Velitel zdravotní správy

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr zdravotnictví programu správy je určen především pro střední a-úrovně zdravotnických služeb manažery, kteří vyžadují zvýšenou vstupní manažerské a podnikatelské schopnosti k dosažení svých profesních cílů. I když je program určen především pro ty, kteří pracují ve zdravotnických služeb pro přibližně tři roky, mohou být jednotlivé úpravy mají být vypracovány pro osoby s kratší funkční období, stejně jako ti, kteří si užil předchozí zaměstnání v oblasti zdravotnictví.

Toto studium se zaměřuje na praktické aplikace jak z oblasti obchodu a zdravotnictví znalostí. Důraz je kladen na rozvoj vůdčích dovedností, které jsou nezbytné pro úspěch v rychle se měnícím a často mimořádně složitých zdravotních služeb podniku 21. století, a to jak ve Spojených státech a mezinárodně.

Obsah MHA, byly z široké škály disciplinární zájmů, je specificky zaměřena na životní prostředí zdravotnictví se všemi jeho mnohostranný operační a politický rozměr. Manažerské, finanční, právní a etické úvahy jsou základem pro většinu předmětů ve vzdělávacím programu.
Magistr zdravotnictví programu správy udržuje vysokou akademickou kvalitou, zdůrazňuje praktické aplikace a poskytuje flexibilní a pohodlný možností studia jak v tradiční učebně a na internetu. Absolventi budou mít potřebné znalosti a dovednosti pro významné profesní růst v širokém rozsahu nastavení souvisejících se zdravím.

Poslední aktualizace Bře 2011

Informace o škole

Pfeiffer University poprvé otevřel své brány v roce 1885 jako poslání školy založili poskytovat vzdělání studentům, kteří měli jen málo příležitostí k formálnímu vzdělávání. Hodně se změnilo v průběhu ... Čtěte více

Pfeiffer University poprvé otevřel své brány v roce 1885 jako poslání školy založili poskytovat vzdělání studentům, kteří měli jen málo příležitostí k formálnímu vzdělávání. Hodně se změnilo v průběhu let, ale Pfeiffer stále zdůrazňovat "službu před sebe", principy, na kterých jsme byli postaveny. Věrni naší historie, Pfeiffer učinil dostupnost jednu ze svých nejvyšších priorit a pracuje se studenty na řešení finanční omezení. Více než 90 procent studentů Pfeiffer dostávají nějakou formu finanční pomoci. Pfeiffer důraz i nadále sluha vedení. Tři oblasti, kterými univerzita snaží poskytnout osobní růst a odborné znalosti pro naše studenty jsou křesťanské služby, služby nebo vzdělávání zabývají, a co-rozvoj studijních programů. Pfeiffer je Bonner Leaders Program, jehož prostřednictvím studenti obdrží vzdělávací stipendia na základě hodin veřejně prospěšných prací, je největší v zemi. Naši studenti účastní různých projektů prospěšných prací v průběhu celého roku, včetně školení a poradenství v oblasti škol, budování domovů Habitat for Humanity, dobrovolnictví v domovech oblasti ošetřovatelství, a poskytování služeb na libovolný počet místních non-zisk agentury. Mnoho našich studentů se rovněž účastní alternativní podzimní a jarní výlety zlomit mise, která v letošním roce přijala studenty hurikán udeřil-Florida a blížící se cesta na Kubu. Nový stav-of-the-Art zařízení Science Laboratory, nové koleje a zcela změnil jižní straně areálu nadále zvyšovat již student-přátelské školní areál. Pfeiffer si klade za cíl vychovávat k občanství. Pokud jste student, který hledá vzdělávání, které vám pomohou rozvíjet osobně, stejně jako akademicky, Pfeiffer je místo pro vás. Méně