Keystone logo
Brazílie

Studie Mistr v Brazílie 2024

Studovat v Brazílie

Brazilská federativní republika je největší země v Jižní Americe, kde žije téměř 200 milionů lidí, kteří mají jeden z světa je 's nejrychleji rostoucích ekonomik. Brazílie 's Pobřeží je přilehlá k Atlantského oceánu, s jeho zbývající hranice lemování zemím Guyana, Venezuela, Surinam, Kolumbie, Peru, Bolívie a Francouzské Guyany. Zakládající člen odboru latiny, G20, Unie jihoamerických národů a Organizace spojených národů, je Brazílie za "megadiverse " země, jedním z pouhých 17 na světě. Je domovem mnoha druhů přírodních prostředí a přírody, stejně jako chráněné stanoviště, které obsahují velké množství přírodních zdrojů. Politicky, Brazílie je demokratická republika řídí prezident, který stojí v čele vlády. Tato země byla také nedávno identifikován jako významné síly vznikající mezi ostatními rozvinutými zeměmi.

Základní fakta o Brazílii

 • Brazílie má komplexní a kompaktní systém řek, které zahrnují Amazonku, negro a pařana řek. Amazonka má největší objem vody obsažené v každé řece na světě a je druhou nejdelší řekou na Zemi
 • Téměř jedna čtvrtina na světě 's se nacházejí deštné pralesy v Brazílii, většinou se skládá z amazonské džungle. Amazonský deštný prales je také domov pro více druhů opic, než jakékoliv jiné místo na Zemi
 • Fotbal (Fotbal) je Brazílie 's nejpopulárnější sport. Studenti zjistí, že některý střední až velké město, které navštěvují při studiu v Brazílii má jeden nebo více fotbalových stadionech
 • Jedna třetina obyvatel Brazílie 's dva milióny pracují v zemědělství. Kávová zrna, kukuřice, pšenice, cukrová třtina, rýže a sojové boby jsou Brazílie 's hlavní plodiny
 • Jeden ze sedmi divů světa, Kristus Vykupitel, socha se nachází v Rio De Janeiro
 • Hlavní město Brazílie je Brasilia, kde hlavní instituce vysokoškolského vzdělávání, jako jsou univerzity Brasilia se nachází cental University of Brasilia (UniCEUB) a Katolická univerzita v Brasilia (UCB)
 • Antropologové se odhaduje, že až 60 kmenů existují v amazonském deštném pralese, které mají ještě navázat kontakt s civilizací

Brazílie 's Climate

I když většinou tropických, Brazílie 's klima dělá zahrnovat několik dalších různých podtypů jako semiarid, mírný, rovníkové a subtropické. Severní část Brazílie vykazuje horké a vlhké rovníkové teploty vedoucí k růstu rozsáhlých pralesů zatímco centrální Brazílie nabízí tropické savany. Semiarid pouště pozdravit návštěvníky cestující v severovýchodní Brazílii a lidé žijící v jižní Brazílii jsou obklopeny hustými lesy mírného u jehličnanů. Severní a centrální Brazílie zkušenosti velké množství dešťových srážek a nemají tzv. "suché " sezónu. Průměrná teplota za celé zemi se pohybuje od 75 stupňů Fahrenheita (24 ° C) na minimum 60 stupňů Fahrenheita (15 ° C), s nejnižšími teplotami dochází kolem oblasti Sao Paulo.

Jazyky v Brazílii

Ústava Brazílie potvrzuje úřední jazyk jako portugalštině, kterým se mluví o 98 procent obyvatel. Kromě toho, portugalština je jediný jazyk používaný v televizi, rádiu, v novinách a pro účely všech obchodních transakcí. Nedávno vláda schválila zákon, který nařizuje použití brazilský znakový jazyk (LIBRAS) ve vládních a vzdělávání související služby. Jedinou zemí, v Americe mluvit portugalsky, Brazílie považuje jazyka zásadní součást jejich kultury a národní identity, které je odlišuje od okolních zemí, kteří mluví převážně španělsky.

Náboženství v Brazílii

Brazílie je domovem více praktikující katolíky než kterákoli jiná země, 75 procent populace se hlásí k praxi katolicismu.Křesťanství, judaismus, buddhismus, protestantismus a Afro-brazilské náboženství tvoří zbývajících 25 procent. V současné době, Brazílie 's ministerstvo školství hlásí, že téměř 35 katolických univerzitách byly stanoveny v zemi.

