Rozpoznávání a inteligentní systémy MRes

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Tento intenzivní výzkumný program rozvíjí pokročilé dovednosti, vzdělávání a školení v oblasti výzkumu umělé inteligence, včetně rozpoznávání vzorů, počítačového vidění, strojové inteligence a inteligentních systémů.

Se silným důrazem na praktické zkušenosti a rozvoj praktických dovedností získáte důkladné znalosti a porozumění tématům, jako je pokročilé rozpoznávání vzorů, hluboké učení v počítačovém vidění, zpracování obrazu a videa a posilování učení.

Po úspěšném absolvování všech vyučovaných modulů jsou studenti povinni provést roční výzkumný projekt.

Proč bych měl na XJTLU studovat rozpoznávání vzorů a inteligentní systémy?

 • Využijte výhod vynikajících výzkumných zařízení vybavených pokročilým experimentálním zařízením a moderními počítačovými laboratořemi, podporovaných špičkovými výzkumnými odborníky v oblasti strojového učení a rozpoznávání vzorů;
 • Pracujte v nejmodernějších výzkumných oblastech a úzce spolupracujte se slavnými výzkumnými ústavy a průmyslem při řešení hlavních výzev;
 • Získejte pokročilé výzkumné dovednosti v rychle rostoucím oboru s dobrými vyhlídkami na zaměstnání po celém světě.
 • Vyučován v angličtině vysoce zkušenými akademickými pracovníky se širokou škálou mezinárodních zkušeností;
 • Získejte titul University of Liverpool, který uznává čínské ministerstvo školství.

Znalosti a dovednosti

V době, kdy budete absolvovat MRes Pattern Recognition and Intelligent Systems, budete schopni:

 • používat znalosti a teorie k řešení praktických problémů v oblasti zpracování obrazu, zpracování videa a počítačového vidění;
 • používat matematické znalosti a teorie k řešení praktických problémů v oblasti rozpoznávání vzorů, strojového učení, hlubokého učení a posilování učení;
 • prokázat hluboké porozumění výzkumným metodám a tvůrčím dovednostem při řešení problémů: identifikovat technické problémy a kritickou analýzu, návrh a implementaci inovativního řešení;
 • produktivně pracovat se zdokonalenými dovednostmi v organizaci, zpracování informací a řízení projektů.

This photo is free for public use. ?? If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

Moduly

Povinné moduly

 • Hluboké učení v počítačové vizi
 • Zpracování obrazu a videa
 • Pokročilé rozpoznávání vzorů
 • Vzdělávání posilování
 • Projekt MRes

Další vzdělávací aktivity

K dokončení magisterského titulu je nutné absolvovat další vzdělávací činnosti . Obvykle budou požadované hodiny ALA rozděleny rovnoměrně do každého semestru, a to až do 200 hodin za semestr.

Kariéra

Existuje obrovská tržní poptávka po odborných znalostech v oblasti rozpoznávání vzorů, strojové inteligence, hlubokého učení a počítačového vidění.

Absolventi tohoto programu budou vybaveni dovednostmi a znalostmi potřebnými pro pokračování v doktorském studiu nebo odborné praxi ve společnostech zabývajících se výzkumem a vývojem, jako jsou Microsoft, Google, Facebook, Baidu, Alibaba nebo Tencent.

Poplatky

90 000 RMB za celý 18měsíční program na plný úvazek.

Univerzitní školné pokrývá náklady na studium s námi.

Sleva pro absolventy

Pokud jste absolventem XJTLU , University of Liverpool nebo Xi'an Jiaotong University, automaticky obdržíte slevu ve výši 20 procent školného.

Možnosti platby

Studenti magisterského studia mají možnost platit školné ve splátkách každý semestr. Můžete se také rozhodnout platit poplatky předem v době registrace, v tomto případě bude nabídnuta sleva ve výši 5% z celkových poplatků.

Po potvrzení přijetí bezpodmínečné nabídky budete vyzváni, abyste uvedli, jak chcete poplatky platit.

Stipendia

XJTLU nabízí štědré stipendium až do výše 50% z celkového školného pro všechny magisterské studijní programy založené na akademických schopnostech. Pokud si přejete zažádat o hlavní stipendium XJTLU , odešlete ve své žádosti dopis s žádostí o stipendium s uvedením důvodů, proč byste měli být XJTLU .

