Keystone logo
Kostarika

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Kostarika 2024

Počet institucí: 24
  • San José, Kostarika

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Monterrey, Mexiko
  • Buenavista, Mexiko
  • + 36 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Cuesta de Moras, Kostarika

  Universidad Panamericana se narodil v Kostarice v roce 1988 jako pátá soukromá univerzita řádně schválená před řídícím orgánem soukromých univerzit CONESUP (zasedání č. 125-88 ze dne 17. prosince 1988), jako důležitá alternativa, která se dává Kostaričanům rozvíjet se jako skuteční profesionálové. V naší akademické nabídce jsme nabídli výuku profesionálům, kteří dnes vynikají jako skvělí úředníci soukromého nebo veřejného sektoru v kariéře na úrovni bakalářských, bakalářských a magisterských titulů, jako je právo, architektura, ošetřovatelství, administrativa, účetnictví, lidské zdroje, Angličtina, školka, systémové inženýrství, průmyslové inženýrství, stavební inženýrství, reklamní design, reklama, mimo jiné. Stavební inženýrství, reklamní design, reklama, mimo jiné. Stavební inženýrství, reklamní design, reklama, mimo jiné. Dnes si naše univerzita razí cestu i do venkovských oblastí, a to přesunutím katedry do těchto míst otevřením regionálního ústředí, aby obyvatelé celé Kostariky mohli mít přístup k našemu akademickému odbornému vzdělávání a tento růst je dalším příkladem kapacita a vedení, které charakterizují toto vzdělávací centrum, a naopak je nejlepším příkladem podpory a prestiže, kterou její studenti získávají, je nejlepším příkladem podpory a prestiže, kterou její studenti získávají

  • San José, Kostarika

  V době, kdy se potvrzuje, že se nové generace rozhodují pro životní styl bez větších komplikací, kdy se kritéria pro rychlé, snadné a jednoduché stávají kritérii výběru pro jejich rozhodování, je ještě důležitější zdůraznit ty, kteří odolávají trendům, a dále naopak, stále více se při výběru své univerzity rozhoduje pro kvalitu, serióznost, pro konsolidované akademické orgány nebo pro hledání prestiže a pevné infrastruktury. Na University of Medical Sciences, UCIMED, jsme nejen bojovali za kvalitu a dokonalost našich studentů, ale učinili jsme z těchto hodnot životní styl a nechali jsme je začlenit do naší DNA. Jako rektora mě nic nepotěší víc než národní uznání úřadů, lékařské komunity, zdravotníků, rodičů, studentů a absolventů. Toto uznání není jen na národní úrovni, jde mnohem dále a je potvrzeno rostoucím počtem studentů z různých částí regionu, kteří se připojují k naší univerzitní komunitě, mezinárodním organizacím, se kterými podepisujeme smlouvy, nebo se společnostmi, které najmout naše absolventy.

  • Cartago Province, Kostarika

  Přijměte vřelé přivítání od univerzity Florencio del Castillo, které nyní budeme říkat UCA. Naše univerzita je akademická instituce, která byla založena v roce 1995, aby uspokojila potřeby populace, která hledala různé akademické možnosti na univerzitní úrovni. Dnes, o více než dvacet let později, zůstáváme na trhu jako solidní univerzita, která přijímá sociální a technologické změny se zralostí a odpovědností. Naší filozofií vždy byl zákaznický servis, to znamená mladým lidem, kteří jsou budoucností národa ochotného se změnit; Zavazujeme se je podporovat prostřednictvím tréninkového procesu excelence, abychom dosáhli svých cílů a tím dosáhli úspěchu. Zvažte, vážení návštěvníci, tento virtuální prostor jako svůj domov. Tato webová stránka byla vytvořena, aby vám zpříjemnila pobyt u nás.

  • Geneva, Švýcarsko
  • San José, Kostarika
  • + 2 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • San Pedro, Kostarika

  Naším cílem je podstatně přispět k výukovým procesům v designu, umění, řízení podniku a technologií se záměrem podporovat rozvoj kreativního průmyslu. Realizací nejmodernějších vzdělávacích programů zaměřených na studenty a vytvářením spojenectví s vedoucími v oboru získávají kreativní profesionálové nezbytné nástroje, které přispívají k pokroku inovační společnosti.

  • San Pedro, Kostarika

  Ve světě neustálých změn vás vyzývám, abyste cvičili jako profesionálové a neustále se vzdělávali prostřednictvím dalšího vzdělávání. Na naší univerzitě vždy povzbuzujeme naše studenty, aby rozvíjeli aktivní myšlení, stimulujeme kreativitu, inovativní rozvoj a týmovou práci, aby naši absolventi byli schopni čelit výzvám a zrychleným technologickým změnám.

