Právní podporu podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Právní podporu podnikání

&nbsp

Cílem programu je připravit odborníky se znalostí právní základ pro praktické činnosti potřebné moderních manažerů a podnikatelů, sovershenst IAOD právní systém školení pro státní a obecní samosprávy, které mohou poskytnout na základě zásad a účinnost právních předpisů v hospodářské činnosti.

&nbsp

Vzdělávacího programu nabízí možnost získat obecnou představu o principech ekonomické organizace, umístění a funkce jeho právní úpravy, k získání znalostí o vlastnostech praktického řízení na různých úrovních společnosti a od aslevogo trhu v regionu na úrovni národního hospodářství a mezinárodních ekonomických vztahů.

&nbsp

Absolventi tohoto programu se uděluje kvalifikace (titul) "Master of Management" oboru "právní podporu hospodářské činnosti."

&nbsp

Vydává oddělení: oddělení Právnické fakulty humanitních studií

Poslední aktualizace Zář 2011

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 7 ... Čtěte více

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 70% ruských kosmických dopravních prostředků jsou vyvíjeny a vyráběny v Krasnojarsku. Sibiřská státní univerzity letectví (SibSAU), která byla založena v roce 1960 jako unikátní vysoké škole, kde je teoretické školení v kombinaci s praxí v hi-tech podniků, v současné době je moderní multidisciplinární vyšší školy, kde odborníci v těchto high-tech a inovativní oblasti as rakety a místo výroby, stejně jako počítačové vědy, mezinárodní obchod, finance, management a humanitní vědy jsou cvičeni. SibSAU trénoval více než 20 000 specialistů na tyto roky. Více než 60% inženýrů, vědců a vedoucích pracovníků podle podniků - PJSC "ISS pojmenovaný po akademiku MF Reshetnev" a PJSC "Krasmash stát Enterptise" - jsou absolventy sibiřské Státní letecký University. V současné době SibSAU pojmenoval akademika MF Reshetnev je mezinárodně uznávané vědecké a vzdělávací středisko, vedení VOŠ oboru, lídr v oblasti školení práce výkon pro vědecké organizace a podniky na obranu těla v oblasti "Space Systems". Univerzita navazuje na tradice VOŠ kombinuje teoretickou výuku a práci ve vědě, a jenž podniky prostoru větve, je považován za jednoho z inovačních center Ruska. Vědeckých priorit univerzity jsou "vesmírné systémy informace", "Na samotě s posádkou Space Systems", "Rocket a kosmických dopravních prostředků výroby". V těchto oblastech SibSAU zastává vedoucí pozici v Ruské federaci, navíc v přípravě pracovních sil a vědeckého výzkumu. Méně