Výzkum Master in Philosophy

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr Interuniversity Research in filozofie je oficiálním magisterský program vyplývající z transformace Masters ve filozofii nabízených různými vysokými školami, které se účastní. Na jedné straně, je transformace Masters programu v současné filozofii a jeho historických rozpočtů, v současné době vyučuje na Fakultě filozofie na Univerzitě Murcia (ověřeno ANECA) a výzkum Master in filozofie, učil na Filozofické fakultě University of La Laguna (a také ověřena ANECA). Velitel je nastaven a unikátní pro 3 univerzity. Dodávky veškerých materiálů budou stejné pro 3 univerzitách.

Odůvodnění titul

Magistr Interuniversity Research in filozofie je oficiálním magisterský program vyplývající z transformace Masters ve filozofii nabízených různými vysokými školami, které se účastní. Na jedné straně, je transformace Masters programu v současné filozofii a jeho historických rozpočtů, v současné době vyučuje na Fakultě filozofie na Univerzitě Murcia (ověřeno ANECA) a výzkum Master in filozofie, učil na Filozofické fakultě University of La Laguna (a také ověřena ANECA). Velitel je nastaven a unikátní pro 3 univerzity. Dodávky veškerých materiálů budou stejné pro 3 univerzitách.

Chtěli jsme navrhnout program, který umožňuje Interuniversity počtem zúčastněných pedagogů a výzkumných pracovníků, posílení výzkumu orientaci a národní a mezinárodní konkurenceschopnosti. Chceme zajistit, odborů vedení v různých oblastech filozofického znalostí učitelů a maestrandos dost kritické masy. Ve skutečnosti, přidáním zdroje čtyř univerzit jsme dosáhli:

 • Učitel, který má zkušenosti s výukou a osvědčené, který je schopen vyvinout obory (např especialidadades) v působnosti tohoto programu výzkumného pracovníka.
 • Některé výzkumné týmy akreditované veřejné nebo soukromé financování své výzkumné a vědecké kvality výroby.
 • Meziuniverzitní Program představuje významný kritického množství ve čtyřech oblastech (estetika, etika, filozofie a logika) ve filozofii jako instituce ve Španělsku.

Profil vstup a výstup

Vstupné Profile

Master in filozofie Investigaciçón je zaměřen na:

 1. Absolventů a absolventů ve filozofii.
 2. Absolventů a absolventů v oblasti společenských věd, filologie a humanitních věd.
 3. Ostatní absolventi či absolventi z různých zdrojů s rovnocenným nebo vyšším stupněm titrací.

Pro profily 2 a 3 příjmů, bude akademický výbor přezkoumat soulad tréninkových provedena studie (non-filozofické), které v závislosti na zvolené specializaci Master, může přeorientuje tréninkové dráhy vybrané. Toto přeorientování nemá normativní, ale jako vodítko, protože ne ze školení doplňuje přístup k hlavnímu serveru.

Ukončit profil

Absolventi tohoto mistra mají jako akademické výstupy na jedné straně, na realizaci disertační práce a profesní příležitosti jako výuku a výzkum v multidisciplinárních oborech, oddělení informatiky, logiky a filozofie vědy

CÍLE

S ohledem na mezinárodní, národní a institucionální kontext tři univerzity zjistili, že je nezbytné provést strategickou alianci navrhnout Interuniversity magisterský program, který je schopen dodat učitelů a výzkumných pracovníků po celém výzkumných týmů a projektů více dopad a excellence. V tomto smyslu naše Joint Master je nová, protože tam jsou některé meziuniverzitní stupňů specializované v oblasti ve španělské univerzitě, ale tam není nikdo shromáždit odborníky ve všech čtyřech oblastech a podle jejich počtu, moci rozvíjet různé especialidadades uvažovány.

