Keystone logo
Nový Zéland

Studie Mistr v Nový Zéland 2024

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  580
 • Podíl na inženýrských sítích

  44
 • Internetové předplatné

  49
 • Místní doprava

  108

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  6

O Nový Zéland

Nový Zéland je rozmanitá země s jedinečným kulturním pozadím a co nabídnout pro mezinárodní studenty. Nachází se v jihozápadní části Tichého oceánu, tato země ostrova je blízko do Austrálie, stejně jako Fidži a Tonga. Je vzdálený jako celek, i když tam jsou velké a rostoucí měst po celé zemi. Ve skutečnosti, Nový Zéland byl jeden z posledních odlehlých oblastech osídlených lidmi. Největší město Auckland je domovem mnoha vysokoškolských možnosti pro zahraniční studenty, ale další možnosti jsou k dispozici také.

Studenti se zapsat do školy ve věku šesti let. Jsou povinni, pod federálním zákonem, zůstat ve škole prostřednictvím věku 16 let. Občané země, nemusíte platit za vzdělání v celé této době. Většina studentů zůstává ve škole přes 19 let, z nichž je hrazena vládou. Země má míru gramotnosti 99 procent.

Podnebí

Během většiny roku, Klima je zde mírné. Roční teplota je asi 50 ° F až 61 ° F. Teploty se může pohybovat, i když, na jehož základě umístění ostrova žijete palců západním pobřeží je velmi vlhká. Central Otago region je polořadovka-vyprahlé klima. Existují oblasti deštného pralesa zde, stejně jako vrcholky hor s velmi nízkým teplotám.

Společnost

Novozélanďané milují venku. Zjistíte, že je to místo k návštěvě, pokud jste po horolezectví nebo lyžování. Nicméně, oblast má také silnou kulturní složku, která obsahuje rané tradice maorské kultury. Hodně ze země nadále vzdálená a mnoho lidí žije v těchto oblastech. V moderních městech, i když zjistíte, veškeré vybavení, jaké mohou být zvyklí užívat.

Zivotni

Život na Novém Zélandu je hodně jako život v Austrálii. Země 's náklady na bydlení v Aucklandu je podobný tomu, co najdete v Londýně, Sydney, nebo v New Yorku. Importované položky se stát podstatně více. Chcete-li koupit jízdenku pohybu, budete 'll strávit NZ 15 dolarů. U šálku kávy, budete trávit asi NZ 4 dolary.

Vízové požadavky

Studentské vízum (pro studium delší než tři měsíce)

Pokud je váš kurz tři měsíce nebo méně, nepotřebujete studentské vízum, jen návštěvnické vízum.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum; Návštěvnické vízum

Cena a měna

NZD 250

Poplatky za podání žádosti se liší v závislosti na zemi původu a mohou se pohybovat kolem 250$.

Náklady na novozélandské studentské vízum můžete zkontrolovat zde:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and-when-to-pay

Kdo může žádat o vízum?

Studentské vízum je vyžadováno pro všechny lidi přicházející na Nový Zéland, aby studovali déle než tři měsíce. Studie musí být hlavním účelem vaší návštěvy. Pokud je váš kurz až 3 měsíce, možná budete moci studovat na návštěvnické vízum nebo pracovní vízum.

Pro studium na plný úvazek nepotřebujete studentské vízum, pokud:

 1. jste občanem NZ nebo rezidentem
 2. jste australský občan
 3. máte vízum k trvalému pobytu nebo rezidentní zpáteční vízum do Austrálie - bez podmínek.

Kde můžete žádost podat?

On-line konzulát nebo velvyslanectví Nového Zélandu

Podat žádost o novozélandské studentské vízum, před cestou můžete podat žádost online nebo osobně.

Chcete-li se přihlásit osobně ve vaší domovské zemi, budete muset kontaktovat místní novozélandský konzulát nebo velvyslanectví a získat formulář žádosti a/nebo schůzku. Případně můžete požádat online na oficiálních stránkách www.immigration.govt.nz a vytvořením účtu.

webová stránka:https://www.immigration.govt.nz/

Jak provést aplikaci?