Brazílie 's měny

"Skutečné " je název Brazílie 's měny, která je indikována "R $ " podepsat nebo kód "BRL ". Každá skutečná rovná 100 centavos. Studenti, kteří si přejí získat titul v Brazílii by si měli uvědomit, že životní náklady v Brazílii je relativně vysoká, zejména výdaje spojené s ubytováním, vyrobené předměty (oděvy, elektronika) a doprava. Navíc mají nějaký zdravotní pojištění je vysoce doporučeno, protože průměrné náklady na návštěvu u lékaře je asi 250 reals, nebo více než 100 dolarů v amerických dolarech. Měsíční poplatků za služby se značně liší, s elektřinou a vodou obvykle zahrnuta v měsíční nájemné za byt.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  185
 • Podíl na inženýrských sítích

  23
 • Internetové předplatné

  19
 • Místní doprava

  41

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  7
 • Pinta místního piva

  2

O Brazílie

Vysokého školství v Brazílii

Existují tři různé typy vysokoškolských institucí existují v Brazílii: vysoké školy, které provádějí výzkum a zaměstnávají schopnost, že vlastnit doktoráty; univerzitních center, které nabízejí širokou škálu kurzů, ale nejsou na výzkum orientovaný a integrované fakult, které jsou menší, vysokoškolské instituce, které potřebují schválení z Brazílie 's ministerstvem školství před nabízet nové tituly, certifikáty a kurzy. Zatímco většina státních a federálně řízených univerzitami neúčtují školné, mohou menší školy vedené obcí governements účtovat poplatky navštěvovat svou školu.

Vzhledem k tomu, brazilské stupňů nesledují tradiční vzdělávací stupeň hierarchie nalézt ve většině ostatních zemí, by studenti měli vzít na vědomí, že univerzitní vzdělání (spolupracovník 's a bakalářské ' s) se označují jako "" (absolvent graduação) stupňů v Brazílii .Si vydělávat Bachelor 's (bacharelado) stupeň trvá mezi čtyři až šest roků a umožňuje studentům pracovat jako lékař nebo právník v Brazílii

Licenciát (licenciatura) stupeň trvá asi čtyři roky dokončit a umožňuje stupňů držák do práce v těchto odborných pracovních míst středních a základních škol, instruktorů. Vydělávat technologie stupeň trvá nejkratší dobu - asi dva roky - a poskytuje jednotlivcům s kvalifikací pro práci ve vysoce specializovaných profesních oblastech, jako jsou turistické správce nebo zemědělské obchodní manažer.

Postgraduální stupňů s názvem "Lato sensu " jsou také k dispozici, které naznačují, student specializují na konkrétní akademický předmět. Nicméně, tato míra nedovolí student sledovat PhD. Namísto toho bude student zájem o doktorát potřebují vydělat strictu sensu pán 's titul spíše než "Lato sensu ".Masters of Business Administration studijních programů v Brazílii jsou považovány lato sensu programy.

Brazílie 's ministerstvo školství neuznává používání kreditů v jeho vysokoškolského systému, ale závisí na tom, kolik hodin student nashromáždil během svého akademickou kariéru. Například studenti vydělávají mezi 850 a 1200 hodin výuky univerzity v Brazílii (jeden rok na plný úvazek na univerzitě), získali asi 30 amerických kredity nebo 60 ECTS, pokud navštěvoval vysokou školu ve Spojených státech nebo zemi Evropské unie.

Vestibulární

Vestibulární je Brazílie 's vysokoškolské přijímací zkoušky, které může být učiněno pouze jednou za rok. Podobně jako ACT nebo SAT zkoušky uvedené v USA může trvat Vestibulární jednoho do pěti dnů ke kompletnímu a testy studentů na jejich znalosti matematiky, literatury, biologie, fyzika, historie a portugalském jazyce.Vzhledem k tomu, veřejná vysoká škola školné v Brazílii je zdarma a open sloty jsou omezené, je zde silná konkurence mezi studenty, kteří se vestibulární. Střídavě se studenti účastní soukromou univerzitu, kde je požadováno školné není vystavena konkurenceschopnosti poskytované veřejným vysokým školám a obvykle získat vstup s méně než perfektní vestibulární skóre.

Požadavky pro získání studentské vízum

Studenti, kteří se chtějí zúčastnit brazilskou univerzitu bude muset vzít Vestibulární případě, že nejsou již mají skóre z podobného přijímací zkoušky (např. USA SAT nebo ACT), které mohou být použity na místě vestibulárního skóre. Vyplněný formulář žádosti o vízum musí být následně předložen online brazilského konzulátu, spolu s ověřenou kopii studenta 's driver ' průkaz nebo identifikační karty.Dvě pasové fotografie, kopie studenta 's letové trasy nebo letenek (doklad o odeslání), kopie studenta ' s rodný list, doklad, že student má dostatek finančních prostředků na úhradu životních nákladů při studiu v Brazílii a zvací dopis od univerzity je student navštěvovat je také potřeba před Brazílie 's ministerstvo školství vydá studentské vízum.

Proč studovat v Brazílii?

Brazilské univerzity nabízejí tisíce různých studijních programů od oblastech, jako je sociální spravedlnost a Vodohospodářské na biodiverzitu zdrojů a elektrotechniky. Technologický výzkum je štědře financován vládními agenturami, které kladou velký důraz na letectví, zemědělství a využití obnovitelných zdrojů energie.Brazílie 's nejuznávanějších technologických center patří Oswaldo Cruz Institute, brazilský zemědělského výzkumu Corporation a brazilské kosmická agentura, která se může pochlubit, že má nejmodernější prostor a astronomie program ve všech ostatních zemích Latinské.

