Velitel astronomie a astrofyziky (rozšířené) (MAA)

Všeobecné informace

Popis programu

Určitý stupeň postgraduální dva roky nabízené ANU College of Fyzikálně-matematické vědyPostgraduální studenti v astronomii a astrofyzice v ANU přijímat inovativní vzdělání. Budete mít přístup k největším australském optickou observatoř a na Advanced Instrumentation and Technology Centre, která projektuje, staví a testuje špičkové světové přístrojové vybavení pro astronomii a vesmírné vědě.

Jako postgraduální student, budete být založeny na naší hoře Stromlo observatoře, kde naši zaměstnanci a studenti učinily významné příspěvky k astronomii, mapující strukturu a formování Mléčné dráhy, objevovat planety obíhající kolem jiné hvězdy, a objevovat čím dál rychlejší rozšiřování vesmír. Naši zaměstnanci patří vítězi Australian Cenu předsedy vlády pro vědu a Nobelovy ceny.

Proveďte dotaz přímo s ANU

Master of Astronomy and Astrophysics (rozšířené) zahrnuje jak ročníkovou práci a výzkumné komponenty. Komponenta Celoroční může být přizpůsoben vašim zájmům, a mohou zahrnovat astrofyzikální techniky, astrofyzikální počítače, planetární vědy, hvězdný astrofyzika, galaxie a kosmologii. Výzkumný projekt dává příležitost zlepšit a rozvíjet své detailní znalosti a dovednosti v určité oblasti astronomie a astrofyziky. To může zahrnovat získávání a analýzu dat dalekohledu vývoj teoretických modelů, nebo vývoj a testování nových astronomických přístrojů.

Získané dovednosti, znalosti

Po úspěšném absolvování budou studenti mít dovednosti a znalosti, aby:

  1. prokázat zvládnutí teoretických znalostí v oblasti jejich studia;
  2. uplatnit své znalosti v astronomii a astrofyzice na nové problémy;
  3. interpretovat, syntetizovat a kriticky analyzovat novou publikované literatury relevantní pro astronomii a astrofyzice;
  4. předvést základní a komplexní dovednosti, analýzy, které jsou běžně používané v astronomii a astrofyzice výzkumu;
  5. provést teleskop pozorování nebo vytvořit teoretické simulace, interpretovat a analyzovat výsledky, psát zprávy a shromažďovat data do práce;
  6. prezentovat vlastní výzkumné práce, vrstevníky a výzkumných pracovníků;
  7. komunikovat jasně teorie a výsledky v písemné i ústní formátů do specializovaných i nespecializovaných publika.

Možnosti Kariéra

Studium astronomie a astrofyziky na ANU, které se řadí k nejlepší univerzitě v Austrálii (QS World University Rankings 2017), vám nabízí příležitost nejenom diverzifikovat vaše možnosti kariéry, ale také vytvořit mezinárodní spojení. Mnozí z našich absolventů dál dělat výzkum v oblasti astronomie a astrofyziky na některé z nejlepších institucí v Austrálii av zámoří, včetně Harvard, Princeton, UC Berkeley, Cal-Tech, MIT, Cambridge, Oxford, Institutu Maxe Plancka pro astronomii, Max Planck Institute for Astrophysics, a samozřejmě, ANU.

Požadavky na přijetí

Bakalářský titul v oboru příbuzném oboru nebo mezinárodní ekvivalent se souhlasem identifikované školitele pro výzkumný projekt / práce. Všichni žadatelé musí splňovat univerzity Anglický jazyk Požadavky na přijetí pro studenty.

Žadatelé s bakalářský stupeň nebo Graduate listem v příbuzném oboru mohou mít nárok na 24 jednotek (jeden semestr) úvěru.

Žadatelé s Graduate Diploma nebo vyznamenáním v příbuzném oboru mohou mít nárok na 48 jednotek (jeden rok) úvěru.

Studenti musí dosáhnout minimálně 70% váženou průměrnou známku v prvních 24 jednotek ročníkové práce a mají souhlas s vedoucím laboratoře na výzkumném projektu pokračovat v hlavním programu.

Stipendia

Domácí studenti mohou uplatnit pro Výzkum School of Astronomy and Astrophysics (pro zkušené uživatele) Stipendijní který poskytuje $ 10,000 plat ročně.

Tam jsou NO stipendia k dispozici pro úspěšné mezinárodní žadatele. Orientační roční poplatek za program v roce 2017 činí 25 000 dolarů nebo asi 50 000 dolarů za dokončení dvouletého titulu. Životní náklady v Canberra do značné míry závisí na životním stylu, ale jsou typicky mezi A $ 15-25,000 ročně pro studenty s trvalým pobytem na ANU akademické půdě. Celkové náklady na dělání stupně MAA (rozšířené) při ANU je řádově ve výši $ 80,000-100,000 během dvou let.

Poslední aktualizace Čvc 2017

Informace o škole

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tas ... Čtěte více

You’ll find our researchers at the forefront of scientific practice and discovery, wherever it may be. Whether it’s on the front line of the Ebola outbreak in Sierra Leone, on a tree branch in the Tasmanian wilderness peering into a parrot’s nest, among the life-support machines of the neonatal intensive care unit or at a lab bench, and in front of the classroom. Méně