Keystone logo
Andorra

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Andorra 2024

Počet institucí: 4
  • Encamp, Andorra

  Vatel Andorra International Hotel and Tourism School je instituce, která strávila 40 let přípravou budoucích manažerů a ředitelů mezinárodního hotelového průmyslu. Jeho vzdělání se skládá z bakalářského titulu v mezinárodním hotelovém managementu. Vzdělávání Vatel se rozšiřuje do 34 zemí, s 55 školami, s více než 9 000 studenty, 39 000 absolventy po celém světě, 520 učiteli a sítí důležitých spolupracovníků po celém světě.

  • Sant Julià de Lòria, Andorra

  Andorra Aviation Academy se nachází v Andorrském knížectví. Inspirována skupinou leteckých nadšenců byla v červnu 2015 podepsána dohoda o vytvoření tohoto jedinečného leteckého studijního programu s andorrskou vládou a univerzitou v Andorře.

  • La Massana, Andorra

  Znáte nás! NAŠE MISE Naším hlavním posláním je nabídka kvalitního vysokoškolského vzdělání. Chceme lidi, kteří se chtějí učit flexibilním a pohodlným způsobem, aby mohli zdokonalit své profesionální dovednosti a především, aby také mohli růst a rozvíjet se z lidské perspektivy. NAŠE VIZE VZDĚLÁVATELE Náš pedagogický návrh se domnívá, že školení a vzdělávání nelze provádět, pokud to není s léčbou týmu kompetentních, podpůrných pedagogů, kteří jsou sjednoceni v misi, která jim byla svěřena a jsou schopni pracovat „společně a sdružením“ . Všichni členové vzdělávací komunity jsou součástí tohoto týmu: učitelé, výzkumní pracovníci, administrativní a technický personál atd. NAŠE VIZE SKUTEČNOSTI VZDĚLÁVÁNÍ Domníváme se, že vzdělávací vztah by měl být vždy naplněn bratrstvím a respektem. Z tohoto důvodu zaměřujeme pozornost věnovanou každému studentovi na přivítání, naslouchání, znalost jeho potřeb a na neustálém zájmu o podporu jejich integrálního růstu.

  • Sant Julià de Lòria, Andorra

  University of Andorra (UdA) je jedinou veřejnou univerzitou v Andorrském knížectví, což je mikrostav v srdci Pyrenejí. Vysokoškolské vzdělávání v zemi začalo v roce 1988 zřízením Školy ošetřovatelství a Školy informatiky, která dala vzniknout Andorrské univerzitě, jejíž kampus se od roku 2004 nachází v centru Sant Julià de Lòria.