Keystone logo
愛知産業大学

愛知産業大学

Úvod

Charakteristiky soukromého školního vzdělávání, v němž je respektována nezávislost vzdělávání, se projevují vedením vzdělávání založeného na jedinečné tradici a vzdělávací filozofii založené na „zakladatelském duchu“. Tato vlastnost je také důvodem existence soukromé školy, která se liší od veřejné školy. Na愛知産業大学naší školní společnosti, je rozvoj „lidských zdrojů, které mohou přispívat do společnosti“ základním principem vzdělávání.

Abychom mohli uskutečnit základní vzdělávací filozofii „kultivace lidských zdrojů, které mohou přispívat do společnosti“, budeme provádět vzdělávací aktivity se vzdělávacími politikami „kultivace lidských zdrojů s bohatou inteligencí“ a „kultivace lidských zdrojů s upřímným srdcem“. Udělám to.

„Hojná inteligence“ je schopnost činit nejlepší rozhodnutí se širokou škálou znalostí a hlubokým vzděláním, a za tímto účelem je důležité na všem aktivně pracovat a vynaložit veškeré úsilí. „Upřímné srdce“ je vážné srdce plné upřímnosti a náklonnosti, a proto musíme ke všemu zacházet upřímně, děkujeme vám z celého srdce a buďte zdvořilí.

Osoba, která může přispívat do společnosti, je osoba, která má „bohatou inteligenci“ i „čestné srdce“.

Věříme, že愛知産業大学může přispět ke společnosti podporou lidských zdrojů „bohatým intelektem“ a „čestným srdcem“ v duchu zakládání.

Místa

  • Nishio

    12-5 Harayama, Oka-cho, Okazaki-shi, Aichi, , Nishio

    Otázky