Specializující pána vinohradnictví a vinařství

Všeobecné informace

6 dostupných umístění

Popis programu

Vinařství a vinárstva: inovace setkává tradice programu je řešit, jak vinice a vinařství inovace se rychle stává součástí italského vinařství tradici. Itálie je nyní největším producentem vína na světě a může se pochlubit největší rozmanitost, pokud jde o kultivarů. Zvláštnosti italského vinohradnictví a příležitost udržet si vedoucí úlohu v této oblasti jsou dnes vázáni schopnost zavést udržitelné inovace, aniž by ztratil svou známou odvolání.

Cíle předmětu

Hlavními cíli programu jsou: - Chcete-li získat solidní metodiku a znalosti vhodné řešit otázky inovací ve vinici a vinice - K dosažení specifických dovedností pro nové vedení vrchlíku technikou vhodnou pro zmírnění nežádoucí účinky souvisejícím s klimatem, nové udržitelné přístupy k ochraně před škůdci a tlumení choroby, přesnost vinohradnictví a vinařství - Rozvíjet schopnost diagnostikovat limitujícími faktory vyskytující se v vinice a vinařství a produkovat vhodných řešení - naučit se aktivně podílet na diskusích, které se zabývají vinohradnictví a vinařství témat.

Pracovní příležitosti a uznávání odborné kvalifikace

Magisterský kvalifikace v oddíle vinohradnictví a výroby vína: inovace setkává tradice "se otevře do profesních příležitostí v oblasti vinohradnictví a vinařství řetězci; Víno marketing a distribuce; restaurace; velkém měřítku maloobchod a volné noze.

Třída, která dělá rozdíl

Master in vinohradnictví a výroby vína se bude skládat ze zahraničních studentů a domácích studentů Cattolica.

Fakulta a učitelský sbor

 • Dr. Matteo Gatti - odborný asistent
 • Prof. Gabriele Canali - docent
 • Dr. Fabrizio Torchio - odborný asistent
 • Prof. Stefano Poni - Full Professor
 • Dr. Milena Lambri - odborný asistent
 • Prof. Vittorio Rossi - Full Professor
 • Dr. Emanuele Mazzoni - odborný asistent

Partnerské společnosti

Zde jen několik jmen prestižních Wine Estates které daly předběžný souhlas v pořádání stáží: Mossi, Tenute Ruffino, Barone Ricasoli, Santa Margherita, Sella e Mosca, Mezzacorona, contratto, Ca 'Del Bosco, Zonin, Res Uvae, Marchesi Mazzei, Cavalieri di Malta, Pico Maccario a Marramiero.

Se mohu naučit italsky při studiu?

Intenzivní kurz Italský bude zahraničním studentům k dispozici po celou dobu trvání Master při pěstování vinné révy a výroby vína: inovace setkává tradici.

Existují stáže příležitosti?

Studenti budou muset provést povinnou stáž po dobu nejméně 450 hodin (tj 18 ECTS) v hospodářství / vinařství / instituce. Závěrečná zkouška je naplánováno včetně studijní diskuse případu a / nebo experimentální činnosti prováděné v průběhu stáže.

Mohu pracovat při studiu?

Ano. Studenti ze zemí mimo EU vstupují Itálii na základě víza mají povoleno pracovat na částečný úvazek (20 hodin týdně).

Osnovy

 • Vineyard variabilita: tradiční a přesné přístupy
 • Témata v vína na trh
 • Zlepšení jakosti vína: inovace v oblasti sledování a kontrol
 • Applied vinná réva eko-fyziologie
 • Pokroky v vinařství
 • Nemoc a ochrana proti škůdcům směrem k udržitelnému vinohradnictví
 • bude poskytována také semináře zaměřené na udržitelné využívání pesticidů a genetických sledovatelnosti

ECTS každého samozřejmě patří také praktické činnosti, ochutnávka vína a návštěvy v terénu.

vstupní požadavky specifických pro jednotlivé programy

je nutná základní Znalost ve vinohradnictví a vinařství. Jako alternativu, 3-týdenní intenzivní kurz "Základy pěstování a výroby vína" je nabídnuta před zahájením Master.

Obecné požadavky postgraduální

 • Je třeba udržet bakalářský titul, získané po dobu minimálně 3 roky studia (180 ECTS). Pokud jste se zavázala méně než 15 let celkové školní docházky, nejste způsobilí pro přijetí do programu absolventa. Aplikace může být hodnoceny převodem na bakalářský studijní program - Cattolica bude zhodnotit své akademické a osobní zázemí a rozhodnout, zda splňujete specifické podmínky pro přijetí do absolventské hodnosti dle vlastního výběru

Anglické jazykové znalosti

Pro žadatele, jejichž mateřským jazykem není angličtina, budou muset buď: - Mít TOEFL IBT celkové skóre alespoň 80 nebo Academic IELTS celkové skóre alespoň 6,0 nebo; - Už úspěšně ukončil studijní program vyučován v anglickém jazyce

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, i ... Čtěte více

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, industrial ties, and strong international focus. Méně
Milán , Milán , Řím , Piacenza , Accra , Cremona + 5 Více Méně