Keystone logo
Litva

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Litva 2023

Počet institucí: 22
  • Klaipėda, Litva

  1. leden 1991 je dnem oficiálního zahájení činnosti Univerzity Klaipeda. Toto je datum, které udělil městu Klaipeda status univerzitního města a které otevřelo více příležitostí pro region západní Litvy a jeho obyvatele k vysokoškolskému vzdělání a kariéře ve vědě.

  • La Rochelle, Francie
  • Athens, Řecko
  • + 4 více

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability je silné partnerství mezi devíti univerzitami, které rozvíjejí vědu a inovace do centra excelence v oblasti Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – Evropská univerzita pro inteligentní udržitelnost městských pobřežních oblastí podporuje společné evropské hodnoty a posílenou evropskou identitu tím, že spojuje novou generaci Evropanů, kteří mohou spolupracovat a pracovat v různých evropských kulturách, v různých jazycích a přes hranice.

  • Kaunas, Litva

  Objevte místo život formujících zážitků v jedinečné liberální atmosféře, pulzujícím kreativním pracovním prostředí a rozmanité komunitě inspirativních studentů a vědců.

  • Klaipėda County, Litva

  Lithuania Business College (LBC) je moderní, otevřená společnosti a nezávislá vysokoškolská instituce založená v roce 1994, která připravuje odborníky v oblasti sociálních a fyzikálních věd, kteří se zaměřují na litevský a evropský trh práce. LTVK přináší slibné kariérní příležitosti, mezinárodní výměnu a volný čas typický pro studenty. Mise. Litva Business College je odhodlána připravit kreativní, kvalifikovaní odborníci, stanovit podmínky pro celoživotní učení udělením profesionálního bakalářského titulu, a provádět aplikovaný výzkum, který je nezbytný pro regionální rozvoj. Vize. Lithuania Business College je inovativní, průhledný, společensky aktivní, a odpovědná vysokoškolská instituce, mezinárodně uznávané, univerzální pro vývoj na trhu práce, a připraveni uspokojit potřeby společnosti.

  • Kaunas, Litva

  Kaunas University of Applied Sciences (v litevštině - Kauno Kolegija ) je veřejná multidisciplinární vysokoškolská instituce se sídlem v Litvě (jedna ze tří pobaltských zemí) poskytující vzdělání v oborech strojírenství, technologie, společenské vědy, humanitní vědy, umění, medicína a zdraví vědy. Nabízí široké spektrum bakalářských studijních programů s praktickou předpojatostí pro přibližně 5500 studentů studujících na 4 fakultách.

  • Kaunas, Litva

  Univerzita je největší institucí vysokoškolského vzdělávání pro biomedicínské vědy v Litvě, úspěšně integrující studie, výzkum, a klinická praxe. LSMU se skládá ze dvou hlavních akademií: Lékařská akademie a veterinární akademie.

  • Vilnius, Litva
  • Kaunas, Litva
  • + 1 více

  Vítejte na Vilniusské univerzitě - nejstarší a největší litevské vysokoškolské instituci. Od svého založení v 16. století, Vilnius University, jako nedílná součást evropské vědy a kultury ztělesňuje koncept klasické univerzity a jednotu studia a výzkumu.

  • Kaunas, Litva

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences je nezávislá katolická vysokoškolská instituce, která si klade za cíl provádět integrované studijní programy vědy a podnikání řízené na základě ignaciánského pedagogického paradigmatu.

  • Kaunas, Litva

  Kaunas University of Technology , KTU je jednou z největších technologických univerzit v Pobaltí. Známá svými vazbami na podnikání, vedoucím postavením ve vědeckém výzkumu, flexibilními interdisciplinárními studijními programy a nezapomenutelnými studijními zkušenostmi, KTU rychle postupuje a stává se nejlepší volbou studia v dané oblasti.

  • Vilnius County, Litva

  Ve své současné struktuře byla Vilnius College of Technologies and Design (VTDK) založena v roce 2008 integrací Vilnius Technical College do Vilnius College of Construction and Design. Vznik Technické fakulty sahá až do 30. let 20. století (Technická škola).

  • Šlienava, Litva

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences Kaunasu je zřízena poblíž města Kaunas (střední Litva) a poskytuje vysokoškolské vzdělání - profesionální bakalářský titul.

  • Klaipėda, Litva
  • Vilnius, Litva
  • + 1 více

  SMK University of Applied Sciences je inovační a kvalitně založená vysokoškolská instituce, která se nachází v hlavním městě Litvy Vilnius a přístavním městě na Baltském moři Klaipėda. V roce 2018 SMK otevřela nový kampus ve druhém největším litevském městě Kaunas. Společnost SMK, která byla založena v roce 1994, se rozrostla na samém vrcholu žebříčku litevských soukromých vysokých škol a v současné době je největší soukromou vysokoškolskou institucí v Litvě.

  • Kaunas, Litva

  Lithuanian Sports University ( LSU ) se pyšní tím, že je jedinou specializovanou univerzitou v Litvě, která již více než osm desetiletí spojuje vědu o pohybu a sportu.

  • Vilnius, Litva

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Litva

  VMU je jedinou veřejnou vysokou školou v Litvě a jednou z mála v regionu, kde se poskytuje široké vzdělání v oblasti svobodných umění, zařadila se do žebříčku QS World University Rankings jako lídr v zemi díky své mezinárodnosti. To znamená, že studenti mohou libovolně měnit a organizovat svůj rozvrh, vedlejší v jednom oboru a hlavní v jiném, cestovat do zahraničí na mezinárodní výměnné pobyty a připravit se na tyto cesty absolvováním některého z 30 dostupných kurzů cizích jazyků. Jako odraz globálních akademických trendů je stále více přednášek (samostatných předmětů i celých studijních programů) vyučováno v angličtině, mnohé z nich od zahraničních profesorů. VMU nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, které jsou celé vyučovány v angličtině. Každý semestr univerzita shromažďuje pestrobarevnou mezinárodní komunitu, která sdružuje zástupce z téměř 80 zemí světa.