Keystone logo
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Úvod

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland je certifikována systémem EFMD pro online certifikaci kurzů (EOCCS), který je velkým důkazem kvality v oblasti on-line a distančního vzdělávání. EFMD je největší asociace evropských sítí v oblasti rozvoje managementu. ABMS je první virtuální univerzitou v Evropě a je registrovanou ochrannou známkou pro vzdělávání ve Švýcarsku pod č. 690804 Švýcarského federálního institutu duševního vlastnictví. OUS je oprávněn provozovat a vydávat diplomy ve Švýcarsku podle čísla dopisu (DBK DBKS 6/33/60236) vydaného Výborem pro vzdělávání a kulturu ve státě Zug.

Nabízíme celou řadu on-line studijních programů od bakalářského titulu až po doktorský titul , včetně magisterských a bakalářských studijních programů, všechny naše studie mohou být provedeny v JEDNOM akademickém roce na částečný úvazek (od pátku do neděle).

Akademie je celosvětovým lídrem v Online Business Education vynikající pověst -

OUS je " Premier Accredited University " akreditační službou pro mezinárodní vysoké školy

Společnost OUS je certifikována podle normy ISO 9001: 2008. OUSis uznává ASIQUAL (Mezinárodní akademické kvalifikace a kvalifikace).

Hlavním jazykem našich studijních programů jsou anglicky specializovaní pracovníci z celého světa.

OUS je akreditován Evropskou radou pro přední obchodní školy (ECLBS) a Evropskou radou pro distanční vzdělávání (EUCDL).

Vytvořili jsme zkušenost online, která vám umožní efektivně komunikovat s fakultami a dalšími studenty, vše, co potřebujete, je počítač s připojením k internetu a jeho vzdělávání podle vašich podmínek.

Povzbuzujeme lidi, aby si uvědomili, co učí a uplatňují ve svém vlastním životě.

Náš cíl

  • Úspěšná budoucnost pro všechny naše studenty
  • Mezinárodní prostředí
  • Vynikající lektoři
  • Vysoký standard kvality
  • Posloužit studentům z celého světa

Třídy

Naše on-line kurzy jsou udržovány v malých zatáčkách, abyste se intenzivněji vzdělávali Prostředí, snažíme se udržet naše studenty - lektory poměrně malý, všechny naše programy jsou vyučovány v angličtině, naše hlavní zaměření je poskytnout vám skvělé firemní propojení tím, že vám nabízíme studijní program na částečný úvazek online, který vás udržuje v kontaktu s vaší vlastní společností nebo zaměstnáním. Další informace naleznete na adrese ABMS - Open University of Switzerland www.abmswiss.com

Místa

  • Zürich

    Freilagerstrasse 39

    Otázky