Keystone logo
Řecko

Nejlepší univerzity pro Mistr Programy v Řecko 2023

Počet institucí: 39
  • Kounoupidiana, Řecko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Thessaloniki, Řecko

  DEI College je přidruženým kampusem University of Sunderland, který se nachází v Soluni, Řecko a jedna z nejkvalitnějších vzdělávacích organizací v Řecku. The University of Sunderland je vysoce respektovaný národní UK univerzita, zařadil jako top 50 univerzita v Guardian University Guide 2023 a zařadil no1 pro začlenění na stejném průvodci.

  • La Rochelle, Francie
  • Athens, Řecko
  • + 4 více

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability je silné partnerství mezi devíti univerzitami, které rozvíjejí vědu a inovace do centra excelence v oblasti Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – Evropská univerzita pro inteligentní udržitelnost městských pobřežních oblastí podporuje společné evropské hodnoty a posílenou evropskou identitu tím, že spojuje novou generaci Evropanů, kteří mohou spolupracovat a pracovat v různých evropských kulturách, v různých jazycích a přes hranice.

  • Athens, Řecko
  • Spata, Řecko

  147letý odkaz akademické excelence akademie a její umístění v Aténách poskytují studentům působivou a jedinečnou výhodu studia v živé laboratoři, která spojuje starověkou a současnou realitu Řecka s akreditací NECHE. Uděluje tituly absolventům s pověřením jiných institucí NECHE, včetně Amherst, Brown, Boston College, MIT a Harvard. The American College of Greece je také schválena The Open University (OU) jako vhodná organizace pro nabízení programů vysokoškolského vzdělávání vedoucích k oceněním ověřeným Open University, které studentům poskytují nejlepší studijní zkušenosti a zároveň udělují absolventům nejsilnější diplomy.

  • London, Spojené království
  • Helsinki, Finsko
  • + 5 více

  Programy EIT Digital Summer School jsou otevřené pro studenty bakaláře a magisterského studia, mladí profesionálové, a další, kteří se chtějí hluboce ponořit do rozvíjejících se digitálních technologií, naučit se, jak proměnit technologii v podnikání, a nakonec zahájit hluboké technologické startupy. Učte se od fakulty a zaměstnanců našich špičkových technologických partnerských univerzit v EU. Získejte praktické zkušenosti prostřednictvím firemních případů, projektové práce a spolupráce. Výuka za konkurenceschopné ceny. Bavte se při setkání a vytváření sítí s podobně smýšlejícími studenty z celého světa!

  • Evora, Portugalsko
  • Rome, Itálie
  • + 1 více

  Cílem tohoto programu je poskytnout studentům specializované dovednosti v archeologii a analytické charakterizaci materiálů od pravěku (megalitu) až po klasické časy (řecké a římské). Studium a konzervace materiálů kulturního dědictví je výzkumná oblast se silnou multidisciplinární konotací a vyžaduje dovednosti, které pokrývají oblasti humanitních a vědeckých výzkumů. ARCHMAT poskytuje společnou integrovanou platformu pro vynikající studenty pocházející buď z přírodovědného nebo humanitního vzdělání, aby pochopili pokročilé vědecké metody používané ke zkoumání archeologických materiálů, a jeho cílem je vytvořit vysoce specializované profesionální odborníky v nově vznikající oblasti archeologie, tj. aplikovaných fyzikálně-chemických věd. ke studiu materiálů archeologického a kulturního dědictví.

  • Athens, Řecko

  Webster Athens přináší do Řecka to nejlepší z amerického vzdělávání. Jsme jediný plně vlastněný a kontrolovaný (akademicky a finančně) akreditovaný kampus americké univerzity v Řecku. Vezměte své vzdělání do zahraničí a účastněte se našich náročných a poptávaných programů vytvořených tak, aby poskytovaly flexibilitu a pohodlí nezbytné pro úspěch v dnešním světě.

  • Berlin, Německo
  • Hamburg, Německo
  • + 2 více

  BSBI se věnuje školení studentů, aby efektivně formovali budoucnost a stali se lídry zítřka v neustále se měnícím obchodním světě. S podnikáním a úspěchem ve svém jádru, BSBI nabízí průmyslové programy zaměřené na rozvoj praktických obchodních dovedností potřebných k zajištění vašeho profesionálního úspěchu. Mezinárodní obchodní škola, která poskytuje akademickou dokonalost v srdci Berlína, Německo.