Pro vaši žádost o vízum budete potřebovat:

 • Přijímací dopis od schváleného poskytovatele vzdělávání na Novém Zélandu.
 • Důkazy o dostatečných finančních prostředcích - Budete muset prokázat, že máte dostatek finančních prostředků na zaplacení školného (to může zahrnovat důkazy o krytí půjčky, stipendiu nebo jiných fondech) a doklad o finančních prostředcích na pokrytí vašich životních nákladů během studia na Novém Zélandu (prostřednictvím sponzora, půjčky, stipendia, vládní podpory nebo dostatečného bankovního zůstatku). Musíte prokázat, že máte alespoň NZD$15,000 (~ US $10,870) za každý rok, pokud váš kurz je delší než devět měsíců.
 • Doklad o dalším cestování - může to být důkaz o již zaplacených letenkách, doklad o dalších finančních prostředcích nebo souhlas sponzora o zaplacení dalšího cestování. Jde o to ukázat, že máte v úmyslu a můžete si dovolit, opustit zemi, jakmile dokončíte studium.
 • Cestovní pojištění.
 • Lékařské osvědčení - Pokud plánujete studovat na Novém Zélandu déle než 12 měsíců, budete muset předložit všeobecné lékařské osvědčení, rentgenový certifikát hrudníku a případně provést screening tuberkulózy.
 • Pokud jste pod 18 budete také muset předložit doklad o dohodnutém ubytování, a pokud jste 17 nebo starší, policejní osvědčení o „dobrém charakteru“.
 • Dvoubarevné pasové fotografie.
 • Pas platný nejméně tři měsíce po datu, kdy plánujete opustit Nový Zéland.
 • Důkaz, že jste zaplatili poplatek za žádost o vízum.

Kdy byste měli podat žádost?

Měli byste se přihlásit nejméně šest týdnů, než plánujete cestu na Nový Zéland. Studentská víza, o která se žádá online, obvykle trvají 20 dny na zpracování, zatímco studentská víza žádaná prostřednictvím papírového formuláře berou 25 dny na zpracování.

Vaše studentské vízum je obvykle na stejnou dobu jako studium, za které jste zaplatili, a jeho trvání může být až 4 let.

Doba zpracování

20 Days

Pracovní příležitosti

Mezinárodní studenti na plný úvazek se studentským vízem mají ze zákona povoleno pracovat na Novém Zélandu až 20 hodin týdně během semestru, a může pracovat na plný úvazek během všech naplánovaných prázdninových období, jako jsou Vánoce, Velikonoční a letní prázdniny. Specifika závisí na vašich vízových podmínkách. Pracovní zkušenosti požadované ve studiu se nezapočítávají do 20hodinového limitu. Zahraniční studenti nemohou být samostatně výdělečně činní.

Masters by research and Ph.D. studenti mohou pracovat tolik hodin, kolik si přejí.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Některé z důvodů, proč může být novozélandské studentské vízum odmítnuto, jsou:

 1. Pokud máte záznam o odnětí svobody v posledním 10 let nebo byl odsouzen a odsouzen k trestu odnětí svobody.
 2. Pokud máte záznam o deportaci, nebo pokud jste předmětem období zákazu vstoupit na Nový Zéland.
 3. Pokud dojde ke zkreslení informací, které jste poskytli, o kterých se imigrační úředník domnívá, že informace uvedené ve vaší žádosti nejsou pravé.
 4. Pokud jste podali žádost, která není vyplněna
 5. Pokud nejsou splněny požadavky na zdravotní stav a charakter
 6. Pokud nejste schopni prokázat, že pokryjete náklady na školné, životní a cestovní náklady na Novém Zélandu
 7. Pokud pro kurz neexistuje jasná cesta, máte v úmyslu studovat na Novém Zélandu
 8. Pokud imigrační úředník zjistí, že nejste skutečným studentem z dokumentů a informací, které jste poskytli, a jako po telefonickém rozhovoru, nemůžete mimo jiné odpovědět ani na některé informace týkající se informací o kurzu, informací o instituci
 9. Pokud finanční prostředky nejsou legitimní nebo nelze ověřit