Keystone logo
Singapur

Studie Mistr v Singapur 2024

Studovat v Singapur

Ostrovní městský stát se nachází mimo jižním konci Malajského poloostrova, Singapur je často mylně považovány za pouhé že město spíše než skutečné země, která se skládá z 63 ostrovů a šest milionů lidí. Během posledních 20 let, Singapur se vyvinul do vysoce urbanizované, prosperující ekonomikou poháněný statisíce přistěhovalců, které se usazují v Singapuru, aby získali zaměstnání. Deštné pralesy slouží k pokrytí většiny Singapuru, ale jen málo biodiverzita zůstává vzhledem k rychlé a agresivní rozvoj v celé zemi. Jako jeden svět 's nejvýznamnějších finančních center, Singapur má jeden z nejlepších pěti nejrušnějších přístavů, které aktivně řídí dovoz a vývoz průmyslového zboží, jakož i přírodní zdroje. S vědomím, že Singapur se může pochlubit třetí nejvyšší na příjem capita, tisíce cizinců se hrnou do tohoto ostrovního městského státu využít své nízké nezaměstnanosti a tržní hospodářství.

Politicky, Singapur je parlamentní republikou silně ovlivněn Čínské 's akce strany, která vyhrála všechny volby, které proběhly v zemi od roku 1959. Singapur 's ústava prohlašuje zastupitelskou demokracii jako jeho primární politická entita podporované Westminster systém vlády. Navíc, Singapur důsledně hodnoceny jako televize s nejtransparentnější a nejméně poškozené vlády na světě. Výkonná moc je v držení kabinetu vládne prezidenta a předsedy vlády. Ačkoli prezident je volen většinou veřejnosti 's hlasování, předseda vlády je volen členy kabinetu.

Singapur 's občany představují velmi rozmanitou populaci. Téměř 75 procent z této populace, jsou čínské, indiány a Malays zahrnující zbývajících 25 procent.Tamil, angličtina, Malajština a mandarínská čínština je uznána jako čtyři úřední jazyky, ale kvůli přílivu odhadem 11 lidí milllion přechodné každý rok, je možné se setkat desítky různých jazycích při studiu v Singapuru.

Základní fakta o Singapuru

 • Singapur je považován za jeden z nejvíce konkurenceschopných, zdarma a inovativní, ideální pro obchodní jednání ekonomik na světě. Více než 7000 nadnárodních organizací v současné době existují v Singapuru, který pochází z Japonska, v Evropě a USA
 • Téměř polovina Singapur 's síly non-Singapuru.
 • Ekonomika je silně podporován odvětví cestovního ruchu, s odhadovaný 11 miliónů turistů, kteří navštíví Singapur každý rok.
 • Od roku 2009, 25 procent studentů zapsaných v singapurském vzdělávací instituce vzdělávání byli zahraniční studenti především z Indie, Číny a různých asijských zemí.
 • Armáda singapurský, složený z letectva, může armáda a námořnictvo, je technologicky nejvyspělejší v jihovýchodní Asii. Nicméně, tato země 's pohled na obhajobu je jedním ze zastrašování a diplomacii a považuje jeho armádu jako záruka Singapur ' s nezávislosti.
 • Protože země je vzácná v Singapuru, vláda zřídila Housing Development Board na zajištění bydlení pro téměř čtyři pětiny městského státu 's populace ve formě dotované bydlení. Střídavě, vlastnictví domu činí 85 procent a asi jeden z každých deseti Singapuru vlastní vozidlo.

Singapur 's Climate

Podobně jako většina z jihovýchodní Asie 's tropickým klimatem, Singapur ' s počasí zůstane horké a vlhké po celý rok. Žáci navštěvující školu v Singapuru lze očekávat teploty se trvale zůstat nad 70 stupňů (21 ° C) se vlhkost pohybuje kolem 75 procent nebo vyšší. Obyvatelé vidět prudký déšť během listopadu a prosince, což zvyšuje vlhkosti vzduchu. Naštěstí většina z Singapur 's budovami jsou klimatizované a vláda podnikla kroky k zajištění úrovně pohodlí pro turisty a návštěvníky je přijatelné.

Singapur 's měny

Dolar Singapur je městský stát 's měnou, který je zaměnitelný s dolarem Brunej. Skládá se ze 100 centů, nebo "jednotky " se SGD označena "$ " nebo "S $ ". Stříbrné a zlaté mince jsou vydávány v hodnotách pět, deset, 20 a 50 centů, přičemž jedna mince dolaru k dispozici také.Mnoho míst v Singapuru přijmout cizí měnu, ale studenti mohou vyměnit své peníze SGDs v bankách nebo zastřešené směnných kurzů, které lze nalézt ve většině nákupních center.

Singapur 's náboženství

Třicet pět procent Singapur 's populace praxe buddhismu, následuje křesťanství, taoismu, hinduismu nebo islámu. Téměř 20 procent nejsou spojeny s žádným náboženstvím. Singapur nabízí Dharma Středy a kláštery, které zastupují tři buddhistické tradice - vadžrajána, Theravada a Mahayana. Většina Singapuru jsou čínští buddhisté, kteří praktikují Mahayan tradici.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  1867
 • Podíl na inženýrských sítích

  51
 • Internetové předplatné

  31
 • Místní doprava

  88

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  7

O Singapur

Vysokého školství v Singapuru

Charakterizovat jako přední světový a vybrané pro pochvalu od Britian 's ministra školství, Singapur ' s systém vysokého školství se vyvinula v přední síly, která pomáhá při podpoře pověst jednoho z center na světě 's vedoucí pro finanční růst a technologický pokrok. Šest národní univerzity v Singapuru se řadí mezi top 50 na světě: Nanyang Technological University, University of Singapore technologie a designu, National University of Singapore, Singapur Institute of Technology, Singapore Management University a University SIM. Tyto univerzity nabízejí vysokoškoláka a postgraduální studijní programy v účetnictví, vedení informačních systémů, Business Management, ekonomie, společenské vědy, právo a informatika.

Singapur má také polytechnické vysoké školy, které jsou určeny k přípravě studentů na úlohy, které podporují ekonomický a technologický vývoj národa. V současné době nabízí pět Singapur polytechniky pro studenty, kteří chtějí získat bez akademického titulu, který jim umožní vstup do pracovního procesu bezprostředně po absolvování programu. Titul získal na polytechnice je podobný spolupracovník 's stupně nebo výučním listem a trvá méně než dva roky.

Zahraniční studenti mohou pracovat 16 hodin týdně, zatímco se zapsal na plný úvazek na univerzitě Singapuru. Studenti žádají o studijní vízum je třeba prokázat, že jsou plynně anglicky tím, že výsledky testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL); General Certificate of Secondary Education (GCSE) nebo International English Language Testing System (IELTS ).Musí také obdrželi dopis od přijetí univerzitě nebo polytechnice, jakož i pasové fotografie a dokumentaci prokazující jejich způsobilost k zadání vysokoškolského diplomu program (maturitu, například).

Kromě toho budou zahraniční studenti musí dostat místní sponzor, který je občanem singapurský před tím, než mohou žádat o studentské vízum. Některé univerzity a polytechniky nemusí vyžadovat sponzoring, takže studenti, poraďte se s jejich zamýšlené školy volby, zda sponzorství je nutné. Visa zpracování může trvat jeden až dva měsíc, v závislosti na platnosti student 's papírováním a množství dokumentace. Všechny žádosti musí být předloženy on-line na přistěhovalectví a kontrolních bodů orgán Singapur (SOLAR), který poskytuje všechny informace nezbytné k usnadnění studenta 's vstup do Singapuru ' s vysokoškolském systému.

Proč studovat v Singapuru?

Studenti absolvovali Singapur 's univerzitami jsou souhlasně zařazen mimořádně vysoká posouzení, pokud jde o vědu a matematické znalosti. Ve skutečnosti, singapurské studenti zařadil číslo jedna podle statistického výzkumu provedeného Mezinárodní asociace pro hodnocení výsledků vzdělávání organizace. Kromě toho jsou Nanyang Technological University a National University of Singapore považovány za jedny z nejlepších 50 vzdělávacích institucí na světě. Kromě toho budou studenti také těšit Singapur 's vynikající zdravotní systém, který Světová zdravotnická organizace řadí jako šestý nejlepší na světě.

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentský průkaz

Cena a měna

SGD 90

Za

každou žádost podanou Singapurskému imigračnímu& kontrolnímu úřadu (ICA) je vyžadován poplatek za zpracování 30 USD. Poplatek je nevratný bez ohledu na výsledek žádosti nebo pokud je žádost po podání stažena.

