Keystone logo
Kyrgyzstán

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Kyrgyzstán 2024

Počet institucí: 4
  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz National University pojmenovaná podle Jusupa Balasagyna (KNU) je veřejná vysoká škola v Kyrgyzstánu. Jedná se o nejstarší a největší instituci vysokoškolského vzdělávání v Kyrgyzské republice. Hlavní kampus univerzity se nachází v Biškeku - hlavním městě Kyrgyzstánu.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz National Agrarian University , pojmenovaná po KISkriabin, je veřejná vysoká škola v Kyrgyzstánu. Hlavní kampus se nachází v srdci hlavního města Kyrgyzstánu - Biškeku. Kyrgyz National Agrarian University , pojmenovaná po KISkriabin, sebevědomě zaujímá místo mezi 20 nejlepšími kyrgyzskými univerzitami.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz Economic University , pojmenovaná podle M. Ryskulbekova, je jedinou vzdělávací institucí v naší zemi, která se vyvinula z FTSST (Frunze Technical School of Soviet Trade) na univerzitu. Naše univerzita je jedním z vůdců modernizačního systému vysokoškolského vzdělávání v Kyrgyzské republice.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...