Keystone logo
Åbo Akademi University Magisterský studijní program ve výuce a učení
Åbo Akademi University

Magisterský studijní program ve výuce a učení

Vaasa, Finsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000 / per year *

Na kampusu

* 10000 EUR / rok pro studenty mimo EU / EEA

Úvod

Pro studenty, kteří s nadšením pokračují v magisterském studiu výuky a učení, vede tento dvouletý magisterský studijní program, který sídlí v kampusu Vasa Åbo Akademi University , k získání certifikátu finského učitele. Program připraví a umožní studentům stát se plně schopnými samostatně analyzovat a řešit problémy ve vzdělávání a výuce a zároveň rozvíjet své dovednosti prostřednictvím výzkumu.

Studie v tomto kurzu jsou z velké části založeny na výzkumu a určitým způsobem jsou kombinovány s výzkumem. S důrazem na didaktiku si tento program klade za cíl poskytnout studentům pedagogické schopnosti potřebné pro výuku v primárním a sekundárním vzdělávání. Studenti připraví studenty na to, aby byli schopni vyučovat příslušné předměty kurikula pro jejich zvolenou věkovou skupinu, a provedou řadu školních úkolů, které propojují teorii s praxí a poskytují čas na reflexi. Studenti tohoto programu se mohou těšit na to, že se naučí základní hodnoty vzdělávání finských učitelů, včetně pochopení holistického rozvoje dětí, pozitivní interakce učitel/žák a také důležitosti synergie vztahu mezi teorií a praxí.

Tento program, zaměřený na výuku v primárním a sekundárním vzdělávání, také poskytuje všeobecnou pedagogickou kvalifikaci k výuce na jakékoli úrovni vzdělávání a také k péči o akademický a socioekonomický růst svých studentů. Dovednosti získané v tomto kurzu zahrnují také schopnosti být reflexivními učiteli, kteří chápou výzkumné důkazy a myšlení a jeho vztah ke vzdělávání. Úspěšné absolvování tohoto programu bude mít za následek, že studenti obdrží certifikát finského učitele. To je jeden z několika požadavků potřebných k získání kvalifikace učitele ve Finsku. Další požadavky závisí na úrovni vzdělání, které chcete vyučovat. Pro více podrobností viz kariérní vyhlídky.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky