Výkonný mastere: manager dodavatelského řetězce

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Specializovaný Magistr ředitel dodavatelském řetězci Brest Business School připravuje studenty na pozicích ve funkční a provozní odpovědnosti v dodavatelském řetězci. Zaměstnatelnost v srdci vzdělávacího zařízení; zvládnutí základních dovedností doplněné řadou vyučovacích metod; a možnost účastnit se tohoto programu střídavě zaručují solidní vzdělání, aby nebo posílit strategickou funkci významně přispívá k výkonu společnosti.

CÍLE

Správce řetězu sad dodávka a realizuje nákupu a logistiky firmy politiky. Založil organizaci a zajišťuje procesů řízení a týmy pro cíle servisní kvality a kontrolu nákladů. Program připravuje studenty pro pozice v funkční a provozní odpovědnosti v dodavatelském řetězci a zásobování: přímo souvisí s vyšší manažerské pozice; příspěvků provozování určité služby nebo stránky, na jednom z článků v řetězci; pozice poradenství, logistické odborníky a / nebo nákupy.

Příležitosti

 • Položky týkající se k celkovému řízení: manažer logistiky, zásobování manažer řetězce, odpovědné za mezinárodní logistiky ...
 • Položky týkající se produkčních funkcí: ředitel výroby, vedoucí provozu ...
 • Položky související s funkcí "upstream" (z výroby do skladu): ředitel zakázek, nákup ...
 • Položky související s funkcí "downstream" (sklad pro lidskou spotřebu) odpovědný sklad, správce dopravy Operations Manager ...

Partnerství

Odborníci jsou spojeny s návrhem programu v rámci řídícího výboru, který monitoruje přiměřenost tréninku s obchodními potřebami a změnami v oblasti obchodu a průmyslu (BI Consultant; Bolloré; Cummins Filtration; DCNS Brest Diana Naturals; Dokonce Group, Le Calvez SA; Optilogistic; Proconseil; STEF, Thales, Triskalia, svaz průmyslu a kovodělníky Finistère).

pedagogické principy

Program vítá absolventy a mladistvé, pod trénink pokračuje, zaměstnanci, odborníci a uchazeči o zaměstnání, kteří chtějí dokončit jejich akademickou kariéru, změnit zaměstnání nebo odrazit profesionálně. Tento program jim umožňuje dosáhnout dvou cílů:

 • Udržovat své znalosti: důvěryhodnost.
 • Rozvíjet své schopnosti: záruku výkonu.

To je organizována tak, aby se sladil trénink s profesionální činnosti.

Struktura a obsah školení

Program je navržen tak, aby pomohl sladit profesní činnost a školení. To může být následováno počátečního vzdělávání, dalšího vzdělávání a střídavě. To běží od září do prosince následujícího roku.

Modul 1: Herci a Záležitosti Supply Chain Management (6,5 dnů)

strategické a manažerské výzvy řízení dodavatelského řetězce.

Modul 2: Zásoby & Supply management (6,5 dnů)

Metody a techniky řízení zásob a zadávání veřejných zakázek.

Modul 3: Logistika a doprava na mezinárodní úrovni (6,5 dnů)

Aktéři logistiky, mezinárodní přístup, obchodních trendů a funkcí poskytovatele služeb.

Modul 4: Průmyslový management (6,5 dnů)

Osvojení klíčových prvků efektivní organizaci výroby. Dopad volby v průmyslové organizace na celkové výkonnosti podniku.

Modul 5: Nákup (6,5 dnů)

nákup nabídka analýzu a metody volání.

Modul 6: Dopravní infrastruktura, logistické a skladové (6,5 dne)

Pochopení strategickou roli infrastruktury v logistickém procesu společností.

Modul 7: Informační systémy (6,5 dnů)

ERP (včetně SAP) a modelovacích nástrojů (průtok, zpracovávat data). Problémy a přístupy k sledovatelnosti a identifikaci.

Modul 8: Hospodářská správa (6,5 dnů)

Řízení a vedení ovládání: pro podporu rozhodování, konvergenci cílů a motivace.

Modul 9: Management (6,5 dnů)

Tyto 3 hlavní dimenze řízení podniku: Strategický management, řízení projektů a správu lidí.

Modul 10: Projektový management a logistické metody (6,5 dne)

Definice a specifikace projektu, nástroje podpory rozhodování a logistický audit.

obchodní mise

Což má za následek psaní profesionální práce (MS) nebo zprávy o činnosti (třetí cyklus).

Vstupné:

Tento program je určen pro absolventy škol managementu a inženýrských škol; držitelům hlavní výzkumné nebo profesní, vědecké a technické (nebo ekvivalentní zahraniční stupně); zaměstnanci nebo nezaměstnaní absolventi škol vyššího vzdělání (Bac + 4), který má 3 roky odborné praxe; Bac + 2 absolventi s validaci profesního i osobního (VAPP).

Přijímací zkoušky:

Přezkoumání žádosti. Interview.

financování:

tréninkový plán korporátní, školení Account Personal personálu (CPF), Individuální volno na profesní přípravu (CIF), profesionalizace smlouva, profesionalizace období ...

Doplňkové moduly:

 • tovární Tours
 • Účast na výstavách a konferencích
 • Nástroje pro podporu rozhodování
 • TOEIC Příprava
 • Business English

mapa moduly

Vzhledem k tomu, že vývoj technického, ekonomického a právního prostředí potřeb- kniha pravidelnou aktualizaci znalostí a dovedností, je možné pro profesionály sledovat některé moduly ke kartě.

Poslední aktualizace May 2016

Informace o škole

Brittany’s 2nd-largest city welcomes nearly 24,000 students per year, 10% of whom are international students enrolled in its university and its 7 Grandes Ecoles. Its diverse educational programs, exce ... Čtěte více

Brittany’s 2nd-largest city welcomes nearly 24,000 students per year, 10% of whom are international students enrolled in its university and its 7 Grandes Ecoles. Its diverse educational programs, excellent research initiatives, high-quality instruction, local job prospects, and unique environment make it a top destination for students. Méně
Brest , Vannes + 1 Více Méně