Keystone logo
Francie

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Francie 2023

Počet institucí: 238
  • Villeurbanne, Francie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Écully, Francie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 více

  Spojení Eurocenter a Bayswater představuje novou éru mezinárodního vzdělávání. Naše kolektivní zkušenosti představují mocnou sílu v dnešním mezinárodním vzdělávacím sektoru. Jsme nadšení pro rostoucí komunity globálních myslitelů a průzkumníků, doma i v zahraničí - bez ohledu na jejich příběh. Založili jsme Bayswater Education, protože chceme, aby mladí lidé ze všech životních koutů dostali bzučení z objevování nových kultur, objevování nových chutí, a naučit se, co je tam venku. Myslíme na ně jako na globální duchy, jako my sami.

  • Paris, Francie

  GOBELINS Paris, který je zařazen jako přední světová škola animace, nabízí kompletní učební osnovy od bakaláře po magisterské umění, program v anglickém jazyce a program ve francouzském jazyce s dvojitým titulem, stejně jako roční přípravný program.

  • Bordeaux, Francie
  • Lyon, Francie
  • + 5 více

  Od svého založení v roce 1993 nabízí ESMA školení v cyklu CG Animation& FX, který se neustále vyvíjel v úzké spolupráci s profesionály animace, kteří nás každoročně podporují. Tento vzdělávací program, který odpovídá francouzské úrovni Bac + 5 (úroveň RNCP 7), je nyní mezinárodně uznáván profesionálním světem a je podporován největšími jmény v animaci. Objevte tento kurz nabízený v našem Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Areály Rennes& Toulouse, stejně jako v Montrealu, Kanada. Anglická verze školení je k dispozici v areálech Lyon a Montpellier.

  • Poitiers, Francie
  • Iași, Rumunsko
  • + 5 více

  Evropský kampus městských univerzit (EC2U) je multikulturní a multi-kulturní aliance skládající se ze sedmi dlouholetých, vzdělávání- a výzkum vedený, lokálně a globálně angažované univerzity ze čtyř různých regionů Evropské unie: University of Coimbra, University of Iași, University of Jena, University of Pavia, University of Poitiers (Koordinátor), University of Salami a University of Turku. Ambicí Aliance je vytvořit inovativní prostor umožňující volnému toku mobility mezi sedmi univerzitami a přidruženými městy.

  • Barcelona, Španělsko
  • Esch-sur-Alzette, Lucembursko
  • + 6 více

  Konsorcium evropských univerzit vyvinulo nový a inovativní celoevropský program Eumaster4HPC zaměřený na vysoce výkonná řešení. Eumaster4HPC spojuje hlavní hráče ve vzdělávání HPC v Evropě, aby vyškolil novou generaci vysoce kvalifikovaných a talentovaných odborníků na HPC, aby podpořili evropskou digitální transformaci. Eumaster4HPC spoléhá na inovativní učební osnovy a paradigmata výuky, akademická excelence, prvotřídní odborníci na HPC, přístup k superpočítačovým centrům, a silná podpora průmyslu.

  • Nancy, Francie

  Mines Nancy je jednou z nejlepších postgraduálních inženýrských škol (9. nejlepší inženýrská škola ve Francii) a je široce známá mezinárodně (umístila se na 17., 51. a 76. místě podle hodnocení ARWU). Škola se zaměřuje na poskytování špičkového vzdělání se silným důrazem na výzkum a inovace. Naši studenti jsou vyškoleni jako inovativní inženýři a manažeři se silným zázemím ve vědě a humanitních oborech, vybaveni širokými odbornými znalostmi a schopností pracovat v multikulturním prostředí a řešit složité výzvy dnešní společnosti.

  • La Rochelle, Francie
  • Athens, Řecko
  • + 4 více

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability je silné partnerství mezi devíti univerzitami, které rozvíjejí vědu a inovace do centra excelence v oblasti Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – Evropská univerzita pro inteligentní udržitelnost městských pobřežních oblastí podporuje společné evropské hodnoty a posílenou evropskou identitu tím, že spojuje novou generaci Evropanů, kteří mohou spolupracovat a pracovat v různých evropských kulturách, v různých jazycích a přes hranice.

  • La Rochelle, Francie

  EIGSI La Rochelle je všeobecná inženýrská škola po maturitě. Škola nabízí vědeckou, humanitní přípravu, nese technické know-how a rozhodně se řídí CSR v jejích společenských, ekologických a ekonomických rozměrech. EIGSI má 1 500 studentů rozmístěných ve dvou kampusech v La Rochelle ve Francii a Casablance v Maroku. EIGSI, založená v roce 1901 v Paříži, je jednou z nejstarších inženýrských škol ve Francii.

  • Paris, Francie

  American Graduate School v Paříži (AGS) nabízí americké vysokoškolské programy studentům z celého světa. AGS je malá, elitní postgraduální škola, která kombinuje všechny kvality špičkové univerzity s intimním a multikulturním vzdělávacím prostředím. AGS se specializuje na mezinárodní vztahy a diplomacii a pokrývá širokou škálu témat, jako je mimo jiné management nevládních organizací, řešení konfliktů, environmentální politika a oblastní specializace (Afrika, Střední východ, Asie a Evropa). Škola plně využívá své strategické polohy ve velkém mezinárodním městě, jako je Paříž, pořádáním rozhovorů s hosty, návštěvami a networkingovými akcemi. Vynikající fakulta AGS se skládá z učenců, bývalých velvyslanců a dalších odborníků z různých pařížských komunit. V rámci fakulty a studentského sboru AGS bylo za posledních 25 let zastoupeno více než 60 národností, což přineslo do třídy různé pohledy a podpořilo dialog a porozumění, které jsou jádrem poslání školy: mír prostřednictvím vzdělávání.

  • Saint-Martin-d'Hères, Francie

  Grenoble INP - Pagora, UGA, je státem financovaná postgraduální škola strojírenství specializující se na oblasti vláken, biobasované materiály, papír a tisková média. Nabízí inženýrské školení na magisterské a učňovské úrovni s podporou významných průmyslových a výzkumných hráčů ve Francii i v zahraničí.

  • Gif-sur-Yvette, Francie

  CentraleSupélec je veřejná instituce v rámci ministerské charty, věnovaná vědám a strojírenství. Tato charta je sdílena mezi Ministerstvo vysokoškolského vzdělávání, Výzkum a inovace, a ministerstvo hospodářství, průmyslu a digitálních technologií.

  • Angers, Francie

  IAE Angers , vytvořená 1. ledna 2020, je univerzitní manažerská škola University of Angers. Je také součástí národní sítě IAE France.

  • Paris, Francie
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 1 více

  Université Paris Pantheon-Assas, která byla založena v roce 1970, je dědicem „La Sorbonne", bývalé Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od 13. století. Univerzita je celostátně i mezinárodně uznávána jako přední francouzská univerzita v oblasti práva, odhodlána zajistit nejvyšší úroveň excelence, s ohledem na všechny oblasti zákonů.