Rusko

Studium v ​​Rusku

Vzdělávací systém v Rusku

Ačkoli Rusko poskytuje bezplatné vzdělání všem svým občanům, které zaručuje jejich ústava, připuštění do pomaturitního vysokých škol je velmi konkurenční. Protože ruská vládní sektor odpovědný za regulaci vzdělávací systém klade velký důraz na získání vzdělání v technických a vědeckých oborů a studenti, kteří chtějí velké v těchto oblastech by měli mít výjimečný talent pro tento typ studia oblasti, stejně jako vynikající známky v aby mohl být přijat do ruské školy.

Kromě přidělování finančních prostředků pro poplatky studentů školné, Rusko platí také zahraniční studenti, malý plat a nabízí bezplatné bydlení i pro ně. V zemi je také odstranit spoustu byrokracie, která slouží k prevenci nebo oddálení zahraničním studentům zúčastnit ruské univerzity.Nyní, že aplikace je systém efektivnější, budou studenti, kteří se zúčastnili americké, německé, dánské, čínské, italské a japonské univerzity zkušenosti minimální až žádné problémy v souvislosti se přechodu na ruské univerzitě.

Rusko je v současné době v procesu přechodu své tradiční vysokoškolského diplomu model ten, který je mnohem více v souladu s západního typu akademických hodností. V roce 2003 Rusko podepsalo Boloňské deklarace, které umožnily, aby vláda přijmout zákon, který odstranil své staré, pětiletý studijní model ten, který se podobá míra systém USA - čtyřletý bakalářský stupeň následuje master studijní. Nicméně, postdoctorate stupeň stále si zachovává tradiční vzor Sovětský svaz, který byl vytvořen téměř před 90 lety. V podstatě jsou doktoráty v Rusku definovány a vydělal podle hloubky studenta 's osobní úspěchy ve vědeckém výzkumu (doktor nauk a doktor věd) nebo akademický výzkum.

 

Populární ruské univerzity

Největší a nejstarší univerzity v Rusku Petrohrad State University a Moskevská státní univerzita. Během 2000s, vláda zahájila program, který zavedený "" federální univerzity sloučením vysokoškolských institucí, které již existovaly a přidělení zvláštních financování grantů na ně. Některé z těchto nových univerzit patří Kazaň Volga Federální univerzita, Sibiřský federální univerzita a severovýchodní Federal University.

 

Účast na univerzitu v Rusku

Vzhledem k tomu, že většina ruských univerzitách vyučuji v ruštině, by studenti měli mít alespoň elementární znalosti jazyka před použitím na univerzitu. Je povinný pro všechny zahraniční studenty, aby se ruský jazykový kurz jako součást jejich učebního plánu, pokud nemohou prokázat, že ji nepotřebují.

Zahraniční studenti mohou pracovat na částečný úvazek, zatímco zapsán ve studijním programu. Uvědomte si, že zaměstnavatelé zahraničních studentů musí mít speciální licenci, která ukazuje, že mohou najmout zahraniční studenty, než studenti mohou legálně pracovat pro ně.

 

Použití na ruské univerzitě požaduje předložení následujících dokumentů:

  • Přihláška označující požadovaný obor
  • Ověřená kopie diplomu nebo jiných vzdělávacích osvědčení uvádějící, že student má nárok zapsat se do vyššího vzdělávacího programu
  • Autorizovaný veterinární osvědčení a kopie testu krve HIV důsledku vydaného zdravotní pojišťovnou, který je akreditován ruským konzulátem
  • Ověřená kopie rodného listu
  • 4 x 6 velikosti pasové fotografie (obsahovat alespoň šest z těchto fotografií)

 

Proč studovat v Rusku?

Russia 's vyšší vzdělávací systém je přesná, konkurenceschopné a celosvětově uznávané pro své tituly, které trvale mají vysoký UNESCO a WHO hodnocení. Konkrétně přilákat zahraniční studenty, ruské univerzity poskytují 100 procent ústupků školné stejně jako velkorysé stipendia. Kromě Ruska je fascinující, rozmanité a historicky vlivné země, která nabízí zahraničním studentům řadu nových a obohacující zkušeností.

O Rusku

Ruská federace je poloprezidentských, Spolková republika obsahující 83 různých území známé jako "federální předměty ". Rusko sdílí své hranice s mnoha zeměmi, které patří Norsko, Čína, Polsko, Finsko a Severní Korea. To je největší země na světě a pokrývá jednu osminu oblastí Země 's obytnými, zahrnující devět oddělené časové zóny a rozšíření na celou oblast severní Asie.

V současné době, Ruská federace 's ekonomika je jednou z nejvíce prosperujících ve světě, ohodnocení jako šestý největší rozvinuté země v paritě kupní síly. Toto je přičítáno jeho rozsáhlé energie a nerostných surovin, které z něj dělá jeden z největších manufacterers zemního plynu a ropy. Střídavě, Rusko je také známo, že mají masivní zásobu zbraní hromadného ničení (zbraní hromadného ničení), a je jedním z pěti států uznaných za to, že jaderné zbraně.Ruská federace je členem G8, Radou bezpečnosti OSN, Rady Evropy a Světové obchodní organizace.

 

Základní fakta o Rusku

  • Rusko má prezidenta, který je považován za "hlava státu " a premiér, který je označován jako "hlava vlády ".
  • Federální vláda se skládá ze tří oblastí: legislativní, výkonnou a soudní.
  • Odhaduje se, že 165 různých indigneous národy a etnické skupiny žijí v Rusku. Osmdesát procent Russia 's populace jsou etničtí Rusové.
  • Rus je jazyk, kterým mluví většina občanů, následuje Tatar a ukrajinské. Rus je oficiálním jazykem Organizace spojených národů, spolu s arabském, čínském, francouzsky, anglicky a španělském jazyce.
  • Primární měna v Rusku rubl.

 

Russia 's Climate

Rusko je obrovský kus země obsahující mnoho vzdálených oblastí, jako jsou obrovské tundry Sibiře. Severní Rusko, které patří Sibiř, má subarktické podnebí, které nabízí výrazně mrazivé zimy a těžký sníh. Moskva a mnoho jiných částí Ruska neobsažené v severních oblastech má vlhké pevninské podnebí s teplým horkými léty a chladnými zimami, zdlouhavé. Typické červen, červenec a srpen teploty pohybují kolem 75 stupňů Fahrenheita (24 ° C), ale může jít jak vysoce jak 90 stupňů Fahrenheita (32 ° C) během období horka. V zimním období lze očekávat, že teploty zůstanou výrazně pod bod mrazu (32 stupňů Fahrenheita / 0 ° C) a často zůstat pod nulu po delší dobu.

 

Náboženství v Rusku

Ortodoxní křesťanství, judaismus, buddhismus a islám jsou nejčastěji držené náboženství v Rusku.Všichni jsou považovány za právně součástí země 's historickým dědictvím. Nejoblíbenější náboženský svátek slaví téměř všech ruských občanů Velikonoce, které uznávají tím Kulich (Velikonoční chléb) a paskha, jídlo obsahující sýr a ve tvaru pyramidy.