průmyslové inženýrství v plastech inženýrství - navazující magisterské studium

Všeobecné informace

Popis programu

Průmyslové inženýrství plasty inženýrství - magisterský titul


Studie na pulzní


Zvyšující se požadavky průmyslu a hospodářství bude vyžadovat dobře vyškolených techniků a vědců v oblasti technologie plastů. JKU reagovala na tento trend a vlaky specialistů pro nový high-tech průmyslu budoucnosti.

&nbsp


Předmětu

Technologie zpracování plastů se zabývá průzkumem a využití fyzikálních, chemických a technických vlastností plastů. Cílem je rozvíjet některé plasty, které jsou potřeba pro jiné aplikace nebo výroby.Vysoce kvalifikovaní technici a plastové nové podněty v oblasti výroby a konstrukce plastových dílů, stejně jako v odvětví zpracování plastů jsou nezbytné pro plastikářský průmysl, aby byly konkurenceschopné v mezinárodním měřítku. Školení jako součást výtvarného umění studium na Johannes Kepler University bude splňovat různé požadavky různých plastů profesionálů.

&nbsp


Studie

Obory z plastů inženýrství, polymerní chemie, strojírenství a mechatronika jsou základními kameny nového studia technologie plastů. Praxe v průběhu studia je kontakt s národními a mezinárodními společnostmi. Kromě čisté plastové školení, je kombinace ekonomických a technických nabízený obsah, který je také velký zájem.Moderní technické vybavení, které nově vzniklé instituce, a inovativní osnovy umožňují studium na puls.

Magisterský titul v oboru průmyslové inženýrství v oblasti plastů technologie je založena na studiích, jako jsou plasty Bachelor inženýrství, chemické technologie, informace, elektronika, mechatronika, technické matematiky a jiné rovnocenné studie.

Pro splnění mezinárodních požadavků, je magisterský titul v oboru průmyslových plastů strojírenské technologie, pouze v anglickém jazyce.

&nbsp


Oblasti

plasty technici jsou v poptávce na trhu práce, pracovní vyhlídky výborné. Absolventi jsou zaměstnáni ve vývoji a zpracování nových plastových výrobků a materiálů, a výstavbu nových, inovativních strojů na zpracování plastů.Aktivity jsou založeny na výzkumu a vývoji, aplikační technika, prodej, správa, stavebnictví, v oblasti obalů, v leteckém průmyslu, ve sportovních potřeb, automobilový a elektrotechnický průmysl.


Hlavní: magisterský titul v oboru průmyslového Technologie plastů - Management ve Polymer Technologie


Titul: Master of Science (MSc, nebo MSc (JKU))


Délka: 4 semestry

Poslední aktualizace Pro 2011

Informace o škole

Jako největší vědecké instituce spolkové země Horní Rakousko je JKU centrum impuls pro vědy a společnosti, a má mezinárodní pověst. Klíčové kompetence jsou v oblasti společenských věd a ekonomie, práv ... Čtěte více

Jako největší vědecké instituce spolkové země Horní Rakousko je JKU centrum impuls pro vědy a společnosti, a má mezinárodní pověst. Klíčové kompetence jsou v oblasti společenských věd a ekonomie, právní studie a technické a přírodní vědy. &nbsp Sociální a ekonomické vědy (SOWI) nabízí unikátní v Rakousku, celé spektrum sociálních a ekonomických studií. SOWI vyvinula své služby podle požadavků národní a mezinárodní standardy kvality. &nbsp Činnost Právnické fakulty (RE), se neomezují na národní úrovni. Dokonalost je ústředním bodem veřejného, ​​soukromého a mezinárodního obchodního práva.Díky přeshraniční výměny učitelů a studentů schopnost řešit právní otázky se prohloubil na mezinárodní úrovni. &nbsp Všestrannost techniky a přírodních věd (TNF) je charakterizován Mezinárodní výzkum a vývoj spolupráce, a jejich blízkosti obchodu a průmyslu. Instituty jsou zaměřeny na základní výzkum a aplikovaný výzkum a zajistit praktické a moderní vzdělání. Méně