středoškolský program,

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Naše společnost potřebuje cvičit nové manažery a podnikatele v souladu se současným potřebám měnícího se světa. Naše Grande Ecole program uvedený +5 hlavní třídu státem naučit čelit všem těmto výzvám, odhalí svůj talent a najdete práci, která vám vyhovuje.

SVĚT INOVACE

Na rozdíl od tradičních osnov, bude naše úroveň zaškolení Grande Ecole program řídící jednotky, aby práci na předvídavosti a budete promítat svou budoucí úlohu ode dne 1. Budete pracovat na projektové bázi o hospodářských, vědeckých, technologických, kulturních a společenských tématech, která Vás naučí, jak inovovat ze svého "komfortní zóny".

Program prvního pololetí: odborné přednášky uznána klíčová témata pro budoucnost světa na Fóru nových světů, otevřenost vědy a techniky s Laboratoří věd objevu kódování, myšlení design a vstup na inovace

Tréninku JINAK

Tě dostat až do dnešních manažerů, podnikatelů a uvědomuje světové problémy, budeme spoléhat na inovativní vzdělávací model, přinesla nové technologie a zaměřit se na kolaborativní učení. Náš cíl: efektivně připravit na pracovní místa zítřka!

V Brestu Business School jste se s vámi setká a ty budou tvořit a vedle fakulty, podnikatelů a odborníků z celého světa. Budete pracovat sociálních sítí denně, animovat blog, bude pracovat "hradbami" přes zrychlené mobility a spolupráce online platformy (mozku).

REVEAL svůj talent

Bereme své schopnosti a své cíle tím, že vám 2 různé kurzy, které se mohou přizpůsobit každému profilu. 2 nebo 3 roky, učení, v zahraničí, s nebo bez mezery rok ... možností je mnoho.

Brest Business School nabízí také nejvyšší úrovně Sport řetěz, vhodný kurz, který umožňuje studentům, aby spojily své vzdělání ve škole pro intenzivní sportu v klubech a soutěžích.

Integrační program HIGH SCHOOL

1 / Integrace vstupného Grande Ecole program na hlavě Pro koho?

  • Držitelé +2 (IUT, BTS, atd. = 120 kreditů)
  • Držitelé +3 (Bachelor, Bachelor, atd. = 180 kreditů)
  • Držitelé RNCP jako úroveň III nebo Level II
  • Držitelé cizí stupně rovnocenné +2 nebo +3
  • atypické profily, VAPP (Validation osobního a profesního)

2 / Vložte Grande Ecole program po přípravě

Pro koho? Studenti v přípravných tříd jsou řetězce vědecké, literární, ekonomické či technologické.

3 / Talent Days programu Grande Ecole, přijímací zkouška v Brest Business School Režim jednotné výběrové svého druhu v oblasti vysokého školství, Talent Dny program Grande Ecole byly primárně určeny k detekci talenty.

Události, které se konají v průběhu jednoho dne byly navrženy tak, aby odhalit osobnost každého kandidáta, jeho schopnost reagovat na složité situace, jeho chuť k přijímání iniciativu a vedení.

Tento den je také způsob, jak prožít život ve škole, protože testy odpovídají každodenním životě našich studentů Grande Ecole programu: burzách v angličtině, pracovní skupina ...

4 události odhalit svůj talent

  • skupinový rozhovor (30 min.) Koef. 7
  • Osobní pohovor (30 min.) Koef. 8
  • Anglický test (15 min.) Koef. 5
  • Online testy úvahy (60 min.) Koef. 5

STIPENDIJNÍ INFORMACE

Brest Business School chce pomoci všem talenty integrovat své programy! Právě v tomto duchu, že hladina 0 bis stipendia studenti předmětu v Ecole programu Grande (EMP) v počátečním vzdělávání může požádat o jednu z nových talentů Stipendia školou. Tyto sociální Otevírací stipendia ve výši € 4250 jsou připsány na L3 samotným EMP po tréninku (Master 1 Master 2) se může uskutečnit v rámci střídající se v tomto případy, školné placené hostitelské společnosti! Formuláře žádosti o stipendium mohou být shromažďovány při příležitosti Talent Days PGE (přijímací zkoušky) a vrátila řádně dokončena co nejdříve do školy.

Poslední aktualizace Dub 2016

Informace o škole

Brittany’s 2nd-largest city welcomes nearly 24,000 students per year, 10% of whom are international students enrolled in its university and its 7 Grandes Ecoles. Its diverse educational programs, exce ... Čtěte více

Brittany’s 2nd-largest city welcomes nearly 24,000 students per year, 10% of whom are international students enrolled in its university and its 7 Grandes Ecoles. Its diverse educational programs, excellent research initiatives, high-quality instruction, local job prospects, and unique environment make it a top destination for students. Méně
Brest , Vannes + 1 Více Méně