Keystone logo
Jersey

Studie Mistr v Jersey 2024

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  1027
 • Podíl na inženýrských sítích

  64
 • Internetové předplatné

  57
 • Místní doprava

  59

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  14
 • Pinta místního piva

  6

O Jersey

Studium v ​​Jersey

Vysokoškolské vzdělání v Jersey

Jersey 's Ministerstvo školství pro vzdělávací potřeby žáků navštěvujících školu. K dispozici jsou veřejné školy financované prostřednictvím vlády. Tam je také několik soukromých škol zde. Celkově lze říci, školní systém je velmi podobný tomu ve Spojeném království, pokud jde o jeho struktuře a kvality vzdělávání. Nicméně, to je malá země, což znamená, že studenti navštěvují menší školy celkově. To může zlepšit kvalitu vzdělávání pro mnohé v této oblasti.

Z hlediska vyššího vzdělání v Jersey, studenti, kteří navštěvují střední školu, se bude pravděpodobně pohybovat na vysokoškolském středisku. Země nabízí vysokou školu dalšího vzdělávání s názvem Highlands College. Toto zařízení poskytuje vzdělávací příležitosti pro plný úvazek a částečný úvazek škol. Vrchoviny College pracuje jako šestý podobě.Přitom, funguje na základě spolupráce způsobem s ostatními školami, včetně London South Bank University, University of Plymouth a Open University. Studenti, kteří se zapíší do Vysočině College jsou schopni získat dvouletou titul s názvem Foundation Titul. Od tohoto bodu, mohou pak získat další vzdělání získat vzdělání v určité oblasti studia.

Země má také specializované školy pro tento typ vzdělávání. Jedním z nejvýznamnějších možností je Jersey International Business School. Jedná se o sektor škola soukromá, která vychovává studenty v řadě oborů, vše se zaměřením na vzdělávání pro mezinárodní studia. Další škola v Jersey je Ústav práva. Jedná se o země 's právnickou fakultu. Studenti se naučí, aby se stal advokáti a právníci v Jersey.

Školné a poplatky

Studenti, kteří studují na středních školách neplatí školné, aby tak učinily.Obecně platí, že i když je to jen možnost k dispozici pro studenty, kteří jsou domorodci na zemi. Jiní, včetně mezinárodních studentů, zaplatí poplatek zapsat. Tento poplatek rozsahy výrazně liší v závislosti na programu student zapíše do a školou.

Vysokoškolské vzdělání je za poplatek, a to zejména pro ty studenty, kteří se zapíší do New Jersey International Business School. Tato škola vzdělání je soukromé zařízení a poplatky mají tendenci být vyšší sem. Nicméně, škola je také jeden z nejlepších možností pro studenty, kteří chtějí získat vzdělání, které mohou být použity v mezinárodním měřítku, což je něco, co mnoho studentů dělat.

Zahraniční studenti mohou studovat zde. Získání studentské vízum se provádí pomocí univerzitě sám ve většině případů.

Mnozí studenti cestují do zahraničí, aby si práci mimo Jersey. Nicméně, země má mít rostoucí zdravotnického průmyslu, stejně jako silný podnikatelský sektor. Hledání práce v těchto oblastech může být možnost po absolvování.

Zdravotní pojištění

Studenti, kteří plánují navštěvovat univerzitu v Jersey, budou muset získat své vlastní zdravotní pojištění. To není poskytována školou účasti. Studenti mohou být schopni koupit politik prostřednictvím školy nebo prostřednictvím třetí strany poskytovatele. Školy však stanovit pravidla o tom, zda jsou studenti schopni zúčastnit, aniž by tento druh pojištění na místě.

Studentské vízum

Chcete-li získat studentské vízum, studenti musí nejprve požádat do školy podle svého výběru. Pokud škola přijme studenta, on nebo ona je pak schopen požádat o vízum prostřednictvím vlády. Škola poskytnou dopis o přijetí, která umožňuje toto nastat.