Keystone logo
Academia de Studii Economice

Academia de Studii Economice

Academia de Studii Economice

Úvod

Academia de Studii Economice v Bukurešti je vyspělou univerzitou pro výzkum a vzdělávání, která organizuje vysokoškolská studia a vědecký výzkum v oblasti ekonomických, správních a socio-humanitních věd. Academia de Studii Economice je považována za nejdůležitější ekonomickou vysokoškolskou instituci v zemi a za jednu z nejznámějších ekonomických univerzit v jihovýchodní Evropě.

Vysokoškolská příprava studentů probíhá v rámci bakalářského, magisterského, doktorského a postdoktorského studia. Academia de Studii Economice nabízí programy dalšího vzdělávání, pedagogickou přípravu, postgraduální akademické studium a Academia de Studii Economice programy MBA (Master of Business Administration) a EMBA (Executive Master of Business Administration).

Academia de Studii Economice v Bukurešti získala za více než 100 let své existence skutečnou národní i mezinárodní prestiž. Četní učitelé a většina absolventů naší univerzity se postupem času etablovali jako významné osobnosti a stávali se profesory a výzkumnými pracovníky na prestižních univerzitách po celém světě, členy Rumunské akademie a dalších vědeckých fór v tuzemsku i zahraničí, některých soukromých a veřejných správních struktur, parlamentních, vládních a diplomatických.

Místa

  • Bucharest

    Piața Romană,6, 010374, Bucharest

    Otázky