Keystone logo
Indie

Studie Mistr v Indie 2024

Studovat v Indie

Indie je jihoasijské země, která je domovem téměř miliardu a půl lidí, druhá největší populace na světě po Číně. Indie 's námořní hranice se skládá z Indického oceánu, Arabského moře a Bengálského zálivu a jejích pozemků sousedí s Čínou, Pákistánem, Bhútánu, Nepálu, Bangladéše a Barmy. Po dramatické změny ve svých tržních operací v roku 1990, Indie se rychle vyvinul v přední světové ekonomiky, kde je nyní považován za inovativní, industriální národ držel titul je třetí největší zemí v souvislosti s PPP nebo puchasing moc parity. Nicméně, toto zrychlení růstu nebyla řešena Indie 's hluboké a trvalé problémy s chudobou, nedostatečným zdravotnictví, negramotnost, podvýživa a korupce v policii a vládním sektoru.

Federální vláda Indie se skládá z výkonné, legislativní a soudní moci, s prezidentem Indie v roli hlavy státu.Prezident je volen volební vysokou školou pomocí systému a zůstává u moci po dobu pěti let. Premiér, který je jmenován prezidentem, je považován hlava vlády a udržuje nejvyšší úroveň výkonné moci. Indické zákonodárné přilne k Westminster-parlamentní systém vlády stylu kvůli silným vlivem minulého britskému kolonialismu,.

Přestože modernizace Indii probíhá tradiční společnost je sharpely definován indický kastovní systém, jsou druhem sociální stratifikace uspořádání, které inhibuje emancipované sociální interakce a mobilita těší většině vyspělých countries.Social tříd v Indii označuje jako "kasty " , s některými považována za elitní kasty než ostatní. Ačkoli Indie má anti-diskriminační zákony, aby se zabránilo pronásledování a předsudků vůči tzv. nižších kast, jsou Indové žijící ve venkovských oblastech stále předmětem diskriminace a segregace v městských oblastech.Rodinné hodnoty i nadále představují podstatně vlivnější aspekt indické tradice, s předem domluvených sňatků mezi dvěma rodinami stále normou pro většinu indické společnosti. Kromě toho, rozvod je prakticky neslýchané v indické společnosti a povoleno pouze v extrémních případech zneužívání.

Indie 's Climate

Indie je považována za "megadiverse " země a obsahuje tři oblasti zvané "biodiverzity ". To je doma k devět procent všech savců žijících ve světě a šest procent všech kvetoucích rostlin. Stanoviště se pohybují od jehličnatých lesů v Himalájích v tropických deštných pralesů v severovýchodní Indii a na Andamanské ostrovy. Průměrné vysoké a nízké teploty v rozmezí od Indie 75 stupňů Celsia na 55 stupňů Fahrenheita (25 stupňů Celsia na stupně 12 ° C).Nicméně, větší města, jako je Bangalore, Mumbai a Dillí často pečeme při teplotě, která zůstávají vysoká jako 95 stupňů Fahrenheita (35 ° C) na několik týdnů času. Dešťové srážky mohou být těžké v tropických klimatických oblastech s vlhkostí pohybuje kolem 80 procent.

Jazyky v Indii

Indie má žádný oficiální jazyk, ale Hindština je mluvený skoro polovina Indie 's populace. Bengálský, Telugu, Marathi, Tamil, Urdu a gudžarátština i jiné jazyky, které studenti mohou setkat při studiu v Indii. Angličtina je mluvená mnoho Indů a je považována Indie 's "druhé " jazyků dle vlastního výběru. Indie také má mnoho různých jazyků, které byly dodány na "ohrožený jazyk " seznamu, protože počet přežívajících řečníků zmenšil na izolovaných kapsách vesnic existujících v indickém venkově.

Náboženství v Indii

Osmdesát procent Indů praxi hinduismu, náboženství, které vědci považují za svět 's nejstarší žijící náboženství. Hinduisté věří v různých právních denně morálky, dharma, karma a reinkarnace. Jiná náboženství nalezené v indické společnosti jsou především křesťanství a islám.

