Keystone logo
Spojené arabské emiráty

Studie Mistr v Spojené arabské emiráty 2024

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  636
 • Podíl na inženýrských sítích

  52
 • Internetové předplatné

  95
 • Místní doprava

  77

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  12
 • Pinta místního piva

  10

O Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty (SAE) je vysoce moderní Middle východní země se nachází v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Země má hranice se Saúdskou Arábií, Ománem a Katarem. Ve Spojených arabských emirátech byla založena v roce 1971 jako federace sedmi emirátů: Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah a Umm al-Qaiwain. SAE je populární turistickou destinací, která spojuje bohatou kulturní tradici, která sahá více než 2500 let v moderních městech, které se pyšní mrakodrapy, muzeí, galerií, golfové hřiště, lázně a zábavních parků.

Podnebí

I když asi čtyři pětiny Spojených arabských emirátech má horké a vyprahlé pouštní podnebí, země i hory, oázy a pobřeží. Maximální letní teploty mohou dosáhnout až 50 stupňů Celsia v některých oblastech, přestože teploty v horských oblastech jsou mírnější. Minimální zimní teploty se pohybují kolem 10 ° C.Roční srážky jsou od 120 mm do 350 mm v závislosti na lokalitě, s občasným bleskem povodní. Prachové bouře, které výrazně snižují viditelnost dojít také v pouštních oblastech.

Kultura

Spojené arabské emiráty se snaží zachovat tradiční kulturní prvky, na základě kmenového života a islámské principy při pohybu směrem k moderní kultuře. S ohledem na tuto skutečnost, země nedávno zdůraznil, vizuální umění, které rozšiřují tradiční způsoby tvorby, která se zaměřila na poezii a mluveného slova. Jako výsledek, Spojené arabské emiráty dnes má prosperující, multikulturní uměleckou komunitu, která zahrnuje muzeí, galerií, výstav, kulturních akcí, divadla a umění související semináře a letní tábory.

Zivotni

Ceny v SAE jsou obecně mírné, s jedno-ložnicových apartmánů začíná na zhruba 1000 dolarů (US) za měsíc a poplatky běží o $ 120 (US) měsíčně. Jídlo a stolování náklady jsou také velmi rozumné.Náklady v blízkosti centra města jsou o něco vyšší než náklady jinde. Studenti by měli také být jisti, rozpočtu na autě, protože jsou virtuální nutností v zemi.

Vízové požadavky

Studenti, kteří chtějí studovat ve Spojených arabských emirátech, musí požádat o studentské vízum do SAE. Studentská víza jsou nabízena pro programy na plný úvazek. Existují krátkodobá a dlouhodobá víza.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum SAE

Cena a měna

Náklady na povolení k pobytu pro studenta závisí na zadavateli (rodiči nebo univerzitě), jurisdikci sponzora (v případě univerzity), zda je žadatel uvnitř nebo vně SAE a zda je žádost zpracována normálním nebo urychleným způsobem.

Kdo může žádat o vízum?

Zákony Spojených arabských emirátů vyžadují, aby všichni studenti, kteří nejsou státními příslušníky (s výjimkou státních příslušníků GCC), po které následuje „studentské vízum“ po dobu studia. Členské státy GCC (Rada pro spolupráci v Perském zálivu) jsou Bahrajn, Kuvajt, Omán, Katar, Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty.

Kde můžete žádost podat?

Univerzity Spojených arabských emirátů

Studentské vízum SAE pro zahraniční studenty usnadňují samotné univerzity SAE. Studenti mohou zasílat své dokumenty přímo na univerzitu.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Jakmile vám univerzita zašle nabídkový dopis k programu a vy jej přijmete, zahájí proces žádosti o vízum. Studentské vízum SAE nevyžaduje, aby se zahraniční studenti dostavili na samostatný vízový pohovor.

Zatímco proces dokumentace se může u jednotlivých univerzit lišit, některé z běžně požadovaných dokumentů pro studentské vízum SAE jsou:

 • Barevná kopie pasu platná nejméně sedm měsíců.
 • Barevná fotografie velikosti pasu
 • Vyplněné univerzitní formuláře
 • Kopie dokladu o výuce a vízovém poplatku
 • Vyplněná dokumentace zdravotního pojištění

Kdy byste měli podat žádost?

Ideálně, proces studentských víz by měl začít nejméně 1—2 měsíce před začátkem semestru, aby se mohli postarat o další aspekty kontrolního seznamu odjezdu. Zpracování víza obvykle trvá přibližně 15—20 dní, nicméně, to se liší od univerzity k univerzitě. Zahraniční studenti mají také možnost zvolit expresní zpracování, které stojí více než běžné zpracování. Pod expresním zpracováním, studenti mohou získat studentské vízum SAE uvnitř 10 dnů.

Studentská víza SAE jsou platná po dobu 12 měsíce. Zahraniční studenti musí obnovit své studentské vízum na konci 12 měsíční období, pokud je jejich program delší než toto období. Studentům bude za obnovení účtován poplatek za obnovení víza a zdravotní pojištění. Zahraniční studenti musí předložit své doklady o obnovení víza nejméně měsíc před datem vypršení platnosti víza.

Doba zpracování

20 Days

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti ve Spojených arabských emirátech se mohou zúčastnit kampusu, stejně jako práce mimo areál. nicméně, k tomu by vyžadovali povolení pro svou univerzitu. Pokud mají studenti sponzorství univerzity, mohou se obrátit na oddělení práce Spojených arabských emirátů a získat povolení k zaměstnání na částečný úvazek ve Spojených arabských emirátech.

Přibližné náklady na povolení k pobytu studentů jsou Dh2,500 bez kauce (pokud je to relevantní), poplatků za otevření souboru (pokud je to relevantní), legalizace dokumentů a překlad (v případě potřeby). Budou účtovány další poplatky ve výši Dh500 za pracovní povolení studenta.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Existují, obvykle, tři důvody, proč by vaše studentské vízum Spojených arabských emirátů mohlo být odmítnuto:

 1. Imigrační orgán by to mohl popřít.
 2. Univerzitní registrátor by to mohl odmítnout.
 3. Student nemusí absolvovat lékařský test (vyžadováno v rámci procesu žádosti o studentské vízum).