Chcete-li se přihlásit nebo si vytvořit studentský účet, navštivte stránky https://www.studentshub.com/.

 

Každá škola uvedená na našem webu má na své stránce kontaktní formulář. Pomocí tohoto formuláře můžete školu kontaktovat a získat informace o procesu podávání přihlášek.

Chcete-li vyhledat školu či program, začněte kliknutím na některý z odkazů níže.

Naše weby momentálně neuvádějí informace o studentských vízech nebo cestovních požadavcích.

Vybrané školy můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře na našich webech. Sdělí vám podrobnější informace o cestovních požadavcích a vízech.

Programy a školy začnete hledat kliknutím na některý z odkazů níže.

Každá škola či program uvedený na našich webech účtuje školné v různé výši. 

Ohledně výše školného a poplatků můžete kontaktovat různé programy a školy pomocí kontaktních formulářů na našich stránkách.

Hledat začnete kliknutím na některý z odkazů níže.

Na našich webech nenajdete ani nemůžete vyhledávat stipendia.

Vybrané školy můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře na našich webech.  Poskytnou vám více informací o finanční podpoře pro studenty a způsobu financování vašeho vysokoškolského vzdělání.

Programy a školy začnete hledat kliknutím na některý z odkazů níže.

Vyplňte kontaktní formulář níže a my se pokusíme na vaši otázku co nejdříve odpovědět.

Více informací o vysokoškolském vzdělání na celém světě také najdete na našich webech.  Hledat začnete kliknutím na některý z odkazů níže.

Zkouška TOEFL (Test of English as a Foreign Language) je standardizovaná zkouška sloužící k posuzování znalostí anglického jazyka nerodilých mluvčích.  Je mezinárodně uznávaná a přijímaná akademickými institucemi jako měřítko znalostí anglického jazyka v zemích na celém světě.

Zkoušku TOEFL spravuje a řídí organizace Educational Testing Service (ETS). 

Chcete-li se dozvědět více o zkoušce TOEFL nebo najít přípravný program na tuto zkoušku, navštivte stránky https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/TOEFL-Preparation/.

Zkouška IELTS (International English Language Testing System) je standardizovaná zkouška sloužící k posuzování znalostí anglického jazyka nerodilých mluvčích.  Je mezinárodně uznávaná a přijímaná akademickými institucemi jako měřítko znalostí anglického jazyka například v Austrálii, Velké Británii, Kanadě, Spojených státech a na Novém Zélandu.

Chcete-li se dozvědět více o zkoušce IELTS nebo najít přípravný program na tuto zkoušku, navštivte stránky https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/IELTS-Preparation/.

Zkouška GMAT (Graduate Management Admission Test) je standardizovaná zkouška sloužící k posouzení kvalifikací osob usilujících o přijetí do vysokoškolského manažerského programu. Studenti, kteří chtějí studovat v programu MBA, často musí před podáním přihlášky do vybraného programu absolvovat zkoušku GMAT.

Zkoušku GMAT spravuje organizace Graduate Management Admission Council (GMAC) a probíhá v zemích celého světa. 

Více informací o organizaci GMAT se dozvíte na stránkách https://www.studenttests.com/.