Keystone logo
3IL Groupe

3IL Groupe

3IL Groupe

Úvod

3iL Skupina: 2 školy - 3 stupně - Kariéra v počítačových technologií a inženýrství

Kdo jsme?

Vytvořeno v roce 1987 Komorou obchodu a průmyslu Limoges, Groupe 3iL se skládá ze 2 vysokých škol: 3iL Ingénieurs a 3iL akademie, která vydává několik vysoký stupeň specializující se na informatice.

Tyto tituly jsou uznávány podle francouzského ministerstva vysokého školství.

Máme certifikaci ISO 9001 vydané AFNOR Certification (AFAQ: Francouzský zabezpečování jakosti). Takže jsme se uznávají za kvalitu, které poskytujeme. To nám pomáhá zlepšit naši konkurenceschopnost a mají osvědčené postupy, které schválila označováním jakosti uznávaných odborníků. Máme také mnoho institucionálních, akademické a profesní partnery. 3iL INGENIEURS je tréninkový v informatice která si vyžádá Vysoká úroveň ve vědě, výpočetní techniky a řízení.

Stupeň je Mistr třída Akreditováno Evropská značka EUR-ACE, Ale také francouzské vzdělávací instituce zvané Komise des Titry d'ingénieurs (Engineering Education komise), označení zaručit kvalitu vysokoškolské vzdělání a jeho přizpůsobení potřebám firem.

Neexistuje žádný doslovný překlad CTI, protože jsme ji používat pouze ve Francii, i když najdeme nějaké inženýrské školy v zahraničí (Vietnam, Belgie, Bulharsko ...) ČOI má mnoho požadavků, které je třeba dodržovat, chcete-li obnovit akreditaci. Například studenti muset strávit alespoň jeden semestr v zahraničí (jeden akademický výměna semestr).

Dále jen "Ingénieur" label je registrovaná ochranná známka a chráněná.

3iL Academy je založeno na 2 odborná školení (akreditované francouzské komise pro profesní osvědčení): *

  • bakalářský v Koncepci informační systémy, které umožní získat dovednosti především v Web a sítí a brzy zpracování velkých objemů dat a elektronického zdravotnictví (po 2-leté trénink s poli výpočetní techniky). Tento kurz je schválen jako druhý stupeň (4-leté vysokoškolské samozřejmě).
  • 2-leté Master of řízení a informačních systémů a infrastruktury (po bakaláři s poli výpočetní techniky), která byla schválena jako kdysi úrovni (5-leté vysokoškolské studium)

Kde jsme?

skupina 3iL leží v Limoges. Nabízí komfortní způsob života s přírodou a levné ubytování v blízkém okolí. Limoges se nachází na 3 hodiny od Paříže vlakem nebo za 1 hodinu letadlem. Centrální poloha tohoto města (na křižovatce mezi dálnicí ze Španělska do severní Evropy a na půl cesty mezi střední Evropou a Atlantiku) je ideální pro všechny druhy výměn.

Limoges má od raného středověku dlouhou historii datování. Časná prosperita Limoges byl úzce spjat s porcelánového průmyslu. Město umění a historie a kapitálu Hasičského umění, Limoges umožňuje návštěvníkům obdivovat kolekci jedinečný ve světě: 12 000 kusů porcelánu vystaveny na Adrien Dubouche Národního muzea.

Tato prestižní štítek se uděluje ministerstvo kultury, aby místním orgánům, kteří pracovali na podporu dědictví svého regionu mezi oběma obyvatele i návštěvníky.

Proč nás můžete vybrat?

Vzhledem k tomu, našich osnov, schopností a pedagogických přístupech:

  • Jsou spojeny firmám očekávání a jsou vyvinuty odpovídat jejich potřebám.
  • Jsou spojeny s vědeckými výzkumy, které probíhají s XLIM Laboratory (CNRS)
  • Jsou široce otevřena mezinárodní mobility a zkušeností (akademických výměn nebo duální stupňů)
  • A rozhodně poskytují vysoký zaměstnatelnosti (75% našich studentů najít si práci před jejich promoci!)

Reference

Vybral jsem 3iL ke studiu informatiky a výpočetní techniky kurzy tak, aby se francouzský titul štítkem CTI. Když jsem dorazil na 3iL, můj mentor mi pomohl dělat všechny povinné náležitosti, dokonce se pohybovat ve svém ubytování. Žiju neuvěřitelný zážitek a mají spoustu kamarádů. Radím zahraničním studentům zvolit tuto školu s familiární ducha. K dispozici jsou kvalitní kurzy a týmové projekty pro lepší učení a uvedení do praxe ve firmách. Amina BENBIGA - Casablanca I 2015 třída

Tam je velmi příjemný a útulný prostředí v 3iL ke studiu. Učitelé jsou trpěliví a mí spolužáci jsou velmi pěkné. Také těžit z programu FLE, s cílem zlepšit svou úroveň ve francouzštině. Wang LIU - Pekin I 2015 třída

Místa

  • Limoges

    43 rue de Sainte-Anne BP 834 - 87015 Limoges France, BP 834-87015, Limoges

Otázky