Veřejná a městská politika (MS)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

The New School je progresivní univerzita v New Yorku, kde se scházejí učenci, umělci a návrháři, kteří napadají konvenci a vytvářejí pozitivní změny. Společnost byla založena v roce 1919 a sestává z Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, College of Performing Arts, The New School sociálního výzkumu a mnoha renomovaných postgraduálních programů. The New School přísný, multidimenzionální přístup ke vzdělání dává studentům akademickou svobodu, jak utvářet své jedinečné individuální cesty studia pro komplexní a rychle se měnící svět.

O

Magistr ve veřejné a městské politice vás vyzývá, abyste vyvinuli inovativní řešení pro nejhroznější výzvy světa, které jsou stále více urbanistické a globální. Komunita vědců The New School prozkoumá dnešní problémy městské politiky v reálném čase a navrhuje kreativní řešení, a to při úzké spolupráci s tvůrci politik ve vládních agenturách a neziskových organizacích.

Dáváme vám příležitost pracovat na analýze politiky v reálném prostředí se zaměřením na sociální spravedlnost. Dejte teorii do praxe a aplikujte své analytické a kolaborativní dovednosti pro řešení problémů již v druhém semestru

The New School sídlí také v Parsons School of Design a Škola mediálních studií, která vás upoutá v rozhovorech o demokracii, urbanizaci, technologické změně, ekonomickém posilování, sociální spravedlnosti, udržitelnosti, migraci a globalizaci. Výsledek je výzvou pro status quo a příležitost pro vás překládat vaši vášeň do reálných politických iniciativ, které mění životy lidí.

Nastavte si vlastní míru

Chcete mít program, který je rychlý a zaměřený? Nebo chcete pokračovat v práci na plný úvazek při studiu? Nabízíme tři různé cesty k vašemu stupni, abyste si mohli vybrat ten správný pro vaše akademické a profesní cíle. Každá kombinuje akademickou rigoróznost, praktické učení a podpůrné a společné nastavení, které jsou charakteristickými znaky akreditovaného NASPAA magisterského programu vědy ve veřejné a městské politice.

Spojení do New Yorku

New York je globální město a naše místní laboratoř. Využíváme rozmanitosti lidí a činností, které město přitahuje - od komunit přistěhovalců až po Wall Street, od veřejných škol a bytových projektů až po schůzky světových vůdců - prozkoumat výzvy, jimž čelí města po celé zemi a po celém světě. Naše fakulty a studenti spolupracují s místními organizacemi (jako je Brooklynská obchodní komora, Rada pro lidské služby a WE ACT pro ekologickou spravedlnost) a vládní představitelé (např. Kancelář primátora New Yorku a úřad New York City Housing) identifikovat a pochopit alternativy politiky, které zlepšují životy Newyorčanů a navrhují, prosazují a přinášejí lepší globální městskou budoucnost.

Zvýraznění programu

  • Práce na politických nebo manažerských otázkách pro vládní úředníky a neziskové manažery v aplikovaných kurzech zaměřených na klienta.
  • Připojte se k rozhovorům o naléhavých otázkách, včetně demokracie, urbanizace, technologických změn, posilování ekonomiky, sociální spravedlnosti, udržitelnosti, migrace a globalizace.
  • Využijte New York City jako místní laboratoř, abyste prozkoumali problémy, kterým čelí města po celé zemi a po celém světě.
  • Pracujte v týmech, abyste řešili dva velké projekty s klienty veřejného sektoru a neziskové organizace již v druhém semestru - v Laboratoři městské politiky.

Kariérní cesty

Připravujeme naše studenty na plnění kariéry ve vládě, mezinárodních agenturách, soukromém sektoru, think-tancích, nadacích a neziskových organizacích. Naši studenti a absolventi vykonávají kariéru po celém světě ve veřejném, neziskovém a soukromém sektoru; v místních, národních a mezinárodních organizacích; a v oblasti finančních služeb. Podporují nedostatečné volební obvody prostřednictvím partnerství s advokačními skupinami pracujícími na rozvoji komunity a bydlení. Mnozí začínají pracovat v jednom sektoru a přecházejí do jiného nebo pracují v organizacích, které vytvářejí strategické aliance a partnerství napříč odvětvími. Nové stupně školy připravují absolventy, aby uspěli v mnoha profesích, než aby je omezili na omezené odborné znalosti. Při absolvování studia má každý student profesionální portfolio a vysoce rozvinuté analytické a manažerské dovednosti ve svém oboru.

Program pro veřejnou a městskou politiku je akreditován NASPAA, členským sdružením pro postgraduální programy ve veřejné správě, veřejné politice a veřejných záležitostech - Globální standard ve vzdělávání ve veřejné službě. Jsme hrdým příjemcem NASPAA 2015 Social Equity Award.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Čtěte více

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Méně
Přejít na web školy