Specializovaný magisterský ve strategii a organizační poradenství

Všeobecné informace

Popis programu

Aplikace pro příjem 2019 jsou uzavřeny. Žádosti o příjem do roku 2020 budou spuštěny od října 2019.

Cílem Specialized Master® v oblasti strategického a organizačního poradenství je vyškolit účastníky profesí podnikového poradenství a intervence. Osoby odpovědné za plánování a realizaci rozsáhlých projektů pro podniky musí mít organizační a manažerské znalosti a také schopnost budovat jasnou strategickou vizi pro společnost a její informační systémy v inovativním kontextu. Tento program se koná v našem pařížském kampusu.

Klíčové vlastnosti

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.

Tento magisterský program je jednoletý akademický program na plný úvazek určený pro studenty, kteří jsou držiteli prvního magisterského akademického nebo odborného titulu v oblasti strojírenství, obchodu, architektury, medicíny, práva, farmakologie, politologie, umění nebo jiného postgraduálního studia.

Učební plán zahrnuje šest měsíců denní studijní práce včetně mezinárodního semináře, po němž následuje umístění ve firmě trvající nejméně čtyři měsíce a dokončení odborné práce, která má být vyplacena na konci programu.

Kurzy jsou vyučovány v angličtině a v národním jazyce našich škol.

Osnovy

Náš program je zaměřen na vaše odborné znalosti

Obsah kurzu tohoto Specialized Master® je založen na třech základních dovednostech:

 • Schopnost provádět strategickou analýzu v rychle se měnícím prostředí, kde hrají rozhodující roli nové informační a komunikační technologie.
 • Znalost podnikových konzultací a intervenčních profesí získaných prostřednictvím praktických zkušeností se strategickým vývojem a systémy řízení podniku.
 • Schopnost řídit rozsáhlé strategické projekty a provádět zásadní změny ve firmách tím, že spoléhá na novou koncepci informačních a komunikačních toků.

Účastníci musí mít znalosti jak ve francouzštině, tak v angličtině.

Profil MS v strategickém a organizačním poradenství

Akademické pozadí:

 • Obchod 32%,
 • Inženýrství 24%,
 • Ekonomika / Finance 21%,
 • Politologie 16%,
 • Právo 5%,
 • Marketing a komunikace 2%,
 • 28% zahraničních studentů,
 • 50% žen, 50% mužů

Otevřenost a rozmanitost specializovaných mistrů:

ESCP Europe Specialized Master® v oblasti strategických a organizačních poradenství pro studenty, a tudíž síť absolventů, která se nyní může pochlubit více než 300 členy, pochází z široké škály zázemí a národností. Tato bohatá rozmanitost přispívá k dokonalosti programu.

Potenciální účastníci zahrnují osoby se zvláštním zájmem o firemní zásahy a konzultace s různými profily, včetně inženýrů (přibližně 40% účastníků), IT manažerů, správců z veřejného sektoru, právníků, odborníků z oblasti společenských a humanitních oborů a profesionálních profesionálů.

Od svého založení v roce 1988 vyškolil Specialized Master® ve společnosti Strategy and Organization Consulting 500 studentů, kteří jsou nyní součástí sítě absolventů ESCP Europe 55,000.

Požadavky

 • Držitelé prvního magisterského titulu.
 • Držitelé bakalářského titulu (240 ECTS): s minimálně 3 roky praxe
 • Držitelé bakalářského titulu (240 ECTS) bez odborné praxe (méně než 30% přijatých)

Poplatky

Poplatky za akademický rok 2018/2019 jsou stanoveny na 18 500 EUR (včetně nákladů na mezinárodní seminář - doprava

Poplatky jsou fakturovány buď:

 • v jedné splátce na začátku akademického roku
 • ESCP Europe nabízí také možnost inkasa: v tomto případě bude od listopadu do dubna vyplaceno 6 měsíčních splátek.

Žadatelé, kterým je nabídnuto místo, musí potvrdit jejich přijetí a zaplatit nevratnou zálohu ve výši 2 000 EUR za školné.

Poslední aktualizace Čvc 2019

Informace o škole

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Čtěte více

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Méně
Paříž , Madrid , Londýn , Berlín , Turín , Varšavě , Peking , Benátky + 7 Více Méně