Poplatek 60 USD je splatný, když úspěšný uchazeč dokončí formalitu při vydání studentského průkazu na ICA.

Poplatky jsou závislé na zemi a mohou se změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Všichni zahraniční studenti musí mít studentský průkaz, aby mohli pokračovat ve vysokoškolském studiu v Singapuru. Chcete-li získat svůj singapurský studentský průkaz, nejprve vám musí být nabídnuto přijetí na plný úvazek na Institute of Higher Learning (IHL) v Singapuru.

Máte nárok na studentský průkaz, pouze pokud jste byli přijati do programu na plný úvazek. Pokud se chcete zúčastnit kurzů na částečný úvazek nebo večerních kurzů, nebudete mít nárok na studentský průkaz.

Kde můžete žádost podat?

Systém online& registrace přihlášek studenta (SOLAR)

Chcete-li požádat o studentský průkaz, musíte podat svou přihlášku na oficiálním registračním systému -- Student's Pass On-Line& Registrace přihlášky (SOLAR) systému.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Před podáním žádosti o Student Pass přes SOLAR, institut, kde vám bylo nabídnuto přijetí, vás musí zaregistrovat prostřednictvím registračního systému. Jakmile vás institut zaregistruje u SOLAR, musíte odeslat eForm 16. Před přihlášením ke svému účtu SOLAR musíte mít následující údaje:

 • Oznámení o registraci od SOLAR s vaším přihlašovacím jménem a heslem poskytnutým IHL
 • Cestovní doklady a údaje o pasu, včetně čísla pasu a jeho platnosti
 • Vaše osobní e-mailová adresa
 • Jedna nedávná barevná fotografie velikosti pasu

Jakmile odešlete eForm 16, musíte si vzít výtiskovou kopii formuláře a předložit jednotce Student Pass - Immigration& Checkpoints Authority (ICA). Je to jedna z důležitých formalit, které je třeba splnit pro vydání Singapurského studentského průkazu.

Musíte ujistit imigrační oddělení, že zůstanete v Singapuru s platným studentským průkazem za všech okolností.

Dokumenty požadované pro singapurské studentské vízum:

 • Váš platný pas. Musíte předložit kopii konkrétních stránek cestovního pasu
 • Musíte mít na sobě odlet/příletovou kartu udělenou při vstupu do Singapuru. Pokud jste bydleli v Singapuru na jiných dlouhodobých průkazech, musíte si vzít s sebou i ten průchod;
 • Jedna nedávná barevná fotografie velikosti pasu (pořízená na bílém pozadí);
 • výtisk eForm 16 předložený prostřednictvím SOLAR (řádně podepsaný žadatelem);
 • Pokud jsou vaše dokumenty v rodném jazyce, musíte získat oficiální anglický překlad dokumentů.
 • kopii dopisu o schválení v zásadě a
 • Lékařská zpráva v předepsaném formátu (k dispozici na webových stránkách ICA).

Při odeslání žádosti, ujistěte se, že laboratorní zprávy nejsou delší než tři měsíce od data vydání. V případě, že nesplníte zdravotní požadavek, studentský průkaz vám nebude udělen.

Kdy byste měli podat žádost?

Obvykle, zpracování singapurských studentských víz trvá asi čtyři týdny. Některé žádosti však mohou trvat déle, pokud imigrační oddělení od vás vyžaduje nějaké další dokumenty nebo informace. V takových situacích budete upozorněni prostřednictvím systému SOLAR.

Nové žádosti o studentský průkaz musíte podat nejméně jeden měsíc před zahájením kurzu a ne déle než dva měsíce.

Doba zpracování je obvykle mezi 2 až 4 měsíci pro případy, kdy jsou vyžadovány pohovory.

Doba zpracování

4 Weeks

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti, kteří nepracují déle než 16 hodiny týdně během studia jsou osvobozeny od žádosti o pracovní povolení. Doporučuje se však zkontrolovat pracovní příležitosti poskytnuté vaší institucí.

Zahraniční studenti nemusí žádat o pracovní povolení, pokud chtějí během své dovolené pracovat v Singapuru.

Povolení k práci může také záviset na instituci, kde studujete.

Seznam schválených institucí naleznete zde: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud neabsolvujete prezenční kurz v uznané vzdělávací instituci, pokud nemáte odpovídající vzdělávací údaje, pokud vaše formuláře nejsou řádně vyplněny nebo pokud podpůrné dokumenty nejsou správné.