Keystone logo
Academia de Studii Economice Veřejná správa a správa
Academia de Studii Economice

Veřejná správa a správa

Bucharest, Rumunsko

Request duration

Angličtina, Rumunština

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Akademie ekonomických studií v Bukurešti je vyspělou univerzitou pro výzkum a vzdělávání, která organizuje vysokoškolská studia a vědecký výzkum v oblasti ekonomických, správních a socio-humanitních věd. Akademie ekonomických studií je považována za nejdůležitější ekonomickou vysokoškolskou instituci v zemi a za jednu z nejznámějších ekonomických univerzit v jihovýchodní Evropě.

Vysokoškolská příprava studentů probíhá v rámci bakalářského, magisterského, doktorského a postdoktorského studia. Akademie ekonomických studií také nabízí programy dalšího vzdělávání, pedagogickou přípravu, postgraduální akademické studium a také programy MBA (Master of Business Administration) a EMBA (Executive Master of Business Administration).

Akademie ekonomických studií v Bukurešti získala za více než 100 let své existence skutečnou národní i mezinárodní prestiž. Četní učitelé a většina absolventů naší univerzity se postupem času etablovali jako významné osobnosti a stávali se profesory a výzkumnými pracovníky na prestižních univerzitách po celém světě, členy Rumunské akademie a dalších vědeckých fór v tuzemsku i zahraničí, respektive některých soukromé a veřejné správní struktury, parlamentní, vládní a diplomatické.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy