Postgraduální studium v ​​oblasti řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Co je PGP?

Postgraduální program v řízení (PGP) v Indian School of Business (ISB) vyvíjí globální vůdce s nahlédnutí na rozvíjejících se ekonomik a jejich jedinečné podnikatelské výzvy. Tento pečlivě vytvořený jednoroční program zahrnuje praktické průmyslové aplikace s důsledným, řezání-hrana osnov výzkumu na bázi, která se transformovala několik mid-kariéra odborníky na globálních obchodních lídrů dneška a zítřka. Jeden rok PGP je určen pro zdokonalovat své dovednosti a výzvou konvenční moudrost. S ISB jedinečnou modelu portfolio fakulty, budete komunikovat, učit se a spolupracovat s významnými intelektuály managementu, kteří se s nimi do výzkumu a pedagogické zkušenosti z předních B školách po celém světě. Jejich výrazný výzkum zajišťuje, že program nabízí obsah, který je moderní, inovativní a skutečně globální. ISB je silné asociace s renomovanými B školách po celém světě, například na Kellogg School of Management na Northwestern University, The Wharton School na University of Pennsylvania, a London Business School zajistit, že vzdělávací program je up-to-date, pokud jde o teoretické intenzita a praktický význam. Na ISB, budete mít možnost rozšířit svou profesní síť po celém světě prostřednictvím mezinárodních výměnných programů, konferencí, business plánu soutěží a studijní výpravy, z nichž všechny umožňují nejen vám umožní zažít různých kultur, ale také tlačit své vlastní intelektuální hranice přes bohaté směsi z myšlenek a zapojení se studenty, akademiky a lídry. Škola láká vynikající jednotlivci z obou rozvinutých a rozvíjejících se ekonomik, které se svými zkušenostmi z rozličných projektů, obohatí vzdělávací prostředí. V tomto tavícím kotlem kultur, budete mít jedinečnou příležitost získat poznatky o různých firemních postupů po celém světě.

Kdo to je?

Postgraduální program v řízení (PGP) v Indian School of Business (ISB) je pronikavý jeden rok program určený pro profesionály, kteří chtějí studovat řízení v polovině kariéry. To umožňuje odborníkům bočně pohybovat do různých profesních rolí, nebo do rolí větší odpovědnost, nebo dokonce nastavit některé na podnikatelskou cestu. S PGP nemusíte brát dlouhou pauzu od práce. Toto jeden-rok program je přísný a povzbuzuje vás naučit za akademické výuky. Získáte možnost učit se z rozsáhlé sítě fakulty, vrstevníků, úspěšných vůdců a podnikatelů, kteří často navštěvují školní areál. V polovině kariéry profesionální, zjistíte, že PGP přinese do života několik praktických obchodních scénářů, kreslení, jak to dělá z praktického průmyslu aplikace. To vám pomůže zdokonalovat své rozhodovací schopnosti a vyzvěte své víry. Tady je to, co ISB Absolventi říci o výhodách programu jednoho roku:

  • Jedná se o intenzivní program, který vás naučí analyzovat situaci rychle, myslím, že na nohou a aplikovat znalosti na reálné obchodní situace.
  • Naučíte se kombinovat znalosti oboru se základy managementu získaných v průběhu roku.
  • Na ISB můžete provést řízení programu, který vás připraví na vzrušující kariéru vpřed s minimálním přerušení kariéry.
  • Firmy podporují vysoce-potenciální zaměstnance, aby se zapojily do programu jednoho roku se připravit na vedoucích pozicích.
  • One-rok programy, které vám pomohou ušetřit ohromně náklady příležitosti.
  • Je ideální platformou pro dobíjení před návratem do firemního světa.

Proč PGP?

V krátkém jednoho roku, studenti získají důkladné znalosti globálních obchodních problémů z vynikající bydlištěm a hostující fakulty a jsou vybaveny tak, aby se na náročné role v některých z nejlepších firem na světě. V roce 2008, Indian School of Business (ISB), se stal nejmladším instituce, aby se zařadil mezi Top 20, v globální B-školní Rankings podle Financial Times, Londýn, a od té doby vystupoval důsledně mezi top B škol na celém světě. ONE-ROK PROGRAM Post Graduate Program v managementu (PGP), na ISB je pronikavý jeden rok program, který byl navržen tak, aby plnil důležitou profesionální potřebu; je třeba pro studenty rychle vrátit do firemního světa a pracovního prostředí. Jako student se naučíte nejen z fakulty a jejich vrstevníky, ale také z úspěšných vůdců a podnikatelů, kteří často navštěvují školní areál. ISB absolventů mluví pochvalně o výhodách ročním PGP - stimuluje jejich profesní dráhy, intenzivní vzdělávací zkušenost a náklady příležitosti jednoho méně roku studia, abychom jmenovali jen několik. GLOBAL CURRICULUM Osnovy v indickém School of Business (ISB) je navržen tak, aby komplexní vzdělání, které přesahuje výuku ve třídě. Speciálně navržen pro profesionály s pracovní zkušenosti, kurikulum je náročné, komplexní a relevantní vzhledem k aktuálním potřebám průmyslu. Vytvořil intelektuálů v oblasti řízení školství, globální vzdělávací program je přezkoumán a aktualizován každý rok pro své teoretické intenzity a praktický význam. Studenti získají možnost mít jedinečný komplexní vzdělávací zkušenost, která je založena na reálných problémech. UNIKÁTNÍ GLOBAL FAKULTA PORTFOLIO s rozsáhlým výzkumem EXPERIENCE fakulty tvoří jádro síly ISB je. Díky ideální kombinaci rezidenta a hostující fakulty, studenti těžit ze silné výzkumné základny a celkovou expozici. Indian School of Business (ISB) má více než 45 rezidentní schopnost, která jsou k dispozici na akademické půdě v každém okamžiku, a více než 100 hostující fakulty od některých z předních B-škol na světě, jako je Wharton, Kellogg, London Business School, Cornell , Chicago, Duke, a UCLA, mezi ostatními. Naše členy fakulty jsou významní intelektuálové řízení s výzkumem a pedagogickou praxi po celém světě. Tento výrazný mix výzkumu a zkušeností našich členů fakulty zajišťuje, že program nabízí obsah, který je moderní a globální ve své perspektivě. Zkušení PEER GROUP Indian School of Business (ISB) přitahuje nejvíce vynikající studenty z různých prostředí. PGP je přísný, náročný a podporuje učení mimo výuku ve třídě. Bohaté a různorodé zkušenosti studentů z celého světa obohatit celkový vzdělávací prostředí, a bude absorbovat odborné, kulturní a akademické nuance mnohem více než jen to, co sbírat z učebny.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

THE INDIAN SCHOOL OF BUSINESS (ISB) evolved from the need for a world-class business school in Asia. The founders, some of the best minds from the corporate and academic worlds, anticipated the leader ... Čtěte více

THE INDIAN SCHOOL OF BUSINESS (ISB) evolved from the need for a world-class business school in Asia. The founders, some of the best minds from the corporate and academic worlds, anticipated the leadership needs of the emerging Asian economies. Méně