Keystone logo
Lotyšsko

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Lotyšsko 2023

Počet institucí: 9
  • Liepāja, Lotyšsko

  Vyberte si studium na Liepaja University - je to klíč k vašemu rozvoji!

  • Riga, Lotyšsko

  Lotyšská univerzita byla založena v roce 1919 a v současnosti je se svými více než 14 000 studenty, 13 fakultami a více než 20 výzkumnými ústavy a nezávislými studijními centry jednou z největších komplexních a předních výzkumných univerzit v Pobaltí. Univerzita nabízí více než 130 státem akreditovaných akademických a odborných studijních programů.

  • Riga, Lotyšsko

  EKA se nachází v Rize, Lomonosova Str. 1, budova 5 - ulice je pojmenována po velkém vědci, jehož aktivita spojovala tvůrčí, akademické a profesní tradice. Budova, kde se dnes nachází EKA, byla postavena v roce 1909. Nyní je budova zcela zrekonstruována a její technické vybavení plně odpovídá standardům evropských vysokých škol.

  • Riga, Lotyšsko

  Turiba University je největší soukromá univerzita v Pobaltí specializující se na vzdělávání v oblasti obchodu a cestovního ruchu. Univerzita nabízí vzdělání v oborech Obchod, Cestovní ruch, Komunikace, Logistika a IT. Turiba získala uznání zaměstnavatelů a umístila se na předních pozicích nejuznávanějších univerzit. 99,61% absolventů je zaměstnáno - je to nejvyšší míra zaměstnanosti mezi lotyšskými univerzitami, navíc během studia pracuje více než 80% studentů vysokých škol.

  • Riga, Lotyšsko

  Lotyšský státní ústav tělesné kultury (LVFKI) zahájil svou činnost 1. ledna 1946 rozhodnutím Rady lidových komisařů LSSR.

  • Jelgava, Lotyšsko

  Lotyšská univerzita biologických věd a technologií je vysokoškolské a vědecké zařízení Lotyšské republiky, kde se provádí vědecký výzkum, jakož i akademické a odborné studijní programy.

  • Ventspils, Lotyšsko

  Ventspils University of Applied Sciences (VUAS) byla založena v roce 1997 jako samosprávná státní univerzita a vědecká instituce. Jeho základní činností je provádění vědeckého výzkumu a realizace akademických a odborných studijních programů.

  • Rēzekne, Lotyšsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riga, Lotyšsko

  TSI je moderní dynamická technická univerzita aplikovaných věd se sídlem v Rize v Lotyšsku, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání v lotyštině a angličtině se zaměřením na aplikovaný výzkum. Lotyšsko se nachází v severovýchodní Evropě s pobřežím podél Baltského moře, s hlavním městem Riga, jednou z evropských metropolí s aktivním společenským životem, úžasnou architekturou, zelenými parky a přátelskými lidmi. TSI vytváří živé vzdělávací prostředí s vysoce ceněnými lektory z celého světa. TSI je komunita zapálených, vstřícných a oddaných jednotlivců, kteří poskytují individuální přístup ke studentům s cílem vytvářet dlouhodobé vztahy. TSI vytváří živé vzdělávací prostředí s vysoce ceněnými přednáškami z celého světa.