Vízové požadavky

Všechna studentská víza v Brazílii se nazývají Temporary Visa IV nebo VITEM-IV.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum (VITEM-IV)

Cena a měna

Ceny studentských víz do Brazílie se liší v závislosti na státní příslušnosti žadatele. Následující náklady se mohou změnit:

 • Pro občany Spojených arabských emirátů: 95 USD
 • Pro občany Francie: 140 USD
 • Pro občany Spojeného království, jejichž vízová platnost je až 180 dní: 40 USD
 • Pro občany Spojeného království, jejichž vízová platnost přesahuje 180 dní: 195 USD
 • Pro občany Spojených států: 160 USD
 • Pro občany z jakékoli jiné země: 40 USD

Kdo může žádat o vízum?

Všichni cizinci, kteří chtějí studovat v Brazílii - bez imigračních cílů nebo úmyslu vykonávat placené činnosti, které nejsou stážemi - musí požádat o studentské vízum. Hlavním požadavkem na získání studentského víza je, že jste zapsáni na brazilskou univerzitu registrovanou na ministerstvu školství v Brazílii.

Kde můžete žádost podat?

Na nejbližším generálním konzulátu nebo brazilském velvyslanectví

O

studentské vízum můžete požádat do Brazílie na nejbližším generálním konzulátu nebo brazilském velvyslanectví.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Chcete-li získat žádost o studentské vízum, měli byste se podívat na web generálního konzulátu, seznam požadavků, a ověřit proces a harmonogram podávání žádostí. Rozhodně si dohodněte schůzku s konzulátem nebo velvyslanectvím co nejdříve.

Aby bylo možné požádat o VITEM-IV, je nutné připravit následující dokumentaci:

 • Žadatelský pas, jehož platnost nemůže uplynout do 6 měsíců a musí mít alespoň dvě prázdné stránky
 • Jeden formulář žádosti o vízum na žadatele, generováno online
 • Dvě fotografie o velikosti 3 cm x 4 cm
 • Doklad o pobytu v jurisdikci konzulárního úseku velvyslanectví za posledních 12 měsíců
 • Osvědčení o rejstříku trestů vydané místním policejním oddělením žadatele pro žadatele starší 18 let 18, vydané méně než 90 dny před podáním žádosti
 • Doklad o stipendiu, pokud ne, doklad o finanční způsobilosti platit po celou dobu trvání kurzu
 • Doklad o zápisu do instituce potvrzující, že se uchazeč zúčastní studijního kurzu, jasně uvádějící množství hodin ve třídě týdně
 • Notářsky ověřený rodný list nebo prohlášení
 • Osvědčení vydané předchozí vzdělávací institucí uvádějící úroveň školní docházky žadatele
 • Pokud je žadatel mladší 18 let 18 a necestovat se svými rodiči nebo zákonnými zástupci, notářsky ověřená kopie rodného listu s přísahou přeloženou do portugalštiny nebo angličtiny a povolení k vydávání brazilských víz pro nezletilé osoby podepsané oběma rodiči nebo zákonnými zástupci u veřejného notáře
 • Zdravotní pojištění platné v Brazílii nabízející krytí pro léčbu a hospitalizaci, nebo PB4 v případě studentů z Portugalska

Kdy byste měli podat žádost?

Doba zpracování může být rychlá a trvat jen pár dní, ale to závisí na zemi.

VITEM-IV platí až jeden rok najednou, v závislosti na tom, do kterého kurzu je student zapsán, a lze jej obnovit tolikrát, kolikrát je nutné, aby student mohl kurz dokončit. Žádost o prodloužení víza musí být podána na federálním policejním oddělení nebo na ministerstvu spravedlnosti uvnitř 30 dny před vypršením platnosti aktuálního víza. Za účelem obnovení víza po jednom roce, pro pokračování kurzu budete muset předložit dokumentaci univerzity, která prokáže, že máte přiměřenou účast a výkon.

Pro stážisty, studentské vízum je platné jeden rok a nelze jej obnovit.

Po udělení studentského víza žadateli má student tři měsíce na vstup do Brazílie. Po vstupu do Brazílie má student až 30 dní na registraci u federálního policejního oddělení města, ve kterém bude žít.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Ti, kteří přijíždějí do Brazílie s VITEM-IV, se nesmí účastnit placených aktivit, které nejsou stážemi. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni být stážisty v Brazílii, však mohou vykonávat placené činnosti. Pro stáže trvající až čtyři měsíce není třeba formální spojení s brazilskou vzdělávací institucí. U stáží trvajících déle než čtyři měsíce je formální spojení s brazilskou vzdělávací institucí povinné.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?