Velitel městské řízení a plánování

Všeobecné informace

8 dostupných umístění

Popis programu

Master of Urban řízení a plánování si klade za cíl poskytnout vám stipendia, dovedností a znalostí k úspěšnému zvládnutí stále složitější městské svět planety.

Může být existující městské profesní nebo se snaží začít kariéru v této oblasti. Flexibilita kurzu bude vyhovovat profesionály pracující v místní správy, regionálních organizací a státních a federálních vládních institucí. To bude především apelovat na plánovače, ve vládě a soukromým sektorem, hledá pro postgraduální vzdělání se zaměřením na management.

Dodané mezinárodně uznávaných městských vědců z Fakulty sociálních věd a psychologie, kurz demonstruje přístup založený výzkumný jako základní prvek městské správy.

Umístění Západní Sydney University v centru populačního růstu oblasti Sydney představuje bohatou městskou laboratoř, ve kterém se prozkoumat nejdůležitější otázky měst. Povinné jednotky jsou provozovány na jednotce intenzivní nebo blokovém režimu snížit svůj cestovní zátěž.

Pracovní příležitosti pro Master of Urban řízení a plánování

Městské a regionální plánování

Městské a regionální plánování poradit o ekologických potřebách, omezení a pokyny pro určité oblasti a rozvíjet politiky pro využívání půdy a zdrojů. Často spolupracovat s komunitou a zástupci vlád, jakož i provádění velkého množství výzkumu, který oni následovně psát zprávy o.

Vývoj sociální politika

rozvojová politika zahrnuje výzkum, sběr a analýzu celou řadu skutečností, které se vztahují k prospěchu společnosti. To zahrnuje práci s řadou vládních agentur a komunitních skupin určit příslušná řešení.

Urban politika plánování

urbanistika politika zahrnuje výzkum, sběr a analýzu celou řadu faktů příslušejících městském prostředí a vytváření ho jako politiku, která bude ku prospěchu širší komunitu.

Posouzení dopadů na životní prostředí

Posuzování vlivů na životní předpovídá důsledky, že určitá politika, plán nebo projekt může mít na širší životní prostředí před jejich realizací. To zahrnuje širokou škálu výzkumu a analýz s důrazem na ochranu životního prostředí.

Výzkum

Výzkum zahrnuje shromažďování údajů, analýzu trendů a všímat si pozorování v oblasti urbanistických trendů a geografie. Tato práce je zaznamenán ve zprávách, které jsou použity na pomoc s rozvojem této oblasti.

Vstupné

  • Žadatelé musí úspěšně dokončili bakalářský titul v oboru plánování, zeměpis, společenské vědy, ekologické studie, architektury a krajinných studií, městských a regionálních studií nebo veřejný pořádek
  • Aplikace od australských a NZ občanům a držitelé permanentních víz rezidentů musí být provedeno prostřednictvím univerzity Přijímací středisko (UAC).
  • Žadatelé, kteří se zavázali studium v ​​zahraničí je možná muset předložit doklad o znalosti v angličtině. Místní a mezinárodní žadatelé, kteří žádají prostřednictvím univerzity Přijímací středisko (UAC) najdete podrobnosti o minimálních požadavků na znalosti anglického jazyka a přijatelný důkaz na internetových stránkách UAC. Místní žadatelé o azyl žádají přímo na univerzitě by také měly využít informace poskytnuté na UAC website.http: //www.uac.edu.au
  • Mezinárodní žadatelé musejí podat žádost přímo do západní Sydney University prostřednictvím Mezinárodního úřadu.
  • Zahraniční studenti se obrátí na univerzitě prostřednictvím Mezinárodního úřadu najdete podrobnosti o minimálních požadavků na znalosti anglického jazyka a přijatelný důkaz na svých internetových stránkách.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Čtěte více

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Méně
Sydney , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydney + 7 Více Méně