Keystone logo
Ukrajina

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Ukrajina 2024

Počet institucí: 11
  • Kharkiv, Ukrajina

  Ukrajina je jednou z mála zemí na světě, kde se vyvíjí a vyrábí letecká a kosmická zařízení, a také se školí kvalifikovaní specialisté pro tuto oblast. National Aerospace University "Kharkiv Aviation Institute" je přední vzdělávací instituce v systému veřejného vzdělávání na Ukrajině, která absolvuje specialisty v této oblasti. Charkovský letecký institut byl založen v roce 1930 a původně měl dvě fakulty - letadlovou a motorovou. V době svého vzniku měla KHAI pouze 12 učitelů a 69 studentů. Rozvoj ústavu byl extrémně rychlý. Již v roce 1932 vzlétlo první osobní letadlo v Evropě z podvozku HAI-1, vyvinutého učiteli a postgraduálními studenty HAI. Letadla a kluzáky vytvořené ve zdech ústavu vytvářely světové rekordy.

  • Kyiv, Ukrajina

  Vítejte v největší ukrajinské vysoké škole v oblasti tělesné výchovy a sportu. Čekáme na tebe!

  • Lviv, Ukrajina

  Lviv Polytechnic National University je nejstarší institucí vyššího technického vzdělávání na Ukrajině a ve východní Evropě, založená v roce 1816 jako Imperial-Royal Real School. Univerzita se skládá ze 16 ústavů, 114 kateder, samostatných vzdělávacích institucí, veřejných organizací a obecných divizí.

  • Dnipro, Ukrajina

  Univerzita je právem hrdá na celou galaxii vynikajících vědců - akademiků a odpovídajících členů národních akademií věd Ukrajiny a dalších zemí, profesorů, kteří svými originálními nápady a výzkumem obohatili potenciál domácí vědy, získali národní i mezinárodní uznání. Mezi nimi - GV Kurdyumov, VI Danilov, IE Ogievetsky, SM Nikolsky, DO Svirenko, OM Dinnik, LV Pisarzhevsky, DI Yavornytsky, VS Budnyk, TF Gerasyuta, VI Mossakovsky, OL Belgard, AP Travleev, IF Kovaleva, VP Motorny a mnoho dalších . Díky úsilí předních vědců a celého pedagogického sboru univerzity mají známé vědecké školy v oblasti matematiky, mechaniky, radiofyziky a radioelektroniky, raketových a vesmírných technologií, neurokybernetiky, biotechnologie, anorganické chemie, historiografie, historiografie byl vytvořen a úspěšně vyvinut. , Germanistika, literární a lingvistická atd. Základní výzkum klasické DNU je multidisciplinární, čímž se univerzita odlišuje od ostatních bezplatných vzdělávacích institucí v regionu. Úspěchy vědců univerzity jsou poznamenány řadou státních a oborových ocenění, cen, grantů zahraničních vědeckých a vzdělávacích institucí.

  • Kamianske, Ukrajina

  Dnieprodzerzhinsk State Technical University má dnes 6 fakult, 33 kateder, 2 vysoké školy, 1 technickou školu, regionální vzdělávací a vědecký výrobní komplex „Prometheus“, 7 učebních a laboratorních budov, tři koleje, knihovnu s až milionem kopií a haly elektronických informace, vyspělá informační síť s přístupem na internet, vzdělávací televizní středisko, redakční a vydavatelské oddělení, zdravotní středisko, zdravotní středisko na břehu řeky Oril, sportovní a stravovací zařízení, silná jednotka údržby.

  • Sumy, Ukrajina

  Sumy State University se nachází ve městě Sumy na severovýchodě Ukrajiny. SumDU je přední univerzita klasického typu. Univerzita v současné době slouží přibližně 13 500 studentům, kteří absolvují bakalářské a magisterské studium v 55 oborech a 23 oborech znalostí. Asi 1650 zahraničních studentů představuje asi 50 zemí po celém světě.

  • Uzhhorod, Ukrajina

  Uzhhorod National University ( UzhNU ) je jednou z hlavních veřejných vysokých škol na Ukrajině. Univerzitu dnes tvoří Ukrajinsko-maďarský vzdělávací a vědecký institut, Vysoká škola přírodních a humanitních věd a 20 fakult.

  • Kyiv, Ukrajina

  Kyjevský polytechnický institut Igora Sikorského je jednou z největších vzdělávacích institucí v Evropě. Školí 25 tisíc studentů, postgraduálních; doktoráty i zahraniční student ze sousedních i vzdálených zemí.

  • Ivano-Frankivsk, Ukrajina

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lviv, Ukrajina

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kiev, Ukrajina

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...