Indie 's měny

Oficiální měna Indie je rupie, který je řízen a vydané Reserve Bank of India. Indická rupie je rozdělen do 100 paise. Od roku 2011 jsou pouze mince v hodnotě 50 paise za zákonné platidlo. Bankovky v současné době v oběhu zahrnout 5, 10, 20, 50, 100, 500.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  123
 • Podíl na inženýrských sítích

  12
 • Internetové předplatné

  8
 • Místní doprava

  10

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  4
 • Lístek do kina

  3
 • Pinta místního piva

  2

O Indie

Vysokoškolský vzdělávací systém v Indii

Za Čínou a USA, Indie 's systém vysokoškolského vzdělávání je třetí největší, s University Granty Komise zastupující hlavní regulační orgán nad institucí terciárního vzdělávání. Mezi lety 2000 a 2010, Indie konstruovány 20000 univerzity a vysoké školy, které přijaté přes osm milionu studentů v té době. V oblasti vědy a techniky jsou silně podporován indickou vládou na vysokoškolské úrovni, což vedlo k několika technologických institutů, jako je indické instituty technologie a indické instituty řízení na získání uznání od světových vzdělávacích organizací. Kromě toho je celá Indie Ústav lékařské vědy v Novém Dillí považován za jednoho z předních výzkumných center pro rozvoj lékařských technologií a léčebných metod.

Akademické tituly udělované v Indii v souladu s koloniální britského systému, s bakalářských a magisterských stupňů poskytovány jako "umění " nebo "" vědy stupňů. Doktorské tituly jsou k dispozici také pro studenty, kteří dokončili zadanou Tripmaster 's program, týkající se jejich oboru. Vstupné na vysokých školách je založeno na skóre vydělal studentů, kteří na střední škole certifikát a je vysoce konkurenční, co se týká více prestižních univerzit působících v Indii. Ve skutečnosti je celá Indie Pre-Med test je každoročně 200.000 studentů, z nichž jsou přijímány pouze 2000.

Zahraniční studenti, kteří si přejí získat titul v Indii, budou muset prokázat doklad o úspěšném absolvování nejméně 12 let středního vzdělání ve své zemi původu. Studenti budou také potřebovat, aby se přijímací zkoušky a předkládá výsledky Ministerstvu zahraničních věcí v Dillí.Přímý vstup na lékařských, zubních a inženýrské studijních programů není přípustnou, bez ohledu na to, že student 's poslední vzdělávacích pověření. Lze však použít ostatní studijní programy nevyžadují zahraniční studenty, aby se přijímací zkoušky. Místo toho, student 's vysokoškolskými výsledky přijímací zkoušky (např. ACT nebo SAT uveden v USA) může být použita k získání studenta při určitých technických vysokých škol. Studenti se zájmem o získání vysokoškolské vzdělání v Indii, si musí být vědomi skutečnosti, že veřejné vysoké školy nepřijmou studenty, kteří nejsou občany Indie.

Školné v Indii se dramaticky liší, přičemž veřejné vysoké školy je mnohem levnější než soukromých vysokých škol, protože jsou financovány vládou. Indičtí občané obvykle zaplatit méně než 100 dolarů za rok, aby se zúčastnil veřejné vysoké školy nebo vysoké školy. Soukromá vysoká škola poplatky se může pohybovat od $ 400 až 25.000 dolarů ročně, v závislosti na instituci a typu studijního programu.Non-Indičtí studenti navštěvují soukromou školu jsou obecně dána přednost před indických studentů, a to zejména vzhledem k tomu, že jsou finančně vybaven uhradit náklady na výuku.

Proč studovat v Indii?

Studenti, kteří chtějí studovat non-západní hudba, náboženství, architektura a umění najdou Indii dokonalé místo, ve kterém se učit do hloubky o těchto tématech. Jeho rozmanité a fascinující kultura je neodolatelnou směs starověkých a moderních stylů, které přitahují velké společnosti svobodných umění z celého světa. Navíc Indie nabízí nejmodernější technologie informační programy pro studenty studijních zájem vydělávat vysoce ceněný bakalářské 's nebo velitel ' s stupně vztahující se k oblasti počítačů a IT.