Udržitelný městský design

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Náš program udržitelného městského designu MArch se zaměřuje na design veřejných a městských oblastí. Program je navržen tak, aby absolventům umožnil zvýšit kvalitu měst po celém světě tím, že přináší inovativní design do nového vztahu s nejnovějším výzkumem.

Dozvíte se o struktuře městské formy, o tom, jak města fungují, ao tom, jak je lidé používají, aby vytvořili městská místa, která reagují na hlavní příležitosti a výzvy, kterým společnost čelí.

Tento program pokrývá všechny oblasti požadované od městského designéra v současné praxi, včetně:

 • teorie a praxe veřejného a městského designu
 • městská regenerace
 • teorie a aplikace udržitelného urbanismu
 • městská politika

Získáte znalosti a rozvíjíte potřebné dovednosti, aby čelili současným kulturním, historickým, sociálním, ekonomickým a environmentálním výzvám, pokud jde o dosažení holistické udržitelnosti v těchto říších.

Proč zvolit tento kurz?

 • 3. nejlepší škola architektury v zemi (Architects Journal (2020))
 • Spolupráce: silná spolupráce s profesionálními organizacemi a mezinárodními institucemi
 • Živé projekty: Práce na skutečných projektech as profesionálními organizacemi
 • Profesionální dovednosti: Rozvíjejte důležité profesionální znalosti a dovednosti.

Obsah kurzu

Tento program zahrnuje vytváření míst, vytváření veřejných realit, teorii a praxi urbanistického designu, otázky zachování a regenerace měst, města a způsob jejich práce a udržitelnou teorii a aplikaci urbanismu.

Moduly

 • Teorie a praxe urbanismu (podzim) 20 kreditů
 • Výzkum a odborné dovednosti, nástroje a metody (podzim a jaro) 20 kreditů

Učení a hodnocení

Jak se naučíte

 • Přednášky
 • Semináře
 • Workshopy

Urbanistický design do značné míry závisí na představivosti, experimentování a posouvání za hranice současného myšlení a současné praxe.

Prostřednictvím podzimního a jarního semestru jsou živé projekty a současné městské zájmy analyzovány a zkoumány prostřednictvím designu a výzkumu.

Tento program bude rozvíjet profesionální design studentů a akademické dovednosti prostřednictvím řady projektů městského designu spolu s rozvojem znalostí prostřednictvím přednášek a seminářů. To povzbudí studenty, aby byli analytičtí a kreativní ve svých přístupech k navrhování měst a veřejných míst v nich.

V letním semestru budou studenti pracovat na individuálně vedené disertační práci. Studenti budou vyzváni, aby si vybrali téma, které se týká současné městské problematiky v kontextu jejich zájmu, a aby provedli kritický výzkum, který by to podrobně prozkoumal.

Jak budete hodnoceni

 • Esej
 • Disertační práce

Program se skládá ze 180 kreditů za 3 semestry.

Vstupní požadavky

Všichni kandidáti jsou posuzováni individuálně a přijímáme širokou škálu kvalifikací. Níže uvedené vstupní požadavky se vztahují na položku 2021.

Studenti z domova / Velké Británie

 • Postgraduální studium: A 2: 1 nebo ekvivalent v postgraduálním studiu architektury, urbanismu, krajinářského designu, krajinářské architektury, environmentálního designu, interiérového designu nebo podobného předmětu. To musí zahrnovat konstrukční moduly ve výši 25% až 50% celkových kreditů.
 • Portfolio: Žadatelé o všechny programy MArch jsou povinni předložit portfolio svých návrhářských prací se svou aplikací. Portfolio nám umožňuje vidět, že máte některé základní dovednosti potřebné k tomu, abyste byli úspěšní na MArch kurzu, a podívejte se na řadu dovedností a typů projektů, které jste dokončili ve svém bakalářském studiu.

EU / mezinárodní studenti

 • Vysokoškolský titul: A 2: 1 nebo ekvivalent v bakalářském studiu v oboru architektura, urbanismus, krajinný design, krajinná architektura, environmentální design, interiérový design nebo podobný předmět. To musí zahrnovat moduly založené na designu ve výši 25% až 50% celkových kreditů.
 • Mezinárodní a evropské ekvivalenty: Přijímáme širokou škálu kvalifikací z celého světa.
 • Portfolio: Žadatelé o všechny programy MArch jsou povinni předložit portfolio svých návrhářských prací se svou aplikací. Portfolio nám umožňuje vidět, že máte některé základní dovednosti potřebné k tomu, abyste byli úspěšní na MArch kurzu, a podívejte se na řadu dovedností a typů projektů, které jste dokončili ve svém vysokoškolském studiu.
 • IELTS: 6,5 (minimálně 5,5 v každém prvku)
 • Požadavky na anglický jazyk: Stejně jako IELTS (uvedené výše) přijímáme i další kvalifikace v anglickém jazyce . To zahrnuje TOEFL iBT, Pearson PTE, GCSE, IB a O úroveň angličtiny.

Použití

Žadatelé o všechny programy MArch jsou povinni předložit ke své žádosti portfolio svých návrhářských prací. Portfolio nám umožňuje vidět, že máte některé základní dovednosti potřebné k tomu, abyste byli úspěšní na MArch kurzu, a podívejte se na řadu dovedností a typů projektů, které jste dokončili ve svém bakalářském studiu.

Poplatky

 • Studenti ze Spojeného království: potvrzeno v srpnu 2020 *
 • Zahraniční studenti: Potvrzeno srpen 2020 *

Vláda Spojeného království potvrdila, že státní příslušníci zemí EU, dalších zemí EHP a Švýcarska, kteří začínají kurzy v akademickém roce 2021/22, již nebudou mít nárok na status poplatků za domácí / britské poplatky nebo stejnou finanční podporu jako v předchozích letech. Až budou k dispozici další informace, budeme aktualizovat naše pokyny pro studenty.

Kariéra

Pracovní příležitosti

Absolventi MArch Sustainable Urban Design obvykle pracují na rozhraní městského designu a architektury, urbanismu, krajinářství v architektonických nebo multidisciplinárních praktikách a institutech designu po celém světě. Mnoho absolventů také postoupí na doktorské studium buď na Nottinghamu, nebo na jiných předních univerzitách. “

„Studium na MArch Sustainable Urban Design je skvělou příležitostí k rozvoji dovedností a znalostí městského designu na vysoké úrovni, zatímco pracujete pod vedením předních akademiků. Budete studovat ve vzrušujícím multidisciplinárním prostředí po boku absolventů z různých oborů, zemí a prostředí „ Profesor Tim Heath, profesor architektury a městského designu, ředitel postgraduálních studií a ředitel kurzu MArch Sustainable Urban Design

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Méně
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Více Méně