Keystone logo
Óbuda University Master in Computer Science Engineering
Óbuda University

Master in Computer Science Engineering

Budapest, Maďarsko

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 500 / per semester

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Computer Science Engineering na magisterské úrovni je vyvinut tak, aby poskytoval solidní znalosti a porozumění specifikám, metodikám, aplikacím a pokročilé praxi počítačových věd a dnešních informačních technologií.

Kurz je navržen s přihlédnutím ke dvěma perspektivám: poskytnout studentům potřebné teoretické zázemí poskytnutím těchto specifik a zkušeností současně, které je připraví na řešení problémů a budoucí výzvy a se zaměřením na pokročilé praxe oboru poskytovat aktuální znalosti o nejpoužívanějších technologiích, které lze ihned po ukončení studia použít na trhu. Pro studenty jsou nabízeny dvě hlavní specializace: specializace robotiky a specializace biomedicínského inženýrství.

Tyto specializace jsou dvěma z nejdůležitějších a rychle se zlepšujících oborů dnešní informatiky. Každá specializace obsahuje nejméně šest kurzů zaměřených na základní znalosti z oblasti zájmu zakončené laboratořemi. Během teoretických a laboratorních kurzů se používají nejmodernější zařízení a vybavení, aby byli naši studenti připraveni na výzvy v oboru. Cílem kurzu je kvalifikovat inženýry, kteří po získání nezbytných vědeckých a specifických technologických znalostí souvisejících s IT jsou kompetentní navrhovat nové IT systémy a nástroje, vyvíjet a integrovat IT systémy, provádět a koordinovat IT účelové výzkumné a vývojové úkoly, jakož i schopnost rozvíjet své znalosti v rámci doktorského studia.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky

Podobné kurzy