Velitel ochrany přírody

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Se zvyšujícím se tlakem na mořské prostředí, jak v oblasti jižního Tichomoří, tak v celosvětovém měřítku, jsou požadovány odborníci na zachování a řízení mořských organismů a ekosystémů.

Jako světový lídr v ochraně moří je Nový Zéland skvělým místem pro rozvíjení vašich odborných znalostí v této oblasti. Jeho jedinečné a zdlouhavé pobřeží je domovem mnoha mořských organismů - od drobného fytoplanktonu až po ohrožený novozélandský mořský lev.

Studie s Victoria's School of Biological Sciences, lídrem v oblasti výzkumu mořské biologie. Prozkoumejte otázky ochrany přírody a přírody pomocí příkladů z Nového Zélandu, Austrálie, jižního Pacifiku a širšího indo-pacifického regionu, které lze aplikovat na celém světě.

Ochrana mořského prostředí lze studovat prostřednictvím dvou kvalifikací. Master of Conservation na moři (MMarCon) je vyučovaný magisterský bez dizertační složky a je jediný učitel Marine Conservation Master's Degree na Novém Zélandu.

Nebo si můžete zvolit studium pro postgraduální certifikát v oblasti ochrany přírody (PGCertMarCon), což je zkrácená kvalifikace pro ty, kteří chtějí rozšířit své odborné znalosti do nové oblasti zájmu.

Společenství

Postgraduální studium ve společnosti Victoria vám pomůže vybudovat hodnotné vztahy a sítě s kolegy, univerzitním personálem a budoucími kolegy. Budete mít příležitost zúčastnit se akcí, workshopů, společenských funkcí a seminářů.

Sdružení postgraduálních studentů vám může poskytnout informace a poskytnout hlas pro vás na akademické půdě.

Návrat do studia

Mnozí studenti se vracejí na univerzitu pro postgraduální studium po několika letech. Pokud je to chvíli, co jste studovali, naši styční důstojníci vám mohou pomoci vrátit se do univerzitního života.

Kariéra

Získáte dovednosti a znalosti v široké škále oblastí ochrany a řízení mořských organismů a ekosystémů, jak v mírném, tak tropickém klimatu. Můžete najít práci v korunních výzkumných ústavech, v soukromých výzkumných ústavech nebo u národních vládních agentur, které řídí ochranu moří a rybolov.

Mezi další organizace, s nimiž můžete pracovat, patří regionální úřady, jako jsou městské, regionální a okresní rady, poradenské firmy provádějící smluvní práci v oblasti mořské biologie nebo nevládní organizace a neziskové organizace.

Stipendia

Můžete hledat stipendia na základě vaší úrovně studia, předmětu a pozadí.

Pokud jste z rozvíjející se země Commonwealthu, existují stipendia na webových stránkách NZAID, na které můžete mít nárok.

Využijte své zkušenosti s Ph.D. studie

Ph.D. je nejvyšší akademická kvalifikace, kterou nabízí škola biologických věd. Provádíte originální a trvalý výzkum pod vedením světových akademiků.

Obvykle vstup do Ph.D. studium vyžaduje titul Honours nebo magisterský titul s výzkumnou prací. Pokud myslíte na pokračování na Ph.D. studium, můžete využít výzkumný papír speciálních témat jako jednu z vašich kurzových možností, která vám pomohou s požadavky na vstup.

Jako Ph.D. kandidáta na Viktorii, budete také podporovat Fakulta postgraduálního výzkumu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Čtěte více

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Méně
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Více Méně