  • San Pedro, Kostarika

  Náš cíl Vyškolit, prostřednictvím výuky, výzkumu a sociální projekce, vysoce angažované profesionály schopné rozvoje v národním i mezinárodním prostředí, s vysokým duchem výzkumu a inovací, pevnou morálkou, hlubokou lidskou citlivostí a jasnou vizí budoucnosti .

  • San José, Kostarika

  Univerzita FUNDEPOS byla vyvinuta v Kostarice jako výsledek tří historických vzdělávacích akcí v oblasti ekonomických věd. První z nich s příchodem National University v roce 1983 se sídlem v San Diegu v Kalifornii v USA, která zavedla první profesionální magisterský program v oboru Business Administration v zemi. Druhý historický okamžik nastal v roce 1993, kdy byl tento program z hlediska jeho správy převeden na Kostarickou univerzitu (UCR). Za tímto účelem byla vytvořena Nadace pro postgraduální studia a výzkum v ekonomických vědách (FUNDEPOS).

  • Heredia, Kostarika

  UNA předchází Escuela Normal de Costa Rica (1914), věnovaná vzdělávání učitelů, a Escuela Normal Superior (1968), jejímž závazkem bylo školení středoškolských učitelů. Z obou institucí zdědil nejen infrastrukturu, ale také pedagogickou kulturu, která později ovlivnila jeho pedagogicko-pedagogické a humanistické povolání. Když byla vytvořena UNA, Pérez Zeledón a Liberia Normal Schools se staly regionálními částmi nové státní univerzity.

  • San José, Kostarika

  Vzhledem ke své prestiži a trajektorii je univerzita Castro Carazo povolána zaručit všem lidem bez rozdílu etnického původu, pohlaví, věku, různých schopností, sociálního stavu, zdravotních podmínek, náboženství, názorů, preferencí nebo rodinného stavu, přístup ke kvalitnímu prostředí pro výuku a učení. Prostřednictvím příslušného a efektivního vysokoškolského vzdělávání si univerzita Castro Carazo klade za cíl přispět k individuálnímu a kolektivnímu blahobytu a rozvíjet u svých studentů schopnost dosáhnout svých snů, profesních cílů a plného intelektuálního potenciálu. Rovněž jim umožňuje zmocnit se převzít svou společnou odpovědnost jako podnikaví, produktivní, kreativní a etičtí občané v měnícím se a multikulturním světě. Univerzita Castro Carazo za tímto účelem nabízí formální a neformální programy všeobecného, profesního a environmentálního vzdělávání. Poskytuje také služby rozvoje a podpory studentů, aby zajistili úspěch svých studentů v jejich životních plánech.

  • San José, Kostarika

  San Marcos University má svůj původ v první komerční škole, která byla založena v Kostarice v roce 1922, pod názvem Manuel Aragón School of Commerce, specializující se na výuku účetnictví a obchodu, což je název, který zůstal v platnosti po mnoho let . Postupem času se soukromý komerční vzdělávací systém v naší zemi vyvinul a tato první komerční vzdělávací instituce byla v roce 1974 přeměněna na Parauniverzitní instituci, s názvem Instituto de Profesionalización en Ciencias Accountants Manuel Aragón (IPECCO), který zůstal zachován ve svých počátcích specializaci ve výuce účetnictví a podnikové správy.

  • Curridabat, Kostarika

  UACA otevřela své brány studentům v roce 1976 jako nezisková nadace v souladu s legislativou Kostariky. Byla to první soukromá univerzita v tomto národě. Naše vize „Stát se vynikající univerzitou v Kostarice v akademické sféře, ve výzkumu a v její sociální projekci.“ Naše poslání „Školit profesionály v rámci úcty a svobody, s disciplinovanou myslí v logickém a kreativním myšlení a starostlivým a humanistickým přístupem.“

  • Alajuela, Kostarika

  Naší prioritou je akademická excelence, veškeré úsilí směřujeme k přípravě nejlepších profesionálů v Kostarice s více než 25 000 absolventy. Podle zásady respektu k individualitě lidské bytosti; poskytovat formální a neformální vzdělávání; jakož i provádění terénních a společenských akcí; že přispívají k formování a školení kostarické společnosti; a získávání znalostí prostřednictvím rozvoje výzkumu sociální a ekonomické projekce; pro kulturní, sociální a ekonomický pokrok země.