Vstupní požadavky

Minimální požadavky na vstup

Spojené království

 • Vyznamenání ve druhé třídě (2: 1)

Čína

 • 211 Projekt; Top 100 z 2019 žebříčku Šanghaje - 75 procent nebo více
 • Projekt bez 211; Hodnocení žebříčku Šanghaj, kteří nejsou v žebříčku nejvyšších 100 - v rozmezí 80 až 85% nebo více v závislosti na vaší vysokoškolské instituci

Poznámka: Hodnocení nejlepších čínských univerzit v Šanghaji podléhá každoroční aktualizaci href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Čínští žadatelé nejsou povinni absolvovat postgraduální přijímací zkoušku MŠMT.

Severní Amerika

 • 3.0 Kumulativní GPA (ze 4) nebo 3,2 Kumulativní GPA v posledních dvou letech vašeho vysokoškolského studia.

Ostatní regiony

 • Rovnocenné akademické kvalifikace.

Akademické pozadí

 • Běžným požadavkem na vstup je vysokoškolský titul UK 2.1 nebo lepší v souvisejícím předmětu (jako je technologie digitálních médií, elektrotechnika, informatika a technologie, mechatronika a robotické systémy) od akceptované univerzity nebo jiného vysokoškolského ústavu. Mohou být také zváženy alternativní kvalifikace a všechny kvalifikace mimo Spojené království, které jsou rovnocenné vysokoškolskému titulu vyznamenání ve Velké Británii nebo strojírenství. V některých případech může být zvážen dobrý stupeň vyznamenání ve Velké Británii 2,2, pokud je prokázán silný výkon u příslušných předmětů nebo má-li žadatel příslušné průmyslové zkušenosti.

Požadavky anglického jazyka

Pokud angličtina není vaším mateřským jazykem, nebo pokud jste nemluvili v angličtině na úrovni vysokoškolského studia, budete muset poskytnout důkazy o znalosti angličtiny. Obvykle byste měli mít jednu z následujících kvalifikací:

 • IELTS: 6,0 (minimálně 5,0 ve všech sekcích)
 • TOEFL iBT: 80

Pokud vynecháte požadavky na anglický jazyk v celkovém pásmu IELTS 0,5 - 1,0, ale splníte jazykové požadavky na kurzy předsezionální angličtiny (PSE) (včetně minimálního počtu součástí nebo ekvivalentů), můžete být přijati do kurzu PSE s výhradou: Schválení programového ředitele. Po úspěšném zápisu do kurzu PSE budete moci změnit svůj nabídku nabídky XJTLU Master na „bezpodmínečnou“ úroveň angličtiny.

Pokud jste držitelem podmíněné nabídky, můžete také poslat e-mail na adresu pgadmissions @ XJTLU .edu.cn a požádat o absolvování testu anglického jazyka na místě poskytnutého společností XJTLU namísto IELTS / TOEFL nebo jeho ekvivalentu.

Upozorňujeme, že test hesel je k dispozici pouze studentům, kterým byla vydána podmíněná nabídka ke studiu na XJTLU . Univerzita poskytuje pro každého držitele podmíněné nabídky jednu příležitost k testu hesla. Na skóre bázi, mohou být studenti přijati, nebo může být požadováno, aby se a úspěšně dokončit pěti- nebo osmitýdenní intenzívní anglickou presessional kurz.

Kromě toho se od studentů, kteří jsou přijati na magisterský program absolvováním kurzu předškolní angličtiny (PSE), požadováno, aby během studia absolvovali moduly anglického jazyka uvedené na specifikaci programu na základě úspěšnosti / neúspěchu v rámci svého plánu doplňkových vzdělávacích aktivit během studia. ve společnosti XJTLU .

„Umělá inteligence (AI) mění náš život tím, že rozpoznává tváře, řeč a text atd. Všechno má vzorec. Náš program poskytuje pokročilé a systematické vzdělávání technologií AI včetně rozpoznávání vzorů, hlubokého učení a posilování učení.“

Qiufeng Wang
Programový ředitel

Jak se přihlásit

Žádosti by měly být podávány prostřednictvím našeho online aplikačního systému:

 1. Klikněte na odkaz Použít
 2. Vytvořte si účet nebo se přihlaste ke svému stávajícímu účtu
 3. Vyplňte svou žádost

Po úspěšném vytvoření účtu aplikace pečlivě zadejte všechny požadované informace do formuláře žádosti a ujistěte se, že poskytnuté informace jsou správné, úplné a aktuální. Nahrajte požadované dokumenty do příslušných polí.

Můžete se kdykoli přihlásit, abyste si mohli zobrazit přihlášku. Pokud potřebujete po odeslání žádosti online poskytnout jakékoli další podpůrné dokumenty, zašlete je prosím na adresu pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (s vaším ID aplikace, názvem a použitým názvem programu).

Další podrobnosti o tom, jak úspěšně přihlásit do studia na XJTLU , naleznete na stránce jak se přihlásit .

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Čtěte více

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Méně