Keystone logo
AAS College

AAS College

AAS College

Úvod

AAS College byla založena v roce 1990 a dnes je jednou z největších vysokých škol v Soluni. Je známý svým vysokým standardem vzdělání v uměleckých a designových studiích.

AAS je franšízovým partnerem College University of Sunderland ve Velké Británii. To znamená, že v AAS nabízíme kvalitní britské vzdělání. Řídíme se stejnými osnovami a poskytujeme stejné stupně BA a MAs jako UoS v oblasti designu.

V AAS chápeme, že k dosažení plného potenciálu potřebujete moderní, přátelské a inspirativní prostředí. To je důvod, proč neustále investujeme do našich prostor a zdrojů. Počítače, knihovna, VLE a veškerá potřebná zařízení jsou k dispozici, aby vám pomohla s vaším studiem. Studujete a cvičíte v plně vybavených počítačových studiích, přednáškových místnostech, designových studiích, zatímco si můžete vychutnat a relaxovat v kavárně vysoké školy.

Naše knihovna je jednou z největších ve městě a je plně aktualizována. Kromě toho, protože spolupráce s University of Sunderland, máte volný přístup k e-knihovnám po celou dobu studia.

Během studií se budete účastnit mnoha soutěží. Vysoký počet ocenění, která naši studenti dosahují v národních a mezinárodních soutěžích, nás opravdu hrdí.

Během tříletého programu si také užijete kulturní návštěvy, skutečné projekty, pracovní stáže, výstavy a studijní návštěvy v Evropě.

AAS je skvělou volbou pro vás, kteří chtějí změnit v oblasti designu a komunikace.

Jste vyškoleni podle britského vzdělávacího systému a jste připraveni odpovědět na všechny výzvy na mezinárodním trhu.

Řídíte se stejným studijním plánem, stejným programem a získáváte stejné bakalářské a magisterské stupně jako studenti na UOS. Získáte stejné kvalitní britské vzdělání. Aktualizujete se všemi mezinárodními trendy v designu a grafice.

Při příchodu ke studiu se rozhodněte!

Objevte středomořské místo University of Sunderland, vyberte si kvalitní britské vzdělání, v nejkvalitnějším středomořském prostředí, za nižší školné než ty na britských univerzitách!

Přidejte se k nám na AAS College v Soluni - Řecko!

Místa

  • Thessaloniki

    AAS College 108 Thessalonikis street Oraiokastro, ΤΚ: 57013, Thessaloniki

Otázky