Správa médií (MS)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

The New School je progresivní univerzita v New Yorku, kde se scházejí učenci, umělci a návrháři, kteří napadají konvenci a vytvářejí pozitivní změny. Společnost byla založena v roce 1919 a sestává z Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, College of Performing Arts, The New School sociálního výzkumu a mnoha renomovaných postgraduálních programů. The New School přísný, multidimenzionální přístup ke vzdělání dává studentům akademickou svobodu, jak utvářet své jedinečné individuální cesty studia pro komplexní a rychle se měnící svět.

O

Učte se o dovednostech, které potřebujete k tomu, abyste byli lídrem v oblasti, o které jste vášniví.

Zkušenosti

Udržování svých znalostí a dovedností aktuální, když se trhy mění a pokroky v technologiích jsou rozhodující pro váš profesionální úspěch. Náš

  • Televize
  • Filmy
  • Hudba
  • Reklamní
  • Hry
  • Sociální média
  • Nové platformy médií

Prostřednictvím výzkumu, kritické analýzy a stáží se studenti naučí osvědčené postupy pro zodpovědné a inovativní vedení ve všech oblastech správy médií: produkce, mediální ekonomika a finance, marketing, distribuce a vývoj nových technologií.

Vedoucí pracovníků fakulty

Členové fakulty pro správu médií nejsou jen skvělí učitelé; oni jsou praktičtí pracovníci a vedoucí pracovníci na vrcholu svých polí, od Facebook, Google, Nielsen, Condé Nast, NBC, Meredith, Universal, Pearson a mnoho dalších. Tito vedoucí představitelé vám poskytnou bezkonkurenční přístup k nejnovějšímu vývoji a klíčovým trendům v oblasti médií a komunikací.

Navrženo pro váš život

Vytvořte plán, který doplní váš životní styl. Studium na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Vezměte si kurzy médií na akademické půdě v New Yorku nebo online odkudkoliv na světě. Stupeň může být dokončen zcela online. Třídy na akademické půdě se setkají pozdě odpoledne a večer, aby pracovali profesionálům.

Univerzita a New York

The New School New Yorku nabízí nesrovnatelné příležitosti k výkonu odborných stáží u vedoucích mediálních firem a vybudování spojení v průmyslu a mezi naší aktivní komunitou studentů, fakulty a absolventů.

Se zaměřením na osobní pozornost a zaměřením na váš úspěch nabízí magisterský titul Media Management přístup k akademickým zdrojům a službám, které zahrnují výrobní zařízení na místě, odborné a odborné konference a akce, bydlení v areálu a celoživotní kariérové ​​služby.

Kariérní cesty

Naši absolventi mohou sledovat své vášně v mnoha oblastech, včetně výroby, marketingu a řízení obchodu pro televizní, filmové, rozhlasové a internetové média; branding, reklama a marketing sociálních médií; a správa médií pro komerční a neziskové organizace.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Čtěte více

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Méně
Přejít na web školy