Keystone logo
© Eva Dang
ABI College

ABI College

ABI College

Úvod

O nás

Jsme nezávislá vysoká škola zajistila takto akademicky vynikající, obchod orientovaný, a Inovační learningové prostředí s vysokou úrovní výuky, malých žáků ve třídě a vynikající studentské podpory. Naším cílem je poskytovat obohacující, finančně dostupné a profesního relevantní vyšší vzdělávací zkušenosti pro všechny studenty.

Naše dvě ABI kampusy v Londýně (Acton) a Reading se nachází v blízkosti škálu zařízení studenta. S jeho studentská populace přijati na mezinárodní úrovni, jakož z UK / EU, College poskytuje skutečně globální vzdělávací zkušenost.

ABI College byl původně založen jako Queensland College London (QCOL) v roce 2004 v Acton, západním Londýně.

pregraduální a postgraduální ustanovení úroveň akademie je ověřena na University of St značka a St John Plymouth (Marjon) a Pearson Edexcel. ABI College dosáhla úsudek "důvěry" po svém přezkumu pro výuku dohledu ze strany agenturou záruky kvality vysokého školství (QAA) v roce 2012.

ABI College je "vysoce Trusted sponzor" UK Border Agency a její vysokoškolák ustanovení úroveň (HND / C a BA) jsou speciálně určeny kurzy, které splňují podmínky pro studentské finanční podpory, včetně školného úvěrů a údržbu granty pro oprávněné studenty.

Proč ABI?

Na ABI College je pro nás důležitý úspěch každého z našich studentů. Náš specializovaný profesionální personál bude pracovat s vámi, aby zajistily své studium s námi je náročná, příjemný a obohacující zážitek.

Nabízíme Vám:

Celosvětové uznávaných kvalifikací

Všechny naše kvalifikací jsou schváleny a potvrzeny uznávanými regulatorních nebo profesních certifikační orgány, které zaručují stav a kvalitu vaší kvalifikace, jeho globální měnu a přijatelnost pro zaměstnavatele, profesí a vzdělávacích institucí.

Student akademický úspěch

Naši angažovaní studenti, kteří tvrdě pracují uspěli ve svých vybraných programech, a pokračoval k dalšímu studiu či hodnotné kariéru na dokončení.

Vysoce profesionální personál

Naši lektoři a instruktoři jsou vybrány pro jejich vysoce profesionální přístup k výuce a učení, jejich otevřenost, přístupnost a nadšení pro akademický úspěch svých studentů.

studentské komunity Aktivní

Všechny Abi studentů aktivně povzbuzováni k účasti na College záležitosti a jejího řízení. Dále je zde řada extra-curriculer sportovních, kulturních a společenských aktivit pořádaných studenty a zaměstnance.

Vzrušující společenského a kulturního života

Naše studie střediska jsou výhodnou polohu v blízkosti celé řady kulturních a společenských místech, kde naši studenti najdou příjemné a povzbuzující činnost mimo učebně.

Nejmodernější vyučování a učení technologií

ABI spáchal značné investice do infrastruktury pro vzdělávání na podporu své studenty činnosti související s učením a umožnit jim realizovat své akademické potenciál.

Závazek k akademické úspěchy studentů a osobního rozvoje

Na ABI je pro nás důležitý úspěch každého studenta. Individuální poradenství je poskytováno pro úspěšné studium podporovaných odbornou výuku ve studijních dovedností a plánování osobního rozvoje umožnit našim studentům zvýšit jejich akademické a sociální jistotu.

Vyhrazená pastorační podpora

V ABI jsme si vědomi, že studenti, kteří studují v novém prostředí potřebují dodatečnou podporu v tom, co se může zdát neznámé kulturní kontext. Pastorační podpora je prioritou pro tým College, aby vám umožní přizpůsobit studium a život ve Velké Británii.

Konkurenční a flexibilní poplatky

V ABI snažíme poskytovat hodnotu za peníze a flexibilitu v platebních podmínkách, které umožňují našim studentům dosáhnout vysoké akademické standardy v nákladově efektivním způsobem.

Mezinárodní

Prospective International Students (mimo EU)

ABI vítá studenty z celého světa každý rok. Naše učebny jsou naživu s různými akcenty a nápadů, vytvoření globálního prostředí pro výuku. Jsme tu proto, aby vám pomohl, aby byl proces přijetí tak jednoduché pro vás, jak je to možné.

Uvědomujeme si, že se rozhodli studovat v jiné zemi je velké rozhodnutí učinit a my jsme velmi rádi, že uvažujete o ABI College jako jeden z vašich možností. Výběr správného College a samozřejmě jsou životně důležité, a tak se snažíme, aby vám všechny informace, které potřebujete, takže můžete vidět, zda to, co nabízíme v ABI College je pro vás to pravé.

Místa

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    Otázky