Kompetence

Obecné pravomoci

 • Argumentatively vystavit a prohlásit platnost filozofických rozhodnutí o problémech teoretické a praktické vztahující se k právní ochraně v interakci člověka s sebou a s přírodou je.
 • Schopnost analyzovat a rozpoznat různých politických souvislostech disciplinární fundamentálních filozofických a axiologické základy.
 • Předpokládejme, a kriticky zhodnotit filozofické bádání hodnotu vědeckých poznatků a technologických inovací jako prostředek společenské transformace.
 • Stanoví cíle, cíle nebo priority filozofické práce, které mají být provedeny, termíny a organizace nezbytných zdrojů a řízení procesů zavedené výzkum.

specifické dovednosti

 • Moci vyhledávat a spravovat nezávisle specializující se na otázky a současného výzkumu v oblasti filozofické poznání zapojených do magisterský studijní informační
 • Vědět specializované a pokročilé jednotlivé oblasti současného filozofického výzkumu a člověka, jako jsou paměti, jazyka, techniky, vědy, společnosti, kultury, etiky, politiky, umění a módu estetické praxe ; stejně jako historické, sociální a kulturní kontext, ve kterém se vyvíjejí.
 • Osobní rozvoj a nezávislý výzkum, s použitím konzistentní argumenty k ospravedlnění jejich práce; stejně jako posouzení současných filosofických návrhů, kriticky řešit své historické a teoretické předpoklady.
 • Schopnost identifikovat a definovat problémy a současný výzkum v oblasti filozofických znalostí zapojených v magisterském stupni.
 • Aplikovat získané znalosti filozofické analyzovat a kriticky hodnotit nějaké řešení teoretických problémů a / nebo praktických vlastních komplexních společnostech a globalizovaném dnes.
 • Design, vývoj a veřejně obhájit filozofické vyšetřování
 • S vědomím, že je důležité veřejné plánů R & D + I, společenské uznání znalostí, jakož i dopadu faktorů mediálního výzkumu pro budoucí rozvoj a financování (veřejných a / nebo soukromých) ve výzkumné kariéry.

Vedení a doučování

Na úvod je třeba poznamenat, že jako společný prvek informačních systémů, které spravují různé univerzity a poskytnout informace ma nevylučuje ty uživatele s jakýmkoliv druhem zdravotního postižení nebo omezení typu technologie. To znamená, že přizpůsobení všech pokynů přístupnosti obsahu WAI 1.0 na úrovni AA se provádí a používají standardní formáty stanovené W3C.

Prostřednictvím webu je k dispozici univerzitní nabízet postgraduální vzdělání (http://www.um.es/web/vic-estudios/contenido/masteres) .. Je tvořen profily příjem, administrativní problémy spojené s přijímacím, cíle a kompetence spojené s každý titul, stejně jako stipendií a grantů, které jsou přístupné pro studenty, kterým čelí realizaci jejich postgraduální studium.

S ohledem na vysílání kanálů zaměřených na potenciální studenty, na rozdíl od těch, které již bylo uvedeno a vztahující se k výuce, je inzerováno na svých internetových stránkách av tisku (rozhlas, televize, noviny), otevírání zápis jejich studie, tam jsou všechny druhy informací na webu.

Mezi úkoly akademického výboru je návrh a provádění akcí zaměřených na poradenství a podporu studentů. Za tímto účelem je prvním krokem má být proveden bude vedení dílny přivítá ve 3 univerzitách se studenty, kteří se připojí k programu. Toto opatření rovněž vědeckým pokynům obecné rysy pán, cíle a kompetence, profily, plánování lekcí, vyučovacích metodách, hodnotící systém dovedností, akademické kalendáře, schopnost, infrastruktury, systémů pro zajištění kvality, jakož základní provoz univerzity a univerzitního života. To bude platit a jak se dostat výukových průvodců, lokalizaci učitele, otázky týkající se mimoškolních aktivit organizovaných výzva k interním doktorandům, programy mobility a idiomatického zlepšení, atd

externí praktiky

Nezahrnuje externí pracices.

Diplomová práce

Bude se skládat z realizace ze strany studenta, pod vedením kvalifikovaného učitele a / nebo profesionální, projekt, zprávy nebo studie na téma práce přidělena a která bude rozvíjet a aplikovat znalosti, dovednosti a schopnosti nabyté v míře.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Čtěte více

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Méně
Santa Cruz de Tenerife