vzdělávání řešení

Všeobecné informace

8 dostupných umístění

Popis programu

V době vysoké sázky odpovědnosti a rostoucí očekávání, CCL je školství (ES) skupina přináší vývoj vedení zdroje k současným pedagogům, aby jim pomohla s tvrdá, ale kritické práce reformy a restrukturalizaci škol a školských obvodů. Posílení vedení schopnost osob odpovědných za K-12 veřejných a soukromých škol, vysokých škol a univerzit tak, že výsledky reforem vzdělávání pro dokonalost může dojít, je jeho unikátní a důležité poslání.

Produkovat Průlom výsledků ve vzdělávání

Jeden příklad průlomové výsledky naše programy produkují se nachází ve zkušenostech Jižní Karolíny ministerstvo školství. Personální statistiky ukazují, že téměř polovina státu principy by byly způsobilé do důchodu do pěti let, vytváří nebývalé poptávce po novém vedení škol.

CCL je školství a neziskového sektoru pracoval s manažery v ministerstvu školství najít účinný způsob, jak tuto propast překlenout. Jako partneři jsme vyvinuli přísný, dva-rok vedení ústavu, aby vlak nadcházející, vysoce-potenciální talent.

Účastníci zpráva významné zlepšení v jejich vůdcovské schopnosti a ve výkonu jejich škol. Stávají se adept na delegování, řešení obtížných poměrů, koučování učitele a pracovní spolupracovat. Zmiňují také lepší ceny učitel zadržení, silnější a vyšší spokojenost rodičů studenta skóre na celostátní testy.

Plnění programu


Prvotní žádost o programu, vede k úvodní konverzace mezi klientem a ES zaměstnanců následuje vedení musí procesu hodnocení, která se zaměřuje na specifické výzvy vedení klienta. Dále je návrh připraven nastiňující hodnoceny potřebu a CCL 's doporučená programová odpověď.

Jakmile rozhodnutí o obsahu programu jsou vyrobeny, zaměstnanci projednat, zda by program nejlépe se koná v jednom z míst školení CCL, nebo na klienta locale. Mnozí klienti ES najít nákladově-efektivní, aby CCL zaměstnancům na jejich stránky, spíše než k přepravě všech účastníků na webu CCL.

Začínáme s CCL


CCL uznává zvláštní finanční problémy, kterým čelí vzdělávacích organizací a nabízí jim zvýhodněné sazby program. Program náklady se liší podle obsahu a designu, naším cílem je vytvořit vysoce kvalitní programy, které jsou cenově dostupné.

Poslední aktualizace Říj 2010

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Center for Creative Leadership (CCL) nabízí to, co nikdo jiný nemůže: výhradním zaměřením na vedení vzdělávání a výzkumu a jedinečné odborné znalosti při řešení problémů vedení jednotlivců a organizac ... Čtěte více

Center for Creative Leadership (CCL) nabízí to, co nikdo jiný nemůže: výhradním zaměřením na vedení vzdělávání a výzkumu a jedinečné odborné znalosti při řešení problémů vedení jednotlivců a organizací po celém světě. Vybavujeme klienty po celém světě s dovedností a nahlédnutí dosáhnout více, než si mysleli, že to možné prostřednictvím tvůrčí vedení. &nbsp Co je to kreativní vůdcovství? Je to schopnost myslet a jednat mimo hranice, které omezují naši efektivitu. Každý vůdce a organizace čelí překážkám, které je obtížné překonat - z vedení podniků, s nimiž se potýká komplexu globálním trhu, aby pedagogové se snaží zvednout výsledky studentů, aby neziskové skupiny a vládních agentur řešení zásadních společenských problémů s napjatých rozpočtů &nbsp CCL je přesvědčen, že řešení těchto problémů existují - a za téměř 40 let jsme pomohli klientům jejich zpřístupnění prostřednictvím tvůrčí vedení. Věříme, že vůdci jsou vyrobeny, nejsou narodil, a že se mohou přizpůsobit a změnit. Věříme, že silné interpersonální dovednosti, zakotvené v osobní reflexi a self-uvědomění, jsou klíčem k efektivní vedení. Méně
Greensboro , Davos , Colorado Springs , Brusel , Petrohrad , College Park , Mount Eliza , San Diego + 7 Více Méně