  • Thessaloniki, Řecko

  School of Journalism and Mass Communications se v posledních letech opakovaně objevila mezi 50 nejlepšími mediálními/komunikačními školami Evropy a je členem Evropské asociace pro výuku žurnalistiky (EJTA). Škola se nachází na ulici Egnatia 46, mimo univerzitní kampus, v šestipatrové neoklasicistní budově v centru města. Současná studentská populace školy zahrnuje téměř 700 vysokoškoláků, 64 postgraduálních studentů a 57 kandidátů Ph.D. Kromě toho škola každý rok přijímá v průměru 15 studentů programu Erasmus a zároveň školí desítky profesionálů v polovině kariéry prostřednictvím široké škály speciálně navržených programů celoživotního vzdělávání.

  • New York, Spojené státy americké
  • Athens, Řecko
  • + 11 více

  Unicaf je globální vzdělávací organizace se sídlem v Evropě a nabízí stipendia způsobilým uchazečům o studium akademických studií se svými partnerskými univerzitami, v současnosti University of Suffolk (UK), Liverpool John Moores University (UK), University of South Wales (UK) , Kalifornská univerzita, Riverside Extension (USA) a univerzitní univerzita Unicaf University (Afrika).

  • Athens, Řecko

  New York College je rychle rostoucí nadnárodní vzdělávací organizace v Evropě s 32letou akademickou přítomností. Největší univerzita v USA, založená v roce 1989 ve spolupráci se Státní univerzitou v New Yorku, má dnes dynamické zastoupení ve 2 zemích se 3 univerzitními vzdělávacími institucemi v Aténách, Soluni a Praze.

  • Tripoli, Řecko

  University of Peloponnese je moderní, multidisciplinární, regionální a multi-kampusová univerzita, založená v roce 2000, která přijala své první studenty v roce 2002. Byla vyvinuta v pěti hlavních městech prefektur regionu Peloponés (Tripolis, Corinth, Nafplion, Sparta, Kalamata) a Patra, zahrnuje 9 škol a 22 oddělení. Nabízí studium ve všech cyklech učení: vysokoškolské, postgraduální a doktorské i celoživotní vzdělávání s více než 20 000 studenty (1., 2. a 3. cyklus studia).

  • Thessaloniki, Řecko

  Jako instituce vysokoškolského vzdělávání Perrotis College studijní programy, které jsou založeny na výzkumu a jsou prakticky zaměřené a reagují na sociální, ekonomické a environmentální problémy veřejnosti. Perrotis College jako divize americké farmářské školy podporuje rovné příležitosti pro všechny studenty a zaměstnance, stejně jako pro všechny uchazeče o přijetí nebo zaměstnanecké pozice bez ohledu na rasu, náboženství, pohlaví nebo etnickou příslušnost.

  • Athens, Řecko

  Posláním společnosti ATINER je působit jako fórum, kde se mohou setkávat akademici a vědci z celého světa, aby si vyměnili nápady týkající se jejich výzkumu a diskutovali o budoucím vývoji v jejich oborech. Homer (před 3000 lety) jako první svolal taková setkání sympozia, což je slovo, které se dnes v mnoha jazycích používá k popisu akademických setkání. V klasických Aténách 5. století př. N. L. Dosáhly takové akademické schůzky svého slavného kolofona, zejména těch, které se účastnily Sokrata. Epické ergo Platónova sympozia lze považovat za archivy (knižní sborníky) jen jednoho z mnoha takových akademických setkání.

  • Athens, Řecko

  Soukromá vysoká škola Institution d'Etudes Francophones (IdEF) zahájila svoji činnost v roce 1995 ve spolupráci s Francouzskou veřejnou univerzitou Sorbonne Paris Nord s cílem poskytovat akademické vysokoškolské a postgraduální programy na Paříži 13 v Řecku. Studenti IdEF jsou obvykle zapsaní studenti na Sorbonně University Paris Nord, mají stejný status studenta a dostávají stejné vzdělání jako studenti studující v Paříži.