Velitel biologických věd (MBS)

Všeobecné informace

Popis programu

Jeden dva roky postgraduální titul nabízený ANU vysokou školou vědy.


Pochopení biologických věd je nedílnou součástí řešení některých z největších výzev, kterým lidstvo čelí; před hrozbou klimatických změn, škůdci a nemoci zvýšit tlaky na světových zásob potravin. Ať už jsou vaše zájmy jsou široké nebo unikátní, ANU nabízí řadu postgraduálních programů rozšířit své dovednosti v Biosciences a pomůže najít kreativní a inovativní řešení těchto problémů. Anu Master of biologických věd je flexibilní celoroční program, který může být přizpůsoben tak, aby vyhovovaly své specifické vzdělávací cíle. Proveďte dotaz přímo s ANU Náš program vám umožní specializovat se na určitou oblast biologie, jako jsou biologické vědy, ekologie a evoluce, genetika, rostlinné vědy a biochemie. Případně můžete využít program, který umožní široký přehled o biologických věd dnes. Naše praktická cvičení osvěžit tradiční techniky a zároveň rozvíjet své dovednosti a znalosti v nové techniky břitu.

Získané dovednosti, znalosti

Po úspěšném absolvování budou studenti mít dovednosti a znalosti, aby:

  1. prokázat vysokou úroveň znalostí v oblasti jejich studia;
  2. aplikovat získané poznatky v biologických vědách na nové problémy;
  3. interpretovat, syntetizovat a kriticky analyzovat publikované literatury s významem pro biologických věd;
  4. demonstrovat základní laboratorní dovednosti, které se běžně používají v oblasti biologických věd výzkumu;
  5. provádět experimentální práce pod vedením interpretovat a analyzovat výsledky, psát zprávy;
  6. komunikovat jasně teorie a výsledky v písemné i ústní formátů do specializovaných i nespecializovaných publika.

Možnosti Kariéra

Biologické vědy stupeň poskytuje dovednosti pro výkon profesních cílů v oblastech, včetně rostlin laboratorní vědu, průmysl, zemědělství, veřejné a environmentální politiku nebo další studium. Naši absolventi jsou velmi žádaným a jít na najít zajímavé kariéry v celé řadě oblastí, včetně zemědělských biotechnologií a šlechtění, klinický výzkum, farmaceutické společnosti, biologická bezpečnost, lékařský výzkum a politiku životního prostředí. Magistr biologických věd (pokročilý) může vést k doktorskému studiu.

Požadavky na přijetí

Bakalářský titul nebo mezinárodní ekvivalent s průměrnou známkou nejméně 70% a minimálně osm kurzů v příbuzných oborech. Všichni žadatelé musí splňovat požadavky na přijetí do angličtiny pro studenty. Žadatelé s bakalářským nebo absolventským certifikátem v příbuzné disciplíně mohou mít nárok na 24 kreditů (jeden semestr). Žadatelé s Graduate Diploma nebo vyznamenáním v příbuzného oboru mohou být způsobilé až 48 jednotek (jeden rok) úvěru. Příbuzné obory: biologie, biomedicínské vědy, biochemie, genetika, vývoj, ekologie a vědy rostlin.

Stipendia

Roční orientační poplatek pro domácí studenty činí 29 280 USD a pro zahraniční studenty 39 000 USD. Pro více informací KLIKNĚTE ZDE : ANU nabízí studentům širokou škálu stipendií, které pomáhají s náklady na studium. Způsobilost požádat o Anu stipendia se liší v závislosti na specifikách stipendia a lze rozdělit podle typu studenta jste. Specifické informace o procesu žádosti o stipendium je zahrnuta v příslušném stipendijním seznamu. Další informace naleznete na internetové stránce Stipendia.

Poslední aktualizace Říj 2017

Informace o škole

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tas ... Čtěte více

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tasmanian wilderness peering into a parrot’s nest, among the life-support machines of the neonatal intensive care unit or at a lab bench, and in front of the classroom. Méně