Strategické řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Strategické řízení

&nbsp

Cílem programu je rozvíjet integrovaný přístup k zvládnutí úkolů vedení společnosti, vědecké a praktické aplikace Outlook v oblasti strategického řízení, obdrží podrobné znalosti výbuchy výběru vhodné metody pro tvorbu strategických rozhodnutí.

&nbsp

Vzdělávací program umožňuje studentů ke zvládnutí teoretických a metodologických základů strategického řízení, řízení a organizační struktury výrobních systémů, praktické dovednosti, rozvoj strategických plánů pro ekologické atsii a postupy pro jejich provádění, řízení, strategické reorganizaci podniku.

&nbsp

Absolvoval magisterský studijní program jsou profesionálové, schopný samostatné výzkumné a analytické práce ve velkých organizacích, oddělení strategického plánování a rozvoje, výzkumné a analytické centrum x pracovní řešení strategických úkolů, poradenské firmy, oddělení vysokých škol, orgánů veřejné moci a správy. Mohli úspěšně implementovat funkce manažerů v organizaci, plánování a řízení podniků, různých forem vlastnictví v oblasti inovačního rozvoje, tvůrčí řešení problémů.

&nbsp

Vydává oddělení: Ústav řízení inženýrství a ekonomické oddělení

Poslední aktualizace Zář 2011

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 7 ... Čtěte více

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 70% ruských kosmických dopravních prostředků jsou vyvíjeny a vyráběny v Krasnojarsku. Sibiřská státní univerzity letectví (SibSAU), která byla založena v roce 1960 jako unikátní vysoké škole, kde je teoretické školení v kombinaci s praxí v hi-tech podniků, v současné době je moderní multidisciplinární vyšší školy, kde odborníci v těchto high-tech a inovativní oblasti as rakety a místo výroby, stejně jako počítačové vědy, mezinárodní obchod, finance, management a humanitní vědy jsou cvičeni. SibSAU trénoval více než 20 000 specialistů na tyto roky. Více než 60% inženýrů, vědců a vedoucích pracovníků podle podniků - PJSC "ISS pojmenovaný po akademiku MF Reshetnev" a PJSC "Krasmash stát Enterptise" - jsou absolventy sibiřské Státní letecký University. V současné době SibSAU pojmenoval akademika MF Reshetnev je mezinárodně uznávané vědecké a vzdělávací středisko, vedení VOŠ oboru, lídr v oblasti školení práce výkon pro vědecké organizace a podniky na obranu těla v oblasti "Space Systems". Univerzita navazuje na tradice VOŠ kombinuje teoretickou výuku a práci ve vědě, a jenž podniky prostoru větve, je považován za jednoho z inovačních center Ruska. Vědeckých priorit univerzity jsou "vesmírné systémy informace", "Na samotě s posádkou Space Systems", "Rocket a kosmických dopravních prostředků výroby". V těchto oblastech SibSAU zastává vedoucí pozici v Ruské federaci, navíc v přípravě pracovních sil a vědeckého výzkumu. Méně