier Academy je již více než 70 let, Private Grande Ecole of Applied Arts, která školí návrháře interiérů a uměleckých režisérů. Věrný hodnotám svého původu, tvořivosti, lidskosti, současnosti a těší se velmi silnému uměleckému otisku, udržuje si lidskou velikost.

Dědička od roku 1958 Académie de la Grande Chaumière, poté centra tvůrčí svobody a experimentování s plasty, pokračuje ve své průzkumné práci ve světě užitého umění, povzbuzena novým směrem, který nyní pracuje na posilování základem školy a zároveň součástí modernity.

Výběr akademie Charpentier je:

studovat v jedné z nejlepších soukromých škol užitého umění, a to díky tomu, že Národní certifikační komise pro uznávání titulů interního architekta a uměleckého ředitele uznává na úrovni I, \ t
pracovat v pracovních seminářích s lidskou činností a být individuálně doprovázeni učiteli, kteří jsou profesionály ve své disciplíně,
otevřít se světu práce prostřednictvím workshopů, soutěží, partnerství, konferencí a povinných stáží, zdokonalením kresby a prohloubením techniky účastí na workshopech La Grande Chaumière (živé modely),
těžit z filozofie školy založené na zjevení vlastní umělecké a grafické identity,
absolvovat semestr v zahraničí prostřednictvím programu Erasmus (Itálie, Španělsko, Bulharsko, Německo atd.)
a užijte si síť více než 12 000 absolventů.

Tranmautritam / Pexels

116300_pexels-photo-285814.jpeg

Projekt založení a pedagogiky, doprovázet budoucí odborníky

Vztah mezi získáváním dovedností, kreativitou a realitou obchodů

Pozornost věnovaná každému studentovi

Výzvou profesionální integrace v kontextu, kdy se modely, techniky a obchody neustále vyvíjejí, je rozvíjet v každém studentovi vizi světa, schopnost adaptace, kritický aparát, jeho kvality analýzy. Každý student je proto uznán svými učiteli a doprovázen individuálně, aniž by se snížil význam skupinové dynamiky.

Trvalé spojení s obchody

Stálé spojení s obchodem je základem vzdělání. Pedagogický tým školy se skládá z odborníků, kteří se podílejí na zprávách o disciplínách, na něž studenti připravují. Představují také jejich budoucí spojení se světem práce a konkrétním způsobem orientují studenty v jejich pracovním životě a připravují je na to, aby jejich studenti absolvovali stáže ve firmách nebo agenturách, účastnili se soutěžních zkoušek. Interiérová architektura, design nebo vizuální komunikace a výstavy. Zavedená partnerství tento požadavek posilují a umožňují realizovat projekty v reálném kontextu.

Transversality

Akademie Charpentier, bohatá na dvě oddělení, interiérovou architekturu / design a vizuální komunikaci / grafický design, podporuje sdružování dovedností a crossover názorů při příležitosti projektů nebo sdílených kurzů. Tato transverzálnost je dnes nezbytná. Architekt se musí naučit komunikovat svůj projekt a grafik má potřebu učit se pracovat ve vesmíru.

Pixabay / Pexels

116299_pexels-photo-276267.jpeg

Otvor na vnější straně

Dvouúčelové cvičení

Studované předměty, výzkum provedený studenty jsou navrženy nebo navrženy na základě reálných dat. Jedná se o dvojúčelové cvičení, a to jak „zkoušky“, tak simulace konkrétní situace a didaktické materiály.

Konference předních osobností ve svém oboru jsou příležitostí k pochopení různých vizí současného světa, k naslouchání pohledu na práci, k přemýšlení ve skupinách a k individuálnímu psaní.

Akce a soutěže

Pedagogika se obrátila k budoucnosti

Naši studenti se účastní výstav a soutěží ad hoc nebo pravidelně, což jim umožňuje posuzovat v kontextu odborné soutěže:

VIA (Propagace inovací v nábytku), Mezinárodní plakátový festival Chaumont, Minimaousse, Ugitech, Camif, Procos Trophy, Festival Premier Regard, soutěž Medion / Microsoft, Decitre, Steel

Místa

  • Île-de-France

    Rue Jules Chaplain,2, 75006, Île-de